Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska na OI: ukupan dojam?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2008. 14:56 
Naslov:  Hrvatska na OI: ukupan dojam?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se mene tiče 5 medalja je super, ali kad pogledam u koliko smo još sportova realno gledano mogli osvojiti medalju (primjerice plivanje, vaterpolo, rukomet, veslanje), onda ne mogu izbjeći mali osjećaj razočarenja.
Istina je da su neki sportaši podbacili, ali oni u pojedinačnim sportovima su ostvarili odlične rezultate, i zbog njih mi je zbilja drago. Svaka im čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Važno je sudjelovati...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2008. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad


a i nešto sam čula da je 207 preskočeno samo tipa jednom ili 2 puta do sada (ispravite me ako riješim)

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve 5, nisam u nikoga razočaran, mogli smo više, a mogli smo i daleko manje, na kraju se ispostavilo da su medalje pokupili oni u koje nismo polagali nikakve nade a tzv. favoriti su na žalost ošli praznih ruku
ma sve je to tako nevažno, neka su oni pokazali svijetu da jedna mala hrvatska može rame uz rame s najvećim zemljama svijeta i da smo iako smo mali puno veći od velikih Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.08.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
ali i blankom

de dobro je! ajd molim te razmisli jo malo....
zašto si razočaran? meni je jedino žao nje same što nije uzela zlato, zaslužila je nakon cijele sezone gdje je imala 34 pobjede za redom....razočarana?? niti malo! svaka joj cast!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

današnje olimpijske igre su licemjerni cirkus s puno previše blesavih i nepotrebnih kvazi sportova i disciplina!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la: ›
ali i blankom

de dobro je! ajd molim te razmisli jo malo....
zašto si razočaran? meni je jedino žao nje same što nije uzela zlato, zaslužila je nakon cijele sezone gdje je imala 34 pobjede za redom....razočarana?? niti malo! svaka joj cast!
upravo zbog ovoga sto si rekla,osobno nisam zadovoljan s srebrnom medaljom ako je ona u pitanju,no svaka joj cast i na medalji,skocila je onoliko koliko je mogla,ali i razocaran sam jer 34 puta pobjedis i sad kad je najvaznije dode tamo neka i odjednom skoci osobni rekord,e pa zato sam razocaran

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › današnje olimpijske igre su licemjerni cirkus s puno previše blesavih i nepotrebnih kvazi sportova i disciplina!

na koje sportove misliš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5 medalja je dobar uspjeh. žao mi je jedino što se nije svirala himna. s druge strane su me užasno razočarali vaterpolisti, kontam da su se malo previše vinuli nakon onog razbijanja u prve tri tekme, od rukometaša sam ovako nešto očekivao ponajviše zbog majmuna na klupi, plivače da ni ne spominjem, očito su pripreme totalno promašene, onu gluperdu sanju jovanović bi torpediro na mars zbog shit of the year (glupa završi 30 i neka i izjavi da su sve ispred nje dopingirane, fuck of). košarkaši zadovoljili, dobili su sve što su trebali, i više od toga. žao mi je stjepana janića, kontam da nije imao snage izgurat obje discipline do kraja. još se jednom pokazalo da ne postoje veliki i mali sportovi nego samo veliki i mali sportaši.
p.s. ne smijem zaboraviti stolnotenisače, zokija zorulu primorca, svaka mu čast, 39 godina i 6. olimpijada i u pravu je čovjek kad kaže da je sramota da ga nitko nije došao podržat u četvrtfinalnom meču. mali glavonja tanrui wu je unatoč liječničkoj zabrani na svoju odgovornost igrao i dogurao do četvrtfinala. gospodine karloviću tako se bori za svoju zemlju, pa makar i ne bila matična.
p.s.s. ja bi karloviću oduzeo hrvatsku putovnicu pa nek igra negdje gdje će mu bit ugodnije. smrad

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.08.2008. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5 medalje je odlican rezultat, za nas malu zemlju od 4.5 miliona stanovnika, i globalno gledajuci moramo biti zadovoljni... ali uvijek ima neko ali
medalje smo osvojili tamo di se nismo nadali, ova iz strelicarstva puka slucajnost, dobar dan i to je to...
tekvando isto mislim da je slucajno...
dok je recimo ude barem po meni ocekivan samo je bilo pitanje oce izdrzati pritisak i izdrzo je... ocekivao sam brocncu
Blanka... joj blanka... najveci uspjeh hrvatskog sporta tj atletike a nemoze se covijek veseliti. Covjek nemoze biti zadovoljan sa tim srebrom nakon 34 pobjede, nakon sto sve preskoci od prve do 205 gdje ima jedan kiks... to je inace prvi put u povijesti nekog natjecanja da preskocenih 205 nije bilo dovoljno za zlato... mi hrvati smo takvi i nismo s ovim zadovoljni... iskreno sumnjam da je i ona... htjela ili ne to priznati

najvise sto me boli su price pojedinih ljudi koji su najavljivali medalje... plivaci, brkljacicka, i neznam sad tko jos ... ali bilo ih je... sorry ljudi niste ni blizu tome bili... totalno ste razocarali

a sad momcadski... kosarka se nakon kvalifikacija digla u nebo... no znalo se (objektivni) da medalje tu nema... ali zato... rukomet, vaterpolo, tu smo morali imati medalju jednostavno u oba sporta imamo momcadi koje zasluzuju medalju i tu je jedan veliki zal sto nismo nesto vise napravili...

u regiji smo vodeci slovenci imaju 5 komada kao i mi... srbi 3 ... s tim bi se trebali zadovoljiti... valja reci jos da je i jedna naturalizirana medalja u biti nasa... mirna jukic je uzela broncu...

sve u svemu da je bilo malo vise realnosti na pocetku s ovim bi svi bili super zadovoljni... nikad vise necemo ponoviti janicu kostelic i 3 zlata i jedno srebro na jednim igrama... premala smo nacija

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad


a i nešto sam čula da je 207 preskočeno samo tipa jednom ili 2 puta do sada (ispravite me ako riješim)

207 je drugi najbolji rezultat svih vremena. Blanka ima jedan od ta dva skoka. Mislim da je samo pitanje kada će preko 210

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.09.2008. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uopće nisam razočaran, štoviše, oduševljen sam taekwondoom i gimnastikom

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: