Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Normalno mjesto za raditi za mlade ljude?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.12.2008. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › nije istina...moja mater kod privatnika dobije 7-og...


slazem se... nije istina... moj otac radi kod privatnika i dobije placu oko 15 al iduci mjesec... mogo bi ti jos nabrojati puno ljudi ... no ti i dalje zivi u svome svijetu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.12.2008. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › nije istina...moja mater kod privatnika dobije 7-og...


slazem se... nije istina... moj otac radi kod privatnika i dobije placu oko 15 al iduci mjesec... mogo bi ti jos nabrojati puno ljudi ... no ti i dalje zivi u svome svijetu Wink

15-og al idući mjesec...šta bi ti dobio 15.12 za 12. mjesec??? ....aj dobro... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebemu život... sad bi otvorio firmu i zaposlio vas... u školi sam imao firmu, tam sam naučio puno, no na tom prvom poslu sam naučio kako biti dobar poslodavac a uz to i zarađivati, on je puno plaćao radnike al što je više on dao to su se radnici više trudili i to išlo samo u plus, u prvom tromjesječju porez prošle godine kad sam radio tamo je iznosio 2,68 milijuna kn, to je poso, svi uživali u ovcama i novcima

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
e to je život...a kod nas...u proizvodnji...božićnicu moš sanjat...dobiješ za uskrs bocu vina i nešto šunke ili tako nešto...
a kad prebaciš normu za 20 % kolko treba da ti se plati više...e onda ti idući put povećaju normu tako da ne možeš opet prebacit...a to što si onda jednom ili dvaput slučajno prebacio normu će se zaboravit...prekovremeno se nije plaćalo...


okrutne li istine...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: