Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cijeli je stadion znao da će Vesna reći "Da"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 8:23 
Naslov:  Cijeli je stadion znao da će Vesna reći "Da"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijateljska nogometna utakmica Hrvatske i Irana u Gradskom vrtu i datum 28. svibnja 2006. zauvijek će ostati u sjećanju 22-godišnje Josipovčanke Vesne Drapela i njezina dečka, 26-godišnjeg Antuna Kalinovića iz Čepina, ali ne po atraktivnim golovima ili sjajnom ambijentu krcatog stadiona, nego po nečemu mnogo romantičnijem od nogometa.

Naime, kreativni Antun, inače zagriženi nogometni navijač, odlučio je svoju Vesnu, s kojom hoda nepuna tri mjeseca (!), zaprositi preko transparenta pred 19.000 gledatelja! Čim je sudac označio kraj prvog poluvremena, 12 Antunovih prijatelja iz Čepina, pripadnika osječke navijačke skupine Kohorta, na sredini tribine istok podignuli su transparent dimenzija 10 x 1,5 metara s natpisom “Vesna, hoćeš li se udati za mene? Antun”. Ubrzo se začuo pljesak nekoliko tisuća gledatelja, a na suprotnoj tribini zapad, gdje su bili Vesna i Antun, buduća mlada se - šokirala.

- Bila sam ljuta i smrznuta jer se 15-ak minuta prije sručio pljusak i pokisla sam do gole kože. Već sam razmišljala otići s utakmice, kada mi je jedan prijatelj rekao ‘Pogledaj što piše prijeko!’. Dok sam u nevjerici čitala transparent, Antun je kleknuo i stavio mi prsten na ruku. Noge su mi se odsjekle. Ostali smo do kraja utakmice, ali je više uopće nisam mogla gledati - priznaje stidljiva Vesna, koja je, naravno, pristala.

Budući mladenci upoznali su se prije godinu dana u osječkom kafiću gdje je Antun konobar. Vesna je tamo često svraćala na kavu jer radi u obližnjem kozmetičkom salonu. Antun kaže da mu se odmah svidjela. Kava po kava, razgovor po razgovor i - osvojio ju je.

- Iako smo kratko zajedno, znao sam da baš nju želim za ženu. O tome smo razgovarali već prije mjesec i pol, kada sam vidio da ona želi isto. No, htio sam da prosidba bude nešto posebno jer je i Vesna posebna. Prvo mi je na pamet palo da je zaprosim preko transparenta koji vuče avion, ali to je već isfurano. Kada sam vidio da se tekma Hrvatska - Iran igra u Osijeku, shvatio sam: to je prava prilika - rekao je Antun.

Pljusak umalo pokvario prosidbu

No, do provedbe plana u djelo Antun je morao prijeći put ispunjen nervozom i stresom. Pripreme su trajale puna dva tjedna, a najveću pomoć pružili su mu članovi Kohorte, osobito vođa Dalibor Žižanović-Žižo, kojemu Antun posebno zahvaljuje.

- Bio sam jako napet. Stalno sam putem SMS-ova bio u kontaktu s dečkima na istočnoj tribini. Kada se sručio pljusak i počeo jaki vjetar, pomislio sam: Neeee... I još je Hrvatska tada gubila 1:0! Na sreću, do kraja poluvremena vrijeme se smirilo, Hrvatska izjednačila i sve je ispalo super - kaže Antun, a mladenci najavljuju svadbu u proljeće iduće godine.

Vesna: Jednom mi je Antun napravio srce od svijeća

Vesna kaže kako ovo nije prvi put da ju je romantični Antun iznenadio. - Nekoliko puta mi je darovao cvijeće, a prvi prsten dobila sam za rođendan, 14. travnja. No, najljepše je bilo je kada mi je napravio srce od zapaljenih svijeća - otkriva Vesna. Znajući mladoženjine sklonosti ne treba stoga ni sumnjati da će i svadba biti posebna. (T. L.)

Prenosimo s www.jutarnji.hr
Autor: Tomislav Levak
Photo: Vlado Kos

Forum031 slična rasprava:
Kralj romantike

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2006. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Pljusak umalo pokvario prosidbu


Najbolja rečenica.
Tko o čemu, na forumu031 sve sami svatovi.
Jooooj

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde svaka cast! I CESTITAMO BUDUCIM MLADENCIMA!

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Patetika.Izbljuv.LJubomoran sam, zasto meni ne padaju takve egzibicije na pamet ? Ja bi da sam romantican.Uzas.Idem se ozenit.osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

patetika. užas. kad sam ovo pročitao dođe mi da se nikad ne oženim.
popit ću si kavu da dođem sebi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 17:31 
Naslov:  Re: Cijeli je stadion znao da će Vesna reći "Da"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se osobno ovakav način prosidbe ni malo ne sviđa.
Stavlja djevojku pred gotov čin. Sad ti probaj reći NE pred 20000 ljudi.
Slažem se da prosidba treba biti posebna i romantična, ali u intimnoj atmosferi.

Živio rođo!

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
romana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2006. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo je jos takvih muskaraca koji ne misle samo na sebe!!!
sretno vam bilo ljudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Meni se osobno ovakav način prosidbe ni malo ne sviđa.
Stavlja djevojku pred gotov čin. Sad ti probaj reći NE pred 20000 ljudi.
Slažem se da prosidba treba biti posebna i romantična, ali u intimnoj atmosferi.


Apsolutno. Ja sam prvi za netipične i romantične poteze, ali ovo je malo "foregone conclusion", a i već viđeno...U svakom slučaju, djevojka je rekla "Da" i želim im svu sreću ovoga svijeta.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2006. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne volim nogomet pa me se ne može na takav način osvojiti (a i također se slažem s Jeffom), al ajde! Nek im je sa srećom, valjda im kiša neće pokvariti i vjenčanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2006. 22:08 
Naslov:  Re: Cijeli je stadion znao da će Vesna reći "Da"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Stavlja djevojku pred gotov čin. Sad ti probaj reći NE pred 20000 ljudi.


I to jos navijaca. Da je odma ispizde! Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: