Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje na tečaj Word i Excel?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anaomer
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 12:51 
Naslov:  Gdje na tečaj Word i Excel?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dali mi netko može pomoći, htjela bi upisati tečaj Worda i Excela, a neznam za što da se odlučim. Nekako mi se najviše sviđa Ivora, pa ako netko ima nekakvih iskustava...vidjela sam da imaju Cambridge certifikat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 13:05 
Naslov:  Re: Gdje na tečaj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SPIN ima dugu tradiciju - proslo je tamo puno ljudi, valjda to nesto znaci za kvalitetu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2008. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijakiri
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bila u Ivori i stvarno je bilo odlično, nisam imala pojma o računalima, a sad se odjično služim, Office-om, sama to nikada nebi naučila...ljudi ti sve objasne kako treba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KatarinaDGO
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za vrijeme faxa išla na slične tečajeve u Algebri u Zagrebu... prezadovoljna!!
Na testiranju za posao priznali su mi diplomu i nisam morala prolaziti testove o znanju rada na računalu!!!
Čula sam da se Algebra otvorila u Osijeku, negdje u Reisnerovoj kod kružnog toka (??) Svakako se raspitaj tamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja god od "skola" bila u igri, treba znati da znanje (Excel, Word, "programiranje" i sl.) steceno u njima uglavnom moze posluziti kao primijenjeno znanje, a samo u rijetkim slucajevima (ili gotovo nikada) kao dodatni bodovi pri trazenju posla (razlog zbog kojeg mnogi idu na te tecajeve i kojima "skole" vabe polaznike da im istresu i po X tisuca kuna). Prolaznost je 100%, cak i za notorne debile, a to znaju i poslodavci i takve "diplome" redovito ignoriraju na natjecajima za posao. Cisto bacanje novaca. Za takav dojam kod poslodavca su najvise odgovorne upravo te "skole", jer diplome i pseudocertifikate dijele bez ikakvih racionalnih kriterija.

U tom slucaju se mozda vise isplati uciti iz raznih video tutorijala koji se mogu naci besplatno na Internetu.

Onaj tko zeli nesto ozbiljno nauciti i necim ozbiljnim se baviti treba posegnuti za ozbiljnim i stvarno priznatim certifikatima: Microsoft, Cisco, Oracle, Adobe, ... da, puno novaca, puno krvi, znoja i nazuljanih sati pred racunalom.

P.S. anaomer i marijakiri su ocito fejkani profili, stvoreni za fingiranu samoreklamu (sto se moze vidjeti i iz njihovih ostalih poruka i iz cinjenice da nakon ove pateticne samopromocije nisu napisale nista). Onaj tko je spreman na takvu reklamu zasigurno i diplome dijeli nekriticki - citaj: uzme pare, ne trazi znanje i izdaje papir koji na trzistu ne vrijedi nista.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošto??? i jel' ide tečaj ide u radnu knjižicu???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KatarinaDGO
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungos : sad će ispast da i ja reklamiram Algebru jer sam se tek prijavila Smile Morat ću ih nazvati da mi to plate ili barem daju neki popust...
Djelomično se slažem, ali meni nije baš bilo sve tako fiktivno kao što kažeš. Dobila sam sedam knjiga, cd za samostalno učenje...
učila, radiš hrpu nekakvih praktičnih vježbi. Nije baš "zagarantirana" prolaznost ali kad naučiš onda stvarno i znaš, upisano mi je u radnu knjižicu i dobila sam međunarodni ECDL certifikat! U banci u kojoj sada radim su mi sve to priznali.
Slažem se da su certifikati koje ti navodiš zakon, i planiram vidjeti već ove zime ima li šta takvo i u Osijeku... Još ako mi daju na rate ili čekove...savršeno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tred
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2008. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marijakiri je napisao/la: ›
Ja sam bila u Ivori i stvarno je bilo odlično, nisam imala pojma o računalima, a sad se odjično služim, Office-om, sama to nikada nebi naučila...ljudi ti sve objasne kako treba


Heheheh... baš reklama Smile Mora da tajnica ima forume u opisu posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: