Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gitaristi javite se...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 13:56 
Naslov:  Gitaristi javite se...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet ja, nakon nekoliko bezuspješnih pokušaja u glazbi koju najviše volimo, evo malo širimo ponudu tj spremni smo na drugaciji stil, samo da se svira Laughing

Ne tražimo virtuoza, ne tražimo shredera niti nešto slično.

Ima nas dvojica, bubnjar ( 24 ) i basist ( 25 ), poprilično smo usvirani, jer sviramo skupa 3 godine, imamo svoj prostor, te tražimo nekoga tko se voli igrati sa gitarom, i tko voli smisljati nesto novo, nekonvencijalno.

Muzika kakvu želimo stvarati bi se mogla kratko opisati kao žestoko, sa dosta improvizacije, i kako bi se reklo, sa mudima, bez ikakvog definiranja i zaglavljivanja u jednom određenom stilu.

Javite se ovdje, ili na PM. Ako vam je cilj svirati klasiči hard rock, metal ili nešto slično, molimo da si uštedite trud, jer tako nešto ne tražimo. Tražimo čovjeka koji bi bio najjača autorska strana benda i koji bi bio spreman raditi, i upotrijebiti puno mašte. I može biti siguran da bi kraj sebe ima kvalitetnu, maštovitu i veoma upucanu ritam sekciju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Tražimo čovjeka koji bi bio najjača autorska strana benda i koji bi bio spreman raditi, i upotrijebiti puno mašte.

Takav čovjek oko sebe skuplja ekipu po izboru i ne javlja se na ovakve oglase...
Ipak, zelim vam srecu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonspell
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2008. 14:29 
Naslov:  Re: Gitaristi javite se...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imas PM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Tražimo čovjeka koji bi bio najjača autorska strana benda i koji bi bio spreman raditi, i upotrijebiti puno mašte.

Eh, da sam svojevremeno otpušio faks i bacio se u glazbene vode.... vjerojatno bih se javljao na oglase ovog tipa Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: