Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cuba, salsa, erotika - koncert Caiman Verde

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Danko
Post Postano: 05.05.2005. 1:32 
Naslov: Cool Cuba, salsa, erotika - koncert Caiman Verde
20.05.2005. 8:32
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon odličnog i zapaljivog koncerta Quinteta Son Cuba Son, Kuba će ponovno zagrijavati našu krv. 20. svibnja u hotelu Central svirat će sastav Caiman Verde iz Zagreba. Taj sastav već duže vrijeme predstavlja prvorazrednu klupsku atrakciju kubanske glazbe u nas. Najvjerniji sljedbenici svirki Caiman Verde-a su plesne škole koje, animirajući sve više mladih za salsu i ostale latino-američke plesove, ne propuštaju niti jedan nastup banda. Pred izlaskom je i prvi CD ovog banda pod nazivom "Cuba Linda", a svi koji vole tu vrst glazbe i neobuzdani ples nabijen erotikom bit će dobrodošli u hotelu Central.

Caiman Verde blog

Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2005. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onaj kvintet što je bio nije Kubu vidio od tko zna kada... prodaju nam etno pod bubrege, a udaraju midi fajlove iz sintisajzera!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gost
Post Postano: 06.05.2005. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nesto ipak treba reci na ovakove komentare, das covjeku besplatan koncert, ponudis mu nekakova dogadjanja u gradu..i onda naravno uvijek netko nadje zamjerku, mislim da svako ima pravo izbora pa ako mu ne sviđa neka odabere, nikom se ništa ne nameće.
Drzim da ipak treba podrzati ljude koji imaju inicijativu i entuzijazma i cijeniti svaki njihov trud.
A vi cijenjeni gospodine Domagoj, dovedite pravi bend sa Cube, po mogućnosti onaj najpoznatiji pa organizirajte koncert.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2005. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@domagoj, mozda oni nisu vidjeli Kubu (iako mi se svi, osim pjevacice, cin Kubancima) ali su digli ljude na noge - sto se rijetko vidja u ovom gradu gddje svi paze sto se i gdje napraviti.

Koncerti u Centralu su pravo osvjezenje za ovaj grad. Razlicito od ostatka ponude. Tko voli - nek' izvoli.

Sto se tice Caiman Verde-a, cini mi se da bi to opet mogao biti pogodak u sridu, jerbo na fotki vidim Rupcica ;-), a i brojnost ekipe jamci dobar zvuk. Smile

Bumo vidli...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 09.05.2005. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije važno da li sviraju izvornu kubansku glazbu ili ne, sviraju prvorazrednu plesnu latino glazbu

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Aranel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Istočna Anarhija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2005. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam zvala danas hotel central i tamo nemaju pojma o čemu se radi. zatim sam dobila informaciju da je ovaj kocert zatvorenog tipa i organizira ga TZ osijek i da central nema ništa s tim. s toga osim ako nemate neke veze u TZ možete zaboraviti da ste dobrodošli na koncert kao što kaže danko...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2005. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aranel je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja sam zvala danas hotel central i tamo nemaju pojma o čemu se radi. zatim sam dobila informaciju da je ovaj kocert zatvorenog tipa i organizira ga TZ osijek i da central nema ništa s tim. s toga osim ako nemate neke veze u TZ možete zaboraviti da ste dobrodošli na koncert kao što kaže danko...


Hm, zna li netko pouzdano o cemu se radi?! Vidim da su na svom blogu http://caimanverde.blog.hr/ uredno najavili koncert. Zna li netko sa sigurnoscu o cemu se ovdje radi?!

Dobio sam mailom potvrdu od clana njihovog banda da ce koncerta biti, i to bas u Centralu. Hmmmm...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crescendo
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2005. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Turistička zajednica grada Osijeka slavi 50 godina rada, te radi proslavu u Hotelu "Central" 20.05.. Glazbeni gosti su Caiman Verde, a ući će se vjerojatno samo sa pozivnicama. Hrvoje Rupčić nažalost neće doći s bandom, ali imati će dostojnu zamjenu. Imao sam priliku slušatu ih i vrlo su zabavni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2005. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crescendo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Turistička zajednica grada Osijeka slavi 50 godina rada, te radi proslavu u Hotelu "Central" 20.05.. Glazbeni gosti...


eh koje ironije - turisticka zajednica & kubanska glazba. jao, jao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.05.2005. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bit će i Passage band ako to nekom bolje odgovara.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: