Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forum GPP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.03.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › kako vozači ne bi bili nezadovoljni kad moraju naplaćivati karte, paziti na promet, gledati da li tko radi sranja po autobusu-tramvaju, još strahovat da ne dobiju po njupici ako išta kažu...

a svi svoj bijes svode na njih, a ne na upravu ilitga koga već tko je oderao visinu karata...


de dobro je, a kad si se zadnji put vozila tramvajem ili autobusom pa da ti nesto znas o ne/kulturi vozaca ... ????

svaka cast izuzetcima ali vecina tih vozaca su jedni obicni smradovi bezobrazni koji se svaki dan ustanu na lijevu nogu jer moraju raditi i onda svoje nezadovoljstvo sto im zena nije "dala", sto vani pada kisa a oni vole sunce, sto nema muha a oni vole muhe... iskaljuju u velikoj mjeri na jadnim putnicima... no nisu ni svi putnici u kategoriji "jadnih" jel ima i tu idiota kojih svijet nije vidio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
I na onome što su prije imali, ne forum nego ona kao pitanja građana. Pitala sam zašto se ne poštuje vozni red. A i osobno sam se žalila u GPP-u.

I koje je njihovo objašnjenje bilo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo su rekli da je vjerojatno bus kasnio na polaznu stanicu, međutim, rekla sam da nije jer je 10 minuta ranije stigao. Onda su rekli da će upozoriti vozača i na tome je ostalo.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: