Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radikal iz Srbije u "prijateljskom" posjetu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2008. 13:31 
Naslov:  Radikal iz Srbije u "prijateljskom" posjetu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško za povjerovati, a pogotovo da ga je naša policija čuvala...
Pogledati na:
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/12/08/0105006.html
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.12.2008. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Priprema teren za Šešelja kad ga puste na vikend, da i on malo obiđe sirote i ugrožene pripadnike manjine...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2008. 9:42 
Naslov:  Re: Radikal iz Srbije u "prijateljskom" posjetu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu a da se ne sjetim 1989. i početaka prljavog rata koji je tada izmilio iz Beograda prema svim zamislivim krajevima bivše države a koji je, očito, bio dugo već planiran i pripreman. Ovako su "intelektualci", "duhovni" pokrovitelji iz Beograda obilazili svoju tajno naoružanu dijasporu i huškali ih na rat. Sjetite se Raškovića, Šešelja, Karadžića i svih ostalih koji su trebali ostati u ludnicama, ali ne kao liječnici nego kao pacijenti! Interesantno je kako se gotovo cijela intelektualna scena tadašnje Srbije bezrezervno uključila u ovaj nakaradni genocidni projekt klanja i rušenja. Glasovi prosvjeda protiv bezumlja bili su vrlo rijetki i usamljeni...
Ista ta scena za svih ovih 17 godina nikada nije pokazala žaljenje i sućut prema onima koje je oštetila, nego bahato izjednačava sve strane koje su sudjelovale u ratu. Ne mogu više slušati "proeuropske" političare iz Srbije kako kalkuliraju s isprikama i kako nakon svakog traga žaljenja koji bi i iskazali - završe rečenicu s Olujom i izbjeglim Srbima... Za početak bi bilo neophodno izreći jedino ispriku, makar ona malo značila i tu završiti rečenicu. To nitko od njih još nije napravio. A sad nam šalju još i Šešeljeve učenike da nam bacaju pijesak u oči i provociraju, i to nadomak Škabrnje u kojoj su pokazali svoje zločinačke ralje u najgorem obliku! Neukusno i odvratno! Tip stvarno ima petlje - pojaviti se uopće ovdje i praviti se blesav! Duguju nam nešto i iako bi oni to rado zataškali i prešutili - mi moramo inzistirati na tome da nam namire dug, iako se neke stvari više ne mogu popraviti... Mi imamo svoje nacionalno dostojanstvo i to moramo pokazati!
A ovakvi "izaslanici" sila mraka i bezumlja nam nisu potrebni! Neshvatljivo je da dobiju i policijsku pratnju ti najobičniji provokatori s one strane granice! Ako netko misli da si možemo dozvoliti da budemo tako ljigavi prema svojoj prošlosti i žrtvama tada neka nam se i on ispriča!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?
Nije mi opet jasno jedan dan ste protiv neke netrpeljivosti sad ste za, a na kraju je opet za sve kriv pa tko drugi nego glupi HDZ?

Tu nešto neštima?
Jel ima tko ovdje na forumu, a da zastupa svoje mišljenje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2008. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?
Nije mi opet jasno jedan dan ste protiv neke netrpeljivosti sad ste za, a na kraju je opet za sve kriv pa tko drugi nego glupi HDZ?

Tu nešto neštima?
Jel ima tko ovdje na forumu, a da zastupa svoje mišljenje?

Ma, o kojoj netrpeljivosti govoriš?! Naravno da ne trpimo uvježbane zločince koji dolaze s jasnim huškačkim namjerama slično kao i njihovi učitelji prije 20-tak godina! Što će nam?! Tko to želi testirati nečiju netrpeljivost s ovakvim kretenima kao što je taj Vučić?! Moje vlastito mišljenje o ovome: ne, zaista to ne toleriram! Jasno se sjećam svega i previše zla se dogodilo da bi se sad netko igrao s tim teškim i tužnim uspomenama! Na ovakvim stvarima ne treba uzmicati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2008. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?
Nije mi opet jasno jedan dan ste protiv neke netrpeljivosti sad ste za, a na kraju je opet za sve kriv pa tko drugi nego glupi HDZ?

Tu nešto neštima?
Jel ima tko ovdje na forumu, a da zastupa svoje mišljenje?


pa mislim da je netrpeljivost prema nekome tko je kreirao i vodio rat protih hrvatske, mobilizirao ljude i zastupao vrlo zustro srbiju na liniji virovitica ... bla bla bla .... sasvim opravdana.

ovdje se ne radi o netrpeljivosti prema narodu, nacionalnosti, vjeroispovjesti ... i slicno, nego o konkretnim ljudima s imenom i prezimenom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?
Nije mi opet jasno jedan dan ste protiv neke netrpeljivosti sad ste za, a na kraju je opet za sve kriv pa tko drugi nego glupi HDZ?

Tu nešto neštima?
Jel ima tko ovdje na forumu, a da zastupa svoje mišljenje?


pa mislim da je netrpeljivost prema nekome tko je kreirao i vodio rat protih hrvatske, mobilizirao ljude i zastupao vrlo zustro srbiju na liniji virovitica ... bla bla bla .... sasvim opravdana.

ovdje se ne radi o netrpeljivosti prema narodu, nacionalnosti, vjeroispovjesti ... i slicno, nego o konkretnim ljudima s imenom i prezimenom.
Pa i Stanimirović je bio u Krajni jedan od čelnika, pa na račun njega nisi htio ništa pisati i sl.
Ja isto nisam za to da mi radikali obilaze domovinu, ali samo sam htio reči kako vidim da se dosta ljudi ovdje vodi po dvostrukim mjerilima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2008. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
a ko ga je trebao cuvati ?

dosao je jer mu he hdz to dopustio ... ukinuli su vize, sve ratne zlocince su amnestirali ... i sta se sad bunimo ?
Nije mi opet jasno jedan dan ste protiv neke netrpeljivosti sad ste za, a na kraju je opet za sve kriv pa tko drugi nego glupi HDZ?

Tu nešto neštima?
Jel ima tko ovdje na forumu, a da zastupa svoje mišljenje?


pa mislim da je netrpeljivost prema nekome tko je kreirao i vodio rat protih hrvatske, mobilizirao ljude i zastupao vrlo zustro srbiju na liniji virovitica ... bla bla bla .... sasvim opravdana.

ovdje se ne radi o netrpeljivosti prema narodu, nacionalnosti, vjeroispovjesti ... i slicno, nego o konkretnim ljudima s imenom i prezimenom.
Pa i Stanimirović je bio u Krajni jedan od čelnika, pa na račun njega nisi htio ništa pisati i sl.
Ja isto nisam za to da mi radikali obilaze domovinu, ali samo sam htio reči kako vidim da se dosta ljudi ovdje vodi po dvostrukim mjerilima.

Pa,nažalost da je netko s takvom reputacijom dogurao u ovoj državi tako visoko kao Stanimirović, ali ja definitivno ne odlučujem o tome. Ja samo iskazujem svoje ogorčenje što se šuti na neke stvari. A njegovi sunarodnjaci moraju napraviti 2 stvari: jednom zauvijek raščistiti sa zločincima, imati ispravan i etičan stav o tome, ispričati se i namiriti štetu bez kalkuliranja, a zatim iz svojih redova ponuditi nove ljude koji nemaju putra na glavi. Neka više ne nude ovo što sad nude jer je to najgore za njih. Sami sebe diskvalificiraju s ovakvim imenima... A još kad im stiže i "pomoć" iz matice u vidu prefarbanih i prepakiranih šešeljevaca! Užas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 13:30 
Naslov:  Re: Radikal iz Srbije u "prijateljskom" posjetu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Četnik bio, četnik ostao. Očito da nas rat nije opametio pa opet puštamo četnike da nam vršljaju okolo "zabrinuti" za svoj narod u Hrvatskoj. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje ljudi jedan dan brane takve i govore o nekoj solidarnosti, protiv netrpeljivosti i blablabla, a drugi dan su protiv. Moj stav je takav da za srbe nebi trebalo biti mjesta u našoj politici, nek srbuju po Srbiji, a ne maštati o velikoj srbiji i uzimati saborsku plaću u RH. Mislim da HDZ nema previše s tim, da je to najviše maslo "drugova" Mesića i Milanovića, koji su poznati po svojim ljevičarskim stavovima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravio si Pusićku Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shadow Striker je napisao/la (Pogledaj post): › Ovdje ljudi jedan dan brane takve i govore o nekoj solidarnosti, protiv netrpeljivosti i blablabla, a drugi dan su protiv. Moj stav je takav da za srbe nebi trebalo biti mjesta u našoj politici, nek srbuju po Srbiji, a ne maštati o velikoj srbiji i uzimati saborsku plaću u RH. Mislim da HDZ nema previše s tim, da je to najviše maslo "drugova" Mesića i Milanovića, koji su poznati po svojim ljevičarskim stavovima.

Hahahahahaha ne znam samo tko je vukao "mrske Srbe" za rukav da bi užicali glas. Eh da i tko je dozvolio ovom četniku ulazak u Hrvatsku. Idemo dalje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasno je da su srbi koji su dovlačeni autobusima iz Srbije da glasuju u RH glasovali za SDP i HNS, i da su te stranke pobrale većinu glasova u mjestima s većinskim srpskim stanovništvom. Sve je transparentno i može se provjeriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: