Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Namještanje Predsjednika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 20:36 
Naslov:  Namještanje Predsjednika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Namještanje predsjednika
Autor Tihomir Dujmović



Ljevičarski medijski teroristi savršeno pokrivaju medijski teren, njihova prevaga na državnoj TV i organizirana prevlast u pisanim medijima dovode do grube istine: Hrvatskom vladaju i ravnaju mediji! Ni Vlada, ni Pantovčak, ni Crkva, ni tajne službe! Postaje li i predsjednik države predsjednik tek kad se s tim slože mediji?

Da! Novi krug te perverzne igre počinje ovih dana pitanjem tko će biti desničarski kandidat za hrvatskog predsjednika. Ne tko su sve mogući kandidati za hrvatskog predsjednika, već tko je kandidat desnice! To je priča o lijevom medijskom teroru, to je fino podmetanje desnici, to je ta raskošna pomoć koja se daje ljevici, to su ti faulovi koji se sviraju na centru gdje se zapravo narihtava rezultat!

Samo početnici i idioti sviraju jedanaesterac u devedesetoj! Utakmica se namješta kad se deset puta oduzme lopta oko centra! Taj pritisak da desnica odmah izađe sa svojim kadidatom a da pritom medije ne zanima tko stiže s ljevice, to je ta sučeva naklonost o kojoj sanja svaki natjecatelj. Jer, izbaciti svojega kandidata 15 mjeseci prije izbora, što se traži samo od desnice, ne znači drugo nego pred medijske lijeve teroriste izbaciti ime koje će biti medijski uništeno u nekoliko mjeseci!

Podvalu je savršeno shvatio Sanader izdavši "fetvu" koja kaže: "HDZ se priprema za lokalne izbore i još ne razmišlja o predsjedničkim". Mediji ne raspravljaju o politici novog predsjednika, pa se ne raspravlja ni o vrijednostima koje je Mesić pronosio ovih deset godina, pa da se pita Komadinu bi li tu nastavio: bi li se ispričao Beogradu, bi li otvorio vrata tajnih arhiva kao nikad nitko! Bi li imao silnih razumijevanja za rusku politiku i, kad god može, napadao Ameriku?

Je li za tijesnu suradnju u regiji bez obzira na repove prošlosti: tisuću nestalih, milijune eura pokradene imovine i ponižavajući položaj Hrvata u BiH? Nema medija koji, kad govori o Mesiću poslije Mesića, pita lijevu opciju jesu li to vrijednosti kod kojih i ona stoji. Kad novinari Mesića pitaju zašto ga nema u Kninu na najvažniji praznik, on kaže da zbog zakona fizike ne može biti u isto vrijeme u Mongoliji i u Kninu, a tako odgovara i kod nedolaska na komemoraciju vatrogascima. No, nacija Mesića pita kako se usudio pretpostaviti Mongoliju proslavi slavne Oluje, a ne to može li prevariti zakone fizike!

Tko mu je dao pravo da uime svih nas odabere Mongoliju namjesto svetog Dana domovinske zahvalnosti? Budiša je u jednom intervjuu politiku i ovaj sastav Ureda predsjednika okvalificirao kao mjesto destabilizacije države, a to se više ne smije dogoditi bio tamo ljevičar ili desničar! To je vrhunski kriterij, sve je drugo manje važno.

Ako želi dobiti glasove barem većine članova stranke, kandidat HDZ-a treba zadovoljiti dva kriterija. Podjednako baštiniti nacionalnu odlučnost Franje Tuđmana kao i vanjskopolitičku uspješnost Sanaderove politike. U tom kontekstu HDZ realno može birati između Sanadera kao praktično sigurnog pobjednika i nekoliko dokazanih veterana poput Šeksa, Hebranga, Bebića, Jarnjaka. Samo su oni uspješno prošli obje faze HDZ-ove vlasti.

Svaki drugi kandidat bit će roba s greškom. Zašto? Ne zato što, recimo, Primorac ne bi bio odličan kandidat, već stoga što je desnica koja kandidira Miru Tuđmana dala do znanja da sigurno ide na izbore. Ako i ne pobijedi, uzet će ključni postotak HDZ-ovu kandidatu i time otvoriti vrata pobjedi lijevoga kandidata. Jedino u slučaju da HDZ ponudi kandidata koji će im odgovarati, odustat će od kandidature Mire Tuđmana.

Ne žele li, dakle, aktivno pomoći lijevom kandidatu, dogovor na desnici je nužan, a odgovornost doslovno povijesna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2008. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada pročitam tko je autor i prvu rečenicu, ne želim dalje ni gledati.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Kada pročitam tko je autor i prvu rečenicu, ne želim dalje ni gledati.
Zamisli da ja tako kad upalim televiziju. Pa nebi je nikad ni gledao, eventualno eurosport.

E vidiš to i je razlika između mene i tebe, ja sam uvijek spreman saslušati drugu stranu, a ne ko snob odmah zažmiriti i okrenuti leđa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e jab baš mesića doživotno za predsjednika Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
...e jab baš mesića doživotno za predsjednika Laughing
Heh, vjeruj mi on tebe nebi! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la: ›
Kada pročitam tko je autor i prvu rečenicu, ne želim dalje ni gledati.
Zamisli da ja tako kad upalim televiziju. Pa nebi je nikad ni gledao, eventualno eurosport.

E vidiš to i je razlika između mene i tebe, ja sam uvijek spreman saslušati drugu stranu, a ne ko snob odmah zažmiriti i okrenuti leđa

Ja i tako ne gledam TV Very Happy
I ja sam spreman saslušati drugu stranu, ali ne volim ovakve novinarske izdrkotine. Također, ovo je komentar stanovitog novinara, i već znam i prije nego što pročitam na što se svodi.
Žao mi je, ali nemam baš volje se zamarati s time.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma nek je samo našeg stipice,da je živ i zdrav, a za mene ćemo lako... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2008. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Ja i tako ne gledam TV Very Happy
I ja sam spreman saslušati drugu stranu, ali ne volim ovakve novinarske izdrkotine. Također, ovo je komentar stanovitog novinara, i već znam i prije nego što pročitam na što se svodi.
Žao mi je, ali nemam baš volje se zamarati s time.
Ok, ajde idemo tako ...
Misliš li da i ja nemam takvih n stanovitih novinara, no to je ono traži se neki argument, a ne to da je netko stanoviti novinar i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.09.2008. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la: ›
Ja i tako ne gledam TV Very Happy
I ja sam spreman saslušati drugu stranu, ali ne volim ovakve novinarske izdrkotine. Također, ovo je komentar stanovitog novinara, i već znam i prije nego što pročitam na što se svodi.
Žao mi je, ali nemam baš volje se zamarati s time.
Ok, ajde idemo tako ...
Misliš li da i ja nemam takvih n stanovitih novinara, no to je ono traži se neki argument, a ne to da je netko stanoviti novinar i sl.

Možda imaš, možda nemaš, nebitno.
Kao što rekoh, zaista odbijam, prvo, pročitati ovaj tekst, jer je nakupina desničarskih preseravanja, a drugo, sudjelovati u daljnjoj raspravi.
Uživaj, a ovo ostavljam za dan kada te sretnem u Cadillacu Very Happy

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2008. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta ovaj text treba shvatit ozbiljno?
lik je presmješan sa svim svojim pitanjima...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2008. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Uživaj, a ovo ostavljam za dan kada te sretnem u Cadillacu Very Happy
Ok, samo da znaš vani kad me sretneš da o takvim temama mogu pričati tek poslije n-piva pa napuni novčarku Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.09.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sranje od teksta,kakva prevaga ljevičara na državnoj televiziji,pa tamo vedri i oblači poznata hdzovka hloverka sa svojim igračima tipa dijana čuljak i ostatkom bagre,pokušavaju se riješiti normalnih novinara

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › sranje od teksta,kakva prevaga ljevičara na državnoj televiziji,pa tamo vedri i oblači poznata hdzovka hloverka sa svojim igračima tipa dijana čuljak i ostatkom bagre,pokušavaju se riješiti normalnih novinara


Isto to se dešavalo kada je Mirko Galić bio ravnatelj ,samo što je on forsirao svoj kadar.

Hloverka,Sutlić=hdz............ Galić=sdp
zaključak:
Državna televizija bez politike - nemoguća misija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2008. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, ali i dalje stoji činjenica da se tražio odgovor na pitanje tko će biti kandidat desnice, a ne ljevice. Iako znamo da Arkanđeo Stjepan više ne može biti Predsjednik.
Zašto onda nisu tražili od obje opcije da se izjasne o kandidatu, nego samo od jedne.

Kad govorimo o medijima, ne vrti se sve oko HRT-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: