Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poliklinika Sunce?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 15:27 
Naslov:  Poliklinika Sunce?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li netko nekakvih iskustava? Hitno je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2008. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za osnovnu dijagnostiku (krv, mokraca, UZV i sl.), su jako dobri i nema dugih cekanja. Imaju i MRI.

Za ostalo hmmm... recimo to ovako: lijecnici koji lijece rijecima, a onda te upute na detaljne pretrage u KBO jer tamo, naime, rade. Ovo je iskustvo iz prve ruke, da ne kazem - uha.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2008. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenks Leteći! možda još neko?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2008. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bila, jedina je prednost sto ne moras cekati. ako je hitno nek ide tamo, samo jel znas da trebas onak dosta platiti? i mislim da cak moras imati dobrovoljno zdravstveno osiguranje, al nisam sigurna, provjeri. ustvari prvo provjeri da li uopce rade tu pretragu koju trebas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2008. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1000 kn sistematski pregled, bila sam nedavno. Čak i uz tu lovu ipak nešto vremena čekaš, neki su doktori ok, ali neki jednako površni kao u bolnici.
Ginekološki pregled npr. Zajedno s ultrazvukom, bila sam gotova za 5 minuta. Dosta toga ide kao na traci, vidjela sam to previše puta na drugim mjestima gdje košta znatno manje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nimele9
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2008. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne bih nikom preporučio da uzima to osiguranje i to vam velim iz osobnog iskustva i to iz 2 razloga:1)kod sklapanja ugovora frajer me u startu izradio jer mi,ziher namjerno,nije rekao da se polica sklapa na 3 godine i da naknadno,pismeno moraš izjavit da nečeš produživat osiguranje,makar sam ja bio više nego jasan da me zanima samo na godinu dana i sad mi je opet došla uplatnica na 1200 kn,makar me njihove usluge uopće ne zanimaju zbog 2. primjera:moje 3 frendice su bile tam kod ginića i nalazi su im prvi put u životu bili katastrofa(hpv,cin 2,sto čuda),cure su bile izbezumljene;otišle su kod soc. ginića i gle čuda nikakvih anomalija,a sve to jer te smradovi hoće prisilit na dodatne pretrage koje koštaju i to jako fino.Da živim u normalnoj državi sa normalnim sudstvom ziher bih ih tužio.Zapamtite oni su privatnici i njima je u interesu da ti uzmu što više love,bez ikakve doktorske etike,jer žive od toga.Što se mene tiće radje bum čekao red u soc. bolnici red nego išao kod tih veterinara,a to bih i vama preporučio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je isto dosla uplatnica i jednostavno nisam uplatila i ugovor se automatski ponistio. nitko tebe ne moze prisilit da to uplatis!

a sto se tice druge price, godinu dana sam hodala po svim zagrebackim bolnicama da bi saznala sta mi je i tek kad sam osla u sunce dobila sam odgovor...eto, mozda sam ja imala srece...neznam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.10.2008. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živim u Zagrebu Crying or Very sad i neki ljudi s posla su pričali da su se jaaaaaaaaaaaaaako opekli sa Suncem. Neprofesionalni, skupi, a i ekipa koja radi nije baš stručna. Tako kažu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: