Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska rukometna reprezentacija ima tri trenera!?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: treba li malog usranog čovječuljka konačno otjerat u tri p.m.

definitivno dosta je više
64%
 64%  [ 9 ]
ne on je super i ja ga baš volim
35%
 35%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 14


Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 14:20 
Naslov:  Hrvatska rukometna reprezentacija ima tri trenera!?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako slučajno niste znali njihova imena su davor dominiković, petar metličić i ivano balić.
sve je počelo 2006. kada je reprezentaciju zbog katastrofalnog odnosa od strane malog usranog čovječuljka napustio irfan smajlagić, njegov dotadašnji asistent a po meni i jedini stručnjak u reprezentaciji. pa iako smo i dalje u vrhu svjetskog rukometa to možemo zahvaliti jedino i isključivo igračima koji pored toga što dobijaju batine na svakoj tekmi jednaku količinu energije troše na kreiranje naše igre.
pr. 1. mali usrani čovječuljak na prošlom europskom prvenstvu u polufinalu protiv francuske zove timeout, francuzi imaju zadnji napad pri našem vodstvu od 1 razlike. dok mali usrani čovječuljak maše rukama i šuti davor dominiković slaže zadnju obranu s riječima da će sigurno ići na narcisea. naravno da su išli na narcisea i naravno da mu je ministar obrane zalijepio bananu čime smo se plasirali u finale gdje smo poraženi od danaca.
pr. 2. mali usrani čovječuljak sada na olimpijadi protiv španjolaca nakon što su nam zabili 4 gola zaredom zove timeout. šuti prvih 15 sekundi, igrači se savjetuju međusobno da bi nakon toga izjavio: "svaka lopta život znači!" 1 2 3 hrvatska. kraj timeouta.
pr. 4. mali usrani čovječuljak na utakmici protiv danske sad u četvrtfinalu zove pri našem vodstvu od dva razlike timeout. danci prave presing po cijelom terenu. prvih 15 sekundi šuti a potom: "nećemo im dat loptu zbog ivana(čupića op. a., koji je ostao bez prsta neposredno prije olimpijade), nećemo im dat loptu jebemu mater!"
pr. 5. mali usrani čovječuljak na današnjoj utakmici protiv francuske zove timeout tri minute prije kraja pri vodstvu francuza od dva razlike i našeg napada od koje 2 minute di se nismo uspjeli približiti golu francuza i prijeti nam oduzimanje lopte. mali usrani čovječuljak počinje pričati neke gluposti pri čemu ga ivano doslovno odguruje i slaže napad.
to su sve najsvežiji primjeri kojih se sjećam a znate svi vrlo dobro da ih ima još mnogo. ne boli toliko poraz protiv francuza, boli to što smo mogli biti najuspješnija reprezentacija u povijesti samo da nije bilo malog usranog čovječuljka. koja sila njega drži na klupi reprezentacije do danas mi nije jasno. i najžalosnije je što će ostati zapisano da je mali usrani čovječuljak osvojio sve živo i neživo i što će za 50 godina neki pican pitat svog dedu ko je bio taj majstor, ko je taj genije lino červar. i onda će deda reći: to ti je sinko isti "igrač" kao i najbolji strijelac u eurokupovima svih vremena

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odličan post,svaka čast! Prvo bi trebalo maknuti Gobca(malo teže) potom Linu...No,bez obzira tko bio izbornik činjenica je da repku vodi više ljudi...
To što ponekad Pero i Ivano slažu taktiku u minutama odmora i nije tako loše,jer često upali...
Veliko pitanje je koga stavitu umjesto Line?
btw.tipičan Hrvat uvijek razmišlja tako - kad se gube tekme pljuje se po svemu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2008. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaooo vidim netko je gledao tekmu i zamračio...gle, izgubili jesmo i bed je, stvarno sam se uznemirilia, ali ne bih sada donoisila sud o tome tko je podoban biti trener ili ne..činjenica je da je čovjek dosta toga napravio, ne možeš to poreći, a i da smo ih juče dobili vjerojatno ovaj post ovdje ne bi bio...meni nije jasno da naša čitava igra tj. napad u nas ovisi o jednom čovjeku čije se sjedenje na klupi osjeti ajme, a taj isti čovjek kada se vrati u igru njonjavi i kilavi,,,super teško mi je ovo za reći jer zaista Balića štujem, ali brate mili tom dečku se više ne igra...uglavnom nije to više to,,,,ono što mene izludi i protiv čega bih se ja borila su šugave presude šugavih sudaca, npr. u prošloj utakmici kada su sudili španjolci, e pa to po meni treba mijenjati,,,brate, nemoš suditi ako ne vidiš dobro,,,ma grrrr,,,sad sam se opet uzrujala,,,

..ali kao što kaže marrai, izgubili smo pa moramo pljuvati po svemu,,,,istina,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2008. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obrana vratara 18:4, a mi izgubimo samo dva razlike. Zašto mračite toliko, nadigrali smo Francuze, da smo imali barem prosjecnog golmana rijepili bi to bez beda.

Ljudi, ne volim ni ja Linu, ali takvo stanje u time outima nije samo kod nas. Nije to košarka da se crtaju napadi, taktika se pripremi prije utakmice...Time outi služe za motivaciju i ukazivanje na neke pogreške...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.08.2008. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lino je ipak zastupnik hdz-a,pa mislim da je to ključ njegove izborničke stolice,he he šalim se iako i tu ima nečega.
a što se tiče toga što smo izgubili pa to uopće nije bed, i ak budemo četvrti opet smo četvrti na svijetu,a to ipak nešt znači...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko su onda treneri RK Zagreba koji je sa slabijom momcadi pobijedio Flensburg, Hamburg i Portland. A sa sigurnoscu tvrdim da su barem Flensburg i Hamburg jaci od bilo koje svjetske repke...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › obrana vratara 18:4, a mi izgubimo samo dva razlike. Zašto mračite toliko, nadigrali smo Francuze, da smo imali barem prosjecnog golmana rijepili bi to bez beda.


Baš tako,jbga.da je nama jedan takav Omeyer Smile
Sutra će nadam se biti njihov brončani dan,sretno dečki!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2008. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › lino je ipak zastupnik hdz-a,pa mislim da je to ključ njegove izborničke stolice,he he šalim se iako i tu ima nečega.
a što se tiče toga što smo izgubili pa to uopće nije bed, i ak budemo četvrti opet smo četvrti na svijetu,a to ipak nešt znači...


Slažem se,,,a i fer je priznati da su Franci bili bolji,,,dečki odlično igraju i koliko znam nisu niti jednu tekmu izgubili...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.08.2008. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › napad u nas ovisi o jednom čovjeku čije se sjedenje na klupi osjeti ajme, a taj isti čovjek kada se vrati u igru njonjavi i kilavi,,,super teško mi je ovo za reći jer zaista Balića štujem, ali brate mili tom dečku se više ne igra...uglavnom nije to više to,,,

igraj ti sa ozljeđenim listom...nije to tak jednostavno zalječit...i više puta je komentator naglasio da ivano pravi razliku i bježi od igrača u tom prvom koraku,trzaju,a kad mu je list ozljeđen onda on to ne može tako napravit kako on zna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.08.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ugl. ja mislim da je to možda i pozitivna stvar što tak mogu reći na time outu šta oće...ako neko zna zašto šutit,jer je trener glavni...to mi se čini onako kao da su baš prava klapa...do sada je palilo,godinama smo već u vrhu svjetskog rukometa...
mene više brine metličić koji nije mogao zabit gol izvana...i što nemamo zamjenu za njega...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › napad u nas ovisi o jednom čovjeku čije se sjedenje na klupi osjeti ajme, a taj isti čovjek kada se vrati u igru njonjavi i kilavi,,,super teško mi je ovo za reći jer zaista Balića štujem, ali brate mili tom dečku se više ne igra...uglavnom nije to više to,,,

igraj ti sa ozljeđenim listom...nije to tak jednostavno zalječit...i više puta je komentator naglasio da ivano pravi razliku i bježi od igrača u tom prvom koraku,trzaju,a kad mu je list ozljeđen onda on to ne može tako napravit kako on zna...


...naravno,,,slažem se da to nije lako,,,ipak, smatram da je igru pogoršao prije OI,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2008. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta god tko pricao ovoj se reprezentaciji moze samo cestitati na svemu ostvarenom,koliko smo puta bili sretni i ponosni na njih. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igra hrvatske rukometne repke je izgubila poletnost i lepršavost kojom je prije obilovala. igra se na silu, bezidejno, bez kvalitetnih šuteva izvana. nisam rukometni ekspert, ali vidim da tu nešto (ili nekoga) treba mijenjati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2008. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja sam odmah naglasio kako ne boli toliko poraz od francuza koliko manjak sportskog znanja i dovitljivosti. ovo da timeouti drugih reprezentacija znaju izgledati tako nema veze s istinom. zna se tko je trener i zbog čega je on tu. izgleda da je superiornije taktičko znanje, skromnost i ne guranje sebe u prvi plan gospodinu gopcu manje drago od kreštavog, iskreveljenog, glupog i usranog politički motiviranog dupelisca line červara. počeli smo toniti 2006. kada je smajlagiću pala roletna i to je činjenica. iz toga se vidi ko je bio pravi trener repke. a usri usranom červaru mogu samo poručiti da nije ´91 i da drugi igraju za svoju zemlju.
p.s. što reći na sljedeće poteze:
1. cijelu tekmu rotira vorija i sulića iako je godinama jasno da sulić nije ni i od igrača kakav je bio prije nego ga je auto udario (bog mu da zdravlja)
2. špremu jebe mater uz crtu zato što je ovaj nakon 5 postignutih golova mašio jednu kontru
3. mali duvnjak koji je uslijed izostanka balića bio naš uvjerljivo najbolji igrač u zadnje dvije tekme skupi možda 5 min (mali ne igra nužno na poziciji playa)
4. ne postoji bilo kakva alternacija za načetog metličića koji ima 33 kuke (glupost je da ne postoji igrač koji bi mogao tu uskočiti, šta je sa denisom buntićem?) i bio je uvjerljivo najlošiji naš igrač na cijelom prvenstvu
5. očekuje se od mirze da zabija penale a frajer ne vidi loptu u igri. kolko ja znam ozlijeđen nije. svaka čast zlaji al mirza je klasa
6. ovo za golmane ni ne treba spominjat. ja kontam da je budala stvarno zaboravio loserta. alilović je dobar golman ali protiv francuza nije imao svoj dan i nema ti on šta radit na golu u 55. minuti sa tri obrane

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.08.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrijeme je da se Lino makne s trenerske pozicije i da dođe netko novi na kormilo repke jel ovako to više neide,svaka čast zbog medalja iz prošlosti al to je sad gotovo,moramo se okrenuti budućnosti

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: