Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Maturanti - norijada - quadrilla - Guinness

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.05.2005. 3:15 
Naslov: Great ! Maturanti - norijada - quadrilla - Guinness
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi oni koji su se pitali što predstavlja galerija od prije nekoliko dana, danas su dobili odgovor u vidu plesa 752 prijavljene (i još nekolicine neprijavljenih) plesačice i plesača, a sve u svrhu obaranja svjetskog rekorda u simultanom plesu quadrille. Osim osječkih maturantica i maturanata, iz Hrvatske su u tom nesvakidašnjem distribuiranom plesnom happeningu sudjelovali i maturanti iz Metkovića, Pule, te iz gradova susjednih zemalja. Točno u podne, u svim gradovima su se začule note iste Strassove melodije i vesele maturantske nožice gibale su se u uvježbanom ritmu. Isti ritam, isti koraci, druge noge, drugi gradovi.... Ah, puno je to nogu.

Entuzijazam koji su ovi mladi ljudi (i organizatori) pokazali potvrđuju i izjave sudionika da im rušenje rekorda i ulazak u Guinnessovu knjigu nije primaran cilj, već da je ljepota u druženju, veselju i smislenom načinu proslavljanja kraja jednog životnog razdoblja. Nakon plesnjaka, vesela povorka se bučno i pjevno (ali dostojanstveno i civilizirano) zaputila na organiziranu proslavu s lijeve strane Drave, a kako je tamo bilo - pogledajte u jednoj od sljedećih Galerija031.

U roku od 20 minuta, nakon što su poprištem zbivanja prošle [i:e4b24b8a74]jake snage[/i:e4b24b8a74] Unikoma, Kapucinska je (osim pokojeg ožiljka od brašna) zasjala starim secesijskim sivilom i činilo se kao da se ništa nije dogodilo. Nadajmo se stoga da će i ova galerija ostati spomenar kraja školovanja jedne generacije...

Quadrilla 2008.
Galerija - Quadrilla, maturanti, norijada 16. svibnja 2008.


20. svibnja 2005. Galerija031 - Maturanti - Norijada - Quadrilla - Guinness

06. svibnja 2005. Galerija031 - probe i uvježbavanje

Galerija slika - Norijada Osijek, quadrilla, maturanti - 19. svibnja 2006.

Photo: Steam
Text: Leon031


Zadnja promjena: Leon; 17.05.2008. 3:01; ukupno mijenjano 3 put/a.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.05.2005. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek sve više pokazuje koliko napreduje i koliko smo daleko od nekih izvikanijih gradova otišli u ponašanju, karakteru, idejama, izgledu, stavu i radu.
Nemam dovoljno riječi da pohvalim ovu akciju organizatora i svih maturanata koji su sudjelovali, njihov trud i dostojanstvo kojim su obilježili ovaj dan.
Ni jedne godine do sad, pa čak iz onih godina naših roditelja o kojima se uvijek pričalo, nije ljepše proveden Dan maturanata. Veselje i mladost prštali su na sve strane, bilo je prelijepih, zgodnih, šarenih, pripitih i šašavih, ali sve je imalo svoju pravu granicu. Majice su bile više nego originalne..od onih "Mi nismo maturanti - mi se samo zajebavamo" do onih "Sad idem na biro". Wink
Nadam se da će svi mladi ljudi i budućih generacija zapamtiti ovaj dan i uzeti ga za školski primjer "prave" proslave maturanata bez agresivnih elemenata i svoju daljnje naraštaje odgajati u ovom duhu.
Neka više nikad za norijadu ne bude "zla" kao ranijih godina.
Maturanti, svaka Vam čast!!! Ispraćamo Vas ove godine uz naklon.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
edi
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: out there
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2005. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pridružujem se sa pohvalom osječkim maturantima:))Zaaaakon vas je bilo gledati:)Nadam se da je i ostatak dana, večeri, noći (a možda i rane zore:) prošao u istoj pozitivnoj i veseloj atmosferi:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luigy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2005. 20:31 
Naslov:  Re: Maturanti - norijada - quadrilla - Guinness
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostatak dana, večeri i slijedeće jutro su bili zakon... malo umorno i mamurno, ali dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedna maturantica
Post Postano: 24.05.2005. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napokon da je Osijek zasjenio purgere. Ja sam ponosna što sam Osječanka...i maturantica naravno. Bilo je odlično!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
cacan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2005. 0:08 
Naslov:  Re: Maturanti - norijada - quadrilla - Guinness
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo par fotki ufotkanih s mobitelom. Nije neka kvaliteta, ali se iz fotki moze skontati kako je to izgledalo iz pticje perspektive... ;-)














Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2005. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tesko je bilo u dzepu ponijeti pravi fotoaparat kad vec imas takav pogled?

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cacan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2005. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hebiga, nisam imao pojma da ce to biti u Kapucinskoj. Vidio sam da su vjezbali u Tvrdji, pa sam kontao da ce se tamo i odrzati. Inace, prizor je zaista bio jako dobar - zao mi je sto su fotke mutne (ipak je to mob + prasnjav objektivcic) i to ne mogu docarati. Ne volim velike rijeci, ali mogao bih reci da je bilo velicanstveno. ;-) A i ti si se mogao javiti, pa bi imao koju dobru fotku na kartici. Smile

_________________
Cacan
cacanov web(r)log
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: