Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova godina u Švicarskoj?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 18:07 
Naslov:  Nova godina u Švicarskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmatram kamo bih za novu godinu, a jedna od opcija je i švica. s obzirom da nikad nisam bio u švicarskoj, zanimaju me sugestije onih koji jesu: kamo ići, cijena smještaja, najbolje varijante za put, na što eventualno treba paziti prilikom rezervacije itd.
bitno je napomenuti da me skijanje baš i ne zanima previše; više sam za odmaranje, šetanje, razgledanje, dobru klopu i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prijateljica mi živi u Bernu pa ću se raspitat što i kako te gdje. znam da oni imaju običaj unajmit kakovu kolibu (i oni su operirani od skijanja) te se tamo dobro provodit.imam negdje i neke razglednice...javim ti na PM

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2008. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokušaj sa www.couchsurfing.com

fora je da ideš kod nekoga bespla, a i ti (ako hoćeš možeš ponuditi smještaj)
ja još nisam bila, ali sam zato već 2 vikenda sa gostima iz izraela, Portugala, Njemačke...zgodna stvar

a @deer_hunter je bila u Rimu na tu foru..

naravno, ako te takvo što zanima

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
esseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Lokacija: Osijek - Land
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 22:26 
Naslov:  Re: Nova godina u Švicarskoj?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam u Ženevi prošle Nove Godine i grad me oduševio! Velik je multikuti grad a opet kao da nije tako velik, jako puno zanimljivih odredišta u samom gradu kao muzeji, parkovi, jezero..., jako dobar gradski prijevoz, odlična zabava! U samom centru ima nekoliko dobrih "pubova" Smile ...sam grad ima neku "mediteransku atmosferu" i daleko je od onog stereotipa koji imamo o sterilnoj Švici, isto tako i Bern iako se tamo nisam dulje zadržavao. Pored Ženeve je žičara koja vodi u planinu u Francuskoj ali kako sam vidio u blizini nema skijališta, a ni snijega nije bilo prošle zime pa nemaš frke oko ski opreme Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy_wild20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Baselu imaš nekih domaćih akcija ovako, a za novu godinu extra neki programi, al naši ljudi, naša raja, pa ti možd to više paše, pošto su Švicarci mal nadrkan narod Wink

_________________
...nisam Merlin ni Madonna,ja sam zabranjena zona,sa mnom je ljubav cista totalka,jer ja sam Wendy- profesionalka... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Geneve i Lausanne su lijepi gradovi... ali brate, šljiva za popizditi - bio sam krajem veljače. Nekako me ne privlače Alpe po zimi, ma koliko lijepo tamo bilo kad zabijeli.

Ako ideš u Ženevu, onda svakako rezerviraj hotel u francuskom dijelu grada ili u nekom gradiću pokraj, primjerice, Annemasse. Proći ćeš puno jeftinije -> www.campanile.fr

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala svima na trudu, ali sam nakon malo surfanja ipak zasad odustao od švicarske i odlučio se za peštu. mada su na listi želja bili i luksemburg i lihtenštajn...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
hvala svima na trudu, ali sam nakon malo surfanja ipak zasad odustao od švicarske i odlučio se za peštu. mada su na listi želja bili i luksemburg i lihtenštajn...

A ništa na jug gdje je toplije?

Meni se po glavi mota Grčka, Tunis, Malta... naravno, ako ostane nešto para od ovog izleta Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
A ništa na jug gdje je toplije?

Meni se po glavi mota Grčka, Tunis, Malta... naravno, ako ostane nešto para od ovog izleta Wink

ma nou, ja sam tradicionalan tip, preferiram zimski ugođaj oko božića i nove godine. budimpešta nije garancija za to, ali je veća vjerojatnost nego npr. u grčkoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: