Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebaju li u Hrvatskoj nastupati glazbenici iz Srbije?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PopCornStar
Offline
Ukupno postova: 34
Lokacija: K okretištu trajvana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 11:28 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E tako mi je žao što gosti iz Srbije nisu mogli doći. Ako ekipi iz Pivovare pokraj naših silnih (dobrih) bendova trebaju Srbi da bi im podigli promet e onda u k***

_________________
kad piti je prestao netragom je nestao Put
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.10.2008. 11:31 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › U redakcijski e-sanducic [redakcija at osijek031 tocka com] pristiglo je priopcenje za javnost organizatora Jeseni uz Osjecko:


PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

Najavljena rock atrakcija iz Srbije, grupa Darkwood dub, nažalost nije stigla na otvorenje Jeseni uz Osječko.

Zbog administrativne pogreške prilikom izdavanja dozvole za prelazak granice, na graničnom prijelazu zaustavljeni su članovi grupe Darkwood dub, te niti nakon višesatnih pregovora nisu uspjeli ući na teritorij Republike Hrvatske. Tako je koncert za otvorenje Jeseni uz Osječko ostao bez najavljene atrakcije večeri. Prema riječima organizatora, u narednim danima skupina Darkwood dub pokušat će ispraviti propust i ipak organizirati nastup na Jeseni uz Osječko. Datum mogućeg nastupa bit će objavljen naknadno u medijima. Ovim putem ispričavamo se svim fanovima grupe Darkwood dub koji su pohrlili na najavljeni koncert iz svih krajeva Slavonije i Baranje, te se iskreno nadamo da ćemo uspjeti organizirati obećani koncert isprike.
Pivovara d.d.
Noktua


Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2008. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.


Opet izljev primitivizma, neinformiranosti i još k tome nepismenosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.10.2008. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›


Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.


Opet izljev primitivizma, neinformiranosti i još k tome nepismenosti.[/quote]

upravo to, al pusti ga, ja kolko sam kratko na forumu sam skonto da je lik glavna sprdnja i budala na forumu.. sam se sebi ruga iz posta u post xD xD
(bez uvrede al tak je) xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.10.2008. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›


Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.


Opet izljev primitivizma, neinformiranosti i još k tome nepismenosti.[/quote]

ma bravo! takve poput tebe (pikzibnere) koji se palite na gramatičke pogrješke, volim najviše od sviju.

zašto bi mene druže zanimalo bilo što ili bilo tko tko dolazi s onu stranu istočnih granica lijepe naše, kada je ta banda devedesetih ubijala ovaj grad i ljude u njemu. reci mi ijedan normalan razlog, zašto???

ja to otvoreno kažem i ne tajim jer nisam licemjerno govno kao neki i vičem na sav glas da srbe NE VOLIM i da im za zločine koje su počinili ovome gradu i ovoj državi NIKADA neću oprostiti.

A oni koji žele širiti bratstvo i jedinstvo nek idu k njima u srbiju. sretan im put i dabogda se tamo zauvijek s njima grlili i družili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.10.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›


Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.


Opet izljev primitivizma, neinformiranosti i još k tome nepismenosti.

[quote="]
upravo to, al pusti ga, ja kolko sam kratko na forumu sam skonto da je lik glavna sprdnja i budala na forumu.. sam se sebi ruga iz posta u post xD xD
(bez uvrede al tak je) xD[/quote]

rugati i spradati se sebi mogu samo intelektualno superiorni i svjesni svoje vrijednosti. ja ne priželjkujem da me neki forumaš pohvali niti mi je bitno što misli o meni.

nisam malogradjanin poput tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2008. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@spin: da, clanovi Darkwood Dub-a su osobno bacali bombe na nas grad. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 5:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin je napisao/la: ›
pavijan je napisao/la (Pogledaj post): ›


Ma baš su pohrlili radi tamo neke anonimne srbske grupe za koju nitko nikad nije ćuo (osim možda nekih srba), a ne radi pive.


Opet izljev primitivizma, neinformiranosti i još k tome nepismenosti.


ma bravo! takve poput tebe (pikzibnere) koji se palite na gramatičke pogrješke, volim najviše od sviju.

zašto bi mene druže zanimalo bilo što ili bilo tko tko dolazi s onu stranu istočnih granica lijepe naše, kada je ta banda devedesetih ubijala ovaj grad i ljude u njemu. reci mi ijedan normalan razlog, zašto???

ja to otvoreno kažem i ne tajim jer nisam licemjerno govno kao neki i vičem na sav glas da srbe NE VOLIM i da im za zločine koje su počinili ovome gradu i ovoj državi NIKADA neću oprostiti.

A oni koji žele širiti bratstvo i jedinstvo nek idu k njima u srbiju. sretan im put i dabogda se tamo zauvijek s njima grlili i družili.
[/quote]

Za početak ja nisam nikakav tvoj drug. Kao drugo, Republika Srbija broji oko 10 milijuna žitelja među kojima ima srbočetničkog šljama koji ne zaslužuje niti najmanji prijezir, ali da se svi Srbi stigmatiziraju takvim nazivima i epitetima je čista ksenofobija koja zrači iz tebe i tebe sličnih i etiketira vas kao malograđane.

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.10.2008. 9:25 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko 2008.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissConception je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Najavljena rock atrakcija iz Srbije, grupa Darkwood dub, nažalost nije stigla na otvorenje Jeseni uz Osječko.

Zbog administrativne pogreške prilikom izdavanja dozvole za prelazak granice, na graničnom prijelazu zaustavljeni su članovi grupe Darkwood dub, te niti nakon višesatnih pregovora nisu uspjeli ući na teritorij Republike Hrvatske.


baš me zanima o kakvoj je administrativnoj pogrešci riječ. nadam se da nema veze sa zaboravljanjem pisanja garantnih pisama za članove grupe.


eo samo za sve naivne koji misle da je ovo istina, nije do njih nego je do granice šta organizatori nisu riješili papire, danas saznah iz prve ruke..

Laughing
da... za sve naivne koji nikad nisu naučili čitati kako treba.


ne razumijem..

i nisam mislio konkretno na tvoj post kada sam quotao nego opcenito za te spike o prijelazu granice..

provala je napisao/la: ›
užas! mislio sam da su ovogodišnji dani piva odsjeli kod katakombi kako se ne bi uzrujavali uvaženi stanovnici tvrđe preglasnom i nepodnošljivom glazbom, urinom, alkoholom, primitivnim delikventima i ostalim sranjima, da bi frajer ladno u pol pjesme doš'o i ugasio sve što je povezano sa izvorima zvuka u šatoru i prekinuo bis stillnessa! da naglasim, bilo je 01:08h! ja stvarno ne kontam u čemu je problem!? kome smeta to, jesu novci u pitanu, što??? a ne diže se glas GRAĐANA odnosno tvrđana kada iz kvea trešti "tuga" do jebenih 7 sati ujutro?! katastrofa, zamračio sam večeras maksimalno! ovo je odrađeno bezobrazno i jadno, ako su taj šator maknuli od "napučenih" gradskih ulica kako bi svi mirno odrijemali svoj slatki san zašto svirke ne smiju prekoračim limit od 01:00h kao na UFU npr.?! ako netko zna zašto je to tako, molio bih da mi netko ne uskrati odgovor, hvala. perverzija.


pretpostavljam da je to do noktue i nikog vise.. neda se ljudima radit kad je sator poluprazan, pivo ne ide kak treba i to je to.. klasika, osijek..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RiPeR
Offline
Ukupno postova: 117
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.10.2008. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › tjah.. kao i uvijek, istina je negdje u sredini. možda bi u konkretnom slučaju slijepo poštivanje administracije i birokratsko insistiranje ipak trebalo ostaviti po strani jer vjerojatno nije da će zaraditi neke silne pare, nije da će doći preprodati glazbenu opremu već će doći odsvirati svoje autorske stvari. ne bi bilo prvi puta da publika u Osijeku ostaje uskraćena za gažu nekog benda zbog hira carinika.

bilo bi pametnije da traže drogu, švercane cigarete i cugu naveliko. ali eto...


Bolje gledaj svoga posla a ne tuđi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne brini ti za moj posao... zaviri radije u vlastito dvorište. Smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.10.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RiPeR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la (Pogledaj post): › tjah.. kao i uvijek, istina je negdje u sredini. možda bi u konkretnom slučaju slijepo poštivanje administracije i birokratsko insistiranje ipak trebalo ostaviti po strani jer vjerojatno nije da će zaraditi neke silne pare, nije da će doći preprodati glazbenu opremu već će doći odsvirati svoje autorske stvari. ne bi bilo prvi puta da publika u Osijeku ostaje uskraćena za gažu nekog benda zbog hira carinika.

bilo bi pametnije da traže drogu, švercane cigarete i cugu naveliko. ali eto...


Bolje gledaj svoga posla a ne tuđi


a da pojedes krofnu?

ustašo

GRGRGRAUHD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.10.2008. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kudjaokomtiskokom je napisao/la (Pogledaj post): › @spin: da, clanovi Darkwood Dub-a su osobno bacali bombe na nas grad. Very Happy


Nebitno, bacal su ih njihovi očevi, ujaci, susjedi i svi drugi srbi...i to je meni dovoljno. A srbi su inače takav narod, danas s tobom pjeva pije i veseli se, a sutra je spreman da te kolje jer se setio da su ustaše u Jasenovcu pobile 700 000 000 srba.

I zato su ovi iz pivare stvarno kreteni što su pozvali i srbe i zbog toga ja osječku pivu više ni zidarima ne kupujem. sebi je ne kupujem odavno jer je doslovno odvratna za pit, a sada više nema teorije da je ikada kupim.

jebote, vozać odn. skladištar postao vlasnik pivovare, a s čijim kapitalom pitam se? da nije možda srbskim dok priziva srbe?

a 1300 osječana je ubijeno srbskim granatama. e pameti kratka. daleko ćemo tako dogurati kad po svojim mrtvima gazimo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2008. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko godina imaš?
gle, netko s ovakvim razmišljanjem poput tvojega će zbog tih 1300 "naših" zaista i posmicati jednoga dana 700 000 "njihovih".i tako unedogled!
ne možeš isključivo tako crno bijelo gledati na stvari... to je krvavi zatvoreni krug, a eksplicitno isključivi stavovi poput tvojeg danas u normalnim okolnostima jednostavno neće proći nigdje i nisu održivi. donijet će ti više zla nego dobra.
treba biti jednostavno čovjek. ali ovo je rasprava za neki drugi topic...

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 04.10.2008. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pavijan je napisao/la: ›

Za početak ja nisam nikakav tvoj drug. Kao drugo, Republika Srbija broji oko 10 milijuna žitelja među kojima ima srbočetničkog šljama koji ne zaslužuje niti najmanji prijezir, ali da se svi Srbi stigmatiziraju takvim nazivima i epitetima je čista ksenofobija koja zrači iz tebe i tebe sličnih i etiketira vas kao malograđane.


Za početak, srbija je imala 10 mil stanovnika dok nije ostala bez Kosova, a kada joj se otcepi i Vojvodina što je neizbježno i kada odbiješ sve cigane, turke sa sanđaka i bugare iz timočke krajine, srba ostaje manje nego Hrvata.

A glede ksenofobije, bolje biti i ksenofob nego zaboravljati žrtve i patnju vlastitog naroda. da su srbi ljudi i da bezuvjetno priznaju zločine iz devedesetih, da otvoreno kažu, oprostite, bili smo zavedeni programom velike srbije koju su poticali naši političari, ja bih ispriku prihvatio. ovako, nema teorije.

_________________
...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: