Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako osvojiti srce zene?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›

Eh da, to je the magic path to every woman's heart.. !
Da to je istina, samo je problem u dobivanju prilike za tako šta, jer je za taj "put" potrebno izvjesno vrijeme sa ženskom osobom.

No, pa ali dobre su smjernice, zar ne?
Muškarac koji se tako ponaša prema ženi ne može pogriješiti!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Eh da, to je the magic path to every woman's heart.. !
Da to je istina, samo je problem u dobivanju prilike za tako šta, jer je za taj "put" potrebno izvjesno vrijeme sa ženskom osobom.

No, pa ali dobre su smjernice, zar ne?
Muškarac koji se tako ponaša prema ženi ne može pogriješiti!

Naravno, samo mu se može dogoditi da dobije nogaru jer je ova našla nekog "tko nije tako pederkast", s više love ili većim pitonom.

I onda, ajmo Jovo (hrv: Ivo) nanovo.... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odmah da se razumijemo - uvijek sam na strani žene, ali ovo sam jednostavno morala izbaciti iz sebe.
Iako sam ženskoga roda, mislim da dečkima ipak nije lako naći, 'ajmo reći, "normalnu" curu - da joj ljubav nije lova, da zna barem nešto skuhati i da joj to nije teško, da prihvati činjenicu da i ona mora platiti cugu dečku i sve to...
A i mi, "slabiji" spol uvijek nešto zanovijetamo: ili je dečko previše "feminiziran" ili je previše "macho", ili je "seljak" ili je "sirovina" ili je "mamina maza" ili je podstanar ili nema auto.... Hebi ga, nikad nam ne štima. Sorry, cure, ali mislim da je tako.
A znam i neke moje frendice kojima se tip super svidi i sve 5, ali kad skuži kakve čarape nosi, onda ga lagano otfikari. Naravno da svatko ima neke svoje kriterije i standarde glede odabiranja partnera, ali ponekad cure stvarno odlaze u krajnost.
I onda stvarno kužim muškarce kada kažu da su isfrustrirani današnjim curama.
Takve smo mi žene, uvijek tražimo neko savršenstvo,a ni same nismo savršene .

_________________
He who dares, wins. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Eh da, to je the magic path to every woman's heart.. !
Da to je istina, samo je problem u dobivanju prilike za tako šta, jer je za taj "put" potrebno izvjesno vrijeme sa ženskom osobom.

No, pa ali dobre su smjernice, zar ne?
Muškarac koji se tako ponaša prema ženi ne može pogriješiti!

Naravno, samo mu se može dogoditi da dobije nogaru jer je ova našla nekog "tko nije tako pederkast", s više love ili većim pitonom.

I onda, ajmo Jovo (hrv: Ivo) nanovo.... Wink

Pa dobro, sad, stvarno treba paziti da se ne pretjera u tom silnom iskazivanju ljubavi, tj. da se ne postane previše ''pederkast''.. Wink Ali u suštini stvari, ovo u pjesmi je ono što svaka žena u globalu želi osjetiti.. (dakle, ne mora joj se reći, već pokazati..)

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jasnica je napisao/la: ›
Takve smo mi žene, uvijek tražimo neko savršenstvo,a ni same nismo savršene .

Teško da bi ijedan tip ovo znao tako fino artikulirati osijek031.com smile osijek031.com smile

Evo ti kikirikija da imaš večeras za uz film i pivo!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2008. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Pa dobro, sad, stvarno treba paziti da se ne pretjera u tom silnom iskazivanju ljubavi, tj. da se ne postane previše ''pederkast''.. Wink Ali u suštini stvari, ovo u pjesmi je ono što svaka žena u globalu želi osjetiti.. (dakle, ne mora joj se reći, već pokazati..)

Mi smo puno jednostavniji. Samo se trebate držati dva jednostavna pravila:
1. Daj mu!
2. Ne zajebavaj!

I život odjednom postaje lijep Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Evo ti kikirikija da imaš večeras za uz film i pivo!


Hvala! Hvala! Hvala! osijek031.com smile

_________________
He who dares, wins. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2008. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jasnica je napisao/la (Pogledaj post): › Odmah da se razumijemo - uvijek sam na strani žene, ali ovo sam jednostavno morala izbaciti iz sebe.
Iako sam ženskoga roda, mislim da dečkima ipak nije lako naći, 'ajmo reći, "normalnu" curu - da joj ljubav nije lova, da zna barem nešto skuhati i da joj to nije teško, da prihvati činjenicu da i ona mora platiti cugu dečku i sve to...
A i mi, "slabiji" spol uvijek nešto zanovijetamo: ili je dečko previše "feminiziran" ili je previše "macho", ili je "seljak" ili je "sirovina" ili je "mamina maza" ili je podstanar ili nema auto.... Hebi ga, nikad nam ne štima. Sorry, cure, ali mislim da je tako.
A znam i neke moje frendice kojima se tip super svidi i sve 5, ali kad skuži kakve čarape nosi, onda ga lagano otfikari. Naravno da svatko ima neke svoje kriterije i standarde glede odabiranja partnera, ali ponekad cure stvarno odlaze u krajnost.
I onda stvarno kužim muškarce kada kažu da su isfrustrirani današnjim curama.
Takve smo mi žene, uvijek tražimo neko savršenstvo,a ni same nismo savršene .


Very Happy Postoji razlog zašto sam navela prije citiranja pjesme "normalne žene". Ove koje seru i zajebavaju za svaki klinac, nisu u toj kategoriji. Sebičnost ne valja ni kod jednog partnera bez obzira na spol, treba i uzvratiti jednakom mjerom, a ne samo očekivati od drugoga sve naj, a zauzvrat mu srati po glavi ili gledati samo svoju guzicu. Fuj!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: