Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



bračno putovanje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bračno putovanje

istra
44%
 44%  [ 4 ]
slavonija
55%
 55%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 9


Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

larabacac je napisao/la (Pogledaj post): › ne ti ne vrijeđaš...
nego zlusch je napisala pogledaj gore pa ćeš vidit... ma nije važno gulit ljude,ili se varam??? važno je radit...

1. uuuu kad zlusch ovo vidiiiiii
2. važno je profitirat, jer radit se može i s 0 i s minusom

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
larabacac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka zlusch vidi,ja nju nisam uvrijedila nego zamolila da ne vrijeđa...
Bravo MissTake,važno je profitirat,ugodit ljudima koji se većinom ljeti vraćaju kod nas na more... I puni smo bili cijelo ljeto,nabit cijenu je najlakše,konkurencija je velika pa biš bio prazan...

_________________
treba biti malen da bi bio velik
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

larabacac je napisao/la (Pogledaj post): › neka zlusch vidi,ja nju nisam uvrijedila nego zamolila da ne vrijeđa...
Bravo MissTake,važno je profitirat,ugodit ljudima koji se većinom ljeti vraćaju kod nas na more... I puni smo bili cijelo ljeto,nabit cijenu je najlakše,konkurencija je velika pa biš bio prazan...

ajo osijek031.com smile jao
ZLUSCH je muško
u tome je poanta posta
a svaki put kad mu krivo napišem ime ima burne reakcije, jojcek kad vidi da mu je muškost narušena

profit je cilj svakog poslovanja, ali naravno dugoročni ilitiga treba uspjet privući nazad goste... ovce možeš ošitati, ali će one otići blejat dogodine na neki drugi pašnjak....

tako da se slažem u potpunosti sa tvojom izjavom da treba ugoditit gostima

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

larabacac je napisao/la: ›
neka zlusch vidi,ja nju nisam uvrijedila nego zamolila da ne vrijeđa...
Bravo MissTake,važno je profitirat,ugodit ljudima koji se većinom ljeti vraćaju kod nas na more... I puni smo bili cijelo ljeto,nabit cijenu je najlakše,konkurencija je velika pa biš bio prazan...

1. zlusch je muško
2. mislim da te nije ničim vrijeđao, bar ja to ne nađem ili ne vidim tako
3. 2000 kn za 10 dana za 2 osobe? šta je uključeno u to i gdje se to točno nalazi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2008. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, pročitala sam sve i ni ja ne vidim gdje je @zlusch išta rekao čime te uvrijedio...

osim ako je možda bilo nešto što je prebačeno u offtopic

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
hm, pročitala sam sve i ni ja ne vidim gdje je @zlusch išta rekao čime te uvrijedio...

Gospoja je samo nasjela na foru iz mog potpisa... misim da je već otprilike 15. po redu. Još malo pa ću dijeliti jubilarke kao u državnim firmama, hehe.

@anakonda - niti jedan hotel ne traži nikakav avans, ne znam gdje si to čula. Kada rezerviraš, to činiš sa svojom kreditnom karticom. E sad... treba samo paziti kakvu politiku otkazivanja ili nepojavljivanja ima pojedini hotel. Uglavnom, ukoliko se na vrijeme otkaže rezervacija, nema skrivenih troškova. Ukoliko se ne pojaviš u hotelu na zadani dan, teretit će te samo za prvi dan.

Agencija je malo skuplja i komotnija, ali uz malo surfanja po booking.com može se naći krasnih hotela za smiješne pare, blizu podzemne, s kuhinjicom, mikrovalnon... što god kome odgovara. Ja sam obišao pola svijeta preko booking.com i NIKADA nisam imao nikakvih problema.

Trenutno sam u New Yorku, na Manhattanu, i taj sam hotel isto tako rezervirao preko booking.com. Tražio sam hotel koji je blizu podzemne, da ima frižider i mikrovalnu, doručak uključen u cijeni i besplatni hotelski bežični net (preko kojeg ovo i pišem).

Ovog trena sam otkazao najam auta kojeg sam rezervirao preko budget.com - bez ikakvih skrivenih troškova. Ovdje na Manhattanu je drama s prometom, a čuvani parking je cca 40 kn za pola sata ili 250 za cijeli dan - skuplje nego kod Banditosa u Purger Vakufu ;-)

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › [
Trenutno sam u New Yorku, na Manhattanu, i taj sam hotel isto tako rezervirao preko booking.com. Tražio sam hotel koji je blizu podzemne, da ima frižider i mikrovalnu, doručak uključen u cijeni i besplatni hotelski bežični net (preko kojeg ovo i pišem).


kmuuuuuu...jab tamo na bračno...ne moram se ni udat Very Happy

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....@zlusch, dio posla u pustinji mi je bio i booking hotela širom svijeta, kao i rezerviranje avio karata, tak da pomalo znam o čemu je riječ...Smile....NEKI hoteli traže avans od 10%, često sam naletila i na to, tak da...nije pravilo, ali da se pronaći, ovisno o tome preko koga bukiraš....za sve ostalo si u pravu....
...baj d vej, kakva ti je Velika Jabuka?...može putopis?...slike???...a daaaaj....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
larabacac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 23:11 
Naslov:  Re: bračno putovanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danas sam opet bila na moru cijeli dan,na barci i na plaži.......slikala sam more i stavila avatar da vidite,milina...


Zadnja promjena: larabacac; 28.08.2008. 23:55; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
larabacac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 23:14 
Naslov:  Re: bračno putovanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ratata... evo ti! osijek031.com smile riješili ja i zlusch...ipak nije tako opasan osijek031.com smile ...zlusch- osijek031.com smile
ma nije važno ljudi koja je destinacija,važno je da je "love in the air" osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › [
Trenutno sam u New Yorku, na Manhattanu, i taj sam hotel isto tako rezervirao preko booking.com. Tražio sam hotel koji je blizu podzemne, da ima frižider i mikrovalnu, doručak uključen u cijeni i besplatni hotelski bežični net (preko kojeg ovo i pišem).


kmuuuuuu...jab tamo na bračno...ne moram se ni udat Very Happy

jab se udala, ne moram na bračno putovanje! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
....@zlusch, dio posla u pustinji mi je bio i booking hotela širom svijeta, kao i rezerviranje avio karata, tak da pomalo znam o čemu je riječ...Smile....NEKI hoteli traže avans od 10%, često sam naletila i na to, tak da...nije pravilo, ali da se pronaći, ovisno o tome preko koga bukiraš....za sve ostalo si u pravu....
...baj d vej, kakva ti je Velika Jabuka?...može putopis?...slike???...a daaaaj....

Ne kažem ja da ti nisi naišla na takve, samo da ja osobno u zadnje 4 godine, od barem tisuću pregledanih hotela širom Europe i USA, nisam naišao niti na jedan koji je tražio bilo kakav oblik avansa. Samo su neki koji su nudili malo veći popust za ranu rezervaciju uzimali za pravo teretiti cijeli iznos boravka ukoliko otkažeš ili se ne pojaviš na zadani dan.

A putopis sa slikama.... čim se vratim i sve posložim - stavim na blog i dam na uvid svekolikom puku Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
larabacac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2008. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toplo je za riknut...

_________________
treba biti malen da bi bio velik
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 11:40 
Naslov:  Re: bračno putovanje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba se prvo udati, jelte!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
jab se udala, ne moram na bračno putovanje! osijek031.com smile


Nemoj žuriti!

_________________
He who dares, wins. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: