Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



092 vs. 095

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Čiji je signal kvalitetniji na području Osijeka?

Tele2
85%
 85%  [ 18 ]
Tomato
14%
 14%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 21


Autor Poruka
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2008. 23:51 
Naslov:  092 vs. 095
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim se prebaciti na jednu od ove dvije mreze jer su ipak jeftinije od ovih skupih klaunova... Samo me zanima kakva su vasa iskustva na podrucju Osijeka? Kakav je signal ovdje? Da li se cesto dogadja da se ne moze poslati poruka, da ne mozes nekoga nazvati ili da te nitko ne moze dobiti???? Tko ima kakvih iskustava sa ove dvije mreze i gdje je zapravo pametnije prijeći... Na kravu ili na paradajz?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sa 91 presao na kravu i full sam zadovoljan, visestruko manji racun, signala jedino nisam imao u onom inace zatvorenom djelu bastiona gdje je tuborg green fest bio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
ja sam sa 91 presao na kravu i full sam zadovoljan, visestruko manji racun, signala jedino nisam imao u onom inace zatvorenom djelu bastiona gdje je tuborg green fest bio

Ista stvar, samo što sam primijetila da nemam signala ni u Emmezeti. Smile Ali baš u Emmezeti, u Ipercoopu i ostalim trgovinama imam.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekoliko mojih prijatelja je na 095 i ponekad kad im posaljem poruku ona im satima kasni... takodjer ima dosta problema s signalon (odnosno nedostatka istog). A Uopce ne primaju sms-ove s jedne njemacke mreze... To ne kontam...
Jedini je plus sto je dosta jeftino...

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 15:34 
Naslov:  Re: 092 vs. 095
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jeste se raspucali s odgovorima... Crying or Very sad
Zar to nitko ne koristi? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zer0
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja koristim tele 2...kolko ga dugo koristim zadovoljan sam...pozivi i poruke su dosta jeftiniji nego na t-mobileu npr...nemam problema s signalom i porukama kao sto ovi kazu...a i od teleta se dosta cesto dobivaju neke "nagrade" tipa uplatis 50 kn dobijes jos 20 i tak...

_________________

"Everything Im not made me everything I am"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Petar S
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomato je zakon ... dobijas neke reklamne poruke ... 50 minuta besple + 50 poruka svaki mjesec istina potrosis do 13 u mjesecu
ali eto a sto se tice signala samo cu reci da je tomato vipov

_________________
Sloboda je kip u New Yorku ....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomato kao i tele2 koristi vipovi infrastrukturu...

tomato je ejdino dobar ako ne trebaš slati mms-ove i ako ne putuješ preko granice, je ronda ne radi

tele2 nema svoju infrastrukturu ali koristi od vipa, a kad nema dostupnosti onda od t-mobila... u emezzeti mi ne radi ni 095 ni 098

tele 2 koristim preko 3 goidne i prezadovoljna sam... jedina je zamjerka kad nisi na čisto tele2 mreži ne možeš slati mms.... ali to se kompenzira cijenom poziva i sms-a pogtovo ako nisi u hrvatskoj

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekad 095 šteka, ali je OK, jeftin i kada jednom mjesečno uplatiš 50kn na Knock-out tarifi, taj mjesec dobiješ besple 50kn..kod kupovine novih mobitela kod njih, ako si korisnik duže od godinu dana, dobiješ 100kn popusta na pakete..
svaka mreža ima svoje prednosti i mane..ali da su jeftini, jeftini su.. Smile

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.11.2008. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › tomato kao i tele2 koristi vipovi infrastrukturu...

tomato je ejdino dobar ako ne trebaš slati mms-ove i ako ne putuješ preko granice, je ronda ne radi

tele2 nema svoju infrastrukturu ali koristi od vipa, a kad nema dostupnosti onda od t-mobila... u emezzeti mi ne radi ni 095 ni 098

tele 2 koristim preko 3 goidne i prezadovoljna sam... jedina je zamjerka kad nisi na čisto tele2 mreži ne možeš slati mms.... ali to se kompenzira cijenom poziva i sms-a pogtovo ako nisi u hrvatskoj


to vec skoro godinu dana tele2 ne koristi vip, nego sad koristi cronet gdje tele2 nije dostupan.

i ako dodje nova mreza koja ce se tek uhodavati i imati hrpu tehnickih problema, tako da u pola zemlje ne bude dostupna, nju cu odabrati, jer volim kad nisam dostupan Smile sa sjetom se sjecam dana kad su me mogli gnjaviti jedino kod kuce na fixni telefon

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
weirdfreak
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 16:03 
Naslov: Great ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › tomato kao i tele2 koristi vipovi infrastrukturu...

tomato je ejdino dobar ako ne trebaš slati mms-ove i ako ne putuješ preko granice, je ronda ne radi

tele2 nema svoju infrastrukturu ali koristi od vipa, a kad nema dostupnosti onda od t-mobila... u emezzeti mi ne radi ni 095 ni 098

tele 2 koristim preko 3 goidne i prezadovoljna sam... jedina je zamjerka kad nisi na čisto tele2 mreži ne možeš slati mms.... ali to se kompenzira cijenom poziva i sms-a pogtovo ako nisi u hrvatskoj


to vec skoro godinu dana tele2 ne koristi vip, nego sad koristi cronet gdje tele2 nije dostupan.

i ako dodje nova mreza koja ce se tek uhodavati i imati hrpu tehnickih problema, tako da u pola zemlje ne bude dostupna, nju cu odabrati, jer volim kad nisam dostupan Smile sa sjetom se sjecam dana kad su me mogli gnjaviti jedino kod kuce na fixni telefon


Premudro Surprised))))))))))))))))) SVAKA ČAST! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mglg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2008. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djelili tomato sim kartice u stucu pa sam uzo. i regaš se na tomato webu i dobiješ onih 50 novaca besplatno mjesečno =) ko sisa

_________________
But y's the rum gone?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: