Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pauk u dva dana uklonio 10 automobila

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2008. 0:22 
Naslov:  Pauk u dva dana uklonio 10 automobila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U samo dva dana djelatnici tvrtke Livaja, u suradnji s komunalnim redarstvom, uklonili su deset neregistriranih automobila koje su vlasnici ostavili na javnim parkiralištima. Rezultat je to obnovljene suradnje Gradske uprave i “Livaje”, tvrtke koja je nekada obavljala odvoz neregistriranih, nepropisno parkiranih i vozila parkiranih na zelenim površinama.

- Kada nađemo neregistrirano i evidentno napušteno vozilo, na njega stavljamo obavijest, odnosno upozorenje da će biti uklonjeno. Također, stavlja se obavijest na oglasnu ploču u Gradskom poglavarstvu, a ako vlasnik ne ukloni svoje vozilo kroz osam dana, pozivamo djelatnike Livaje da odvezu vozilo. Posla ima dosta, iako ne kao prijašnjih godina, a nema nikakvih pravila što se tiče lokacije, napuštenih automobila ima posvuda - rekao je komunalni redar Tvrtko Krešić dok je nadzirao podizanje vozila u Vukovarskoj ulici, ispred Autoslavonije.

Ako se vlasnik javi i želi preuzeti svoje vozilo, to će ga stajati 300 kuna, a prekine li pokušaj dizanja vozila na kamion platit će “samo” 150 kuna. Nakon 30 dana, ne dođe li vlasnik, vozilo se reciklira, a “Livaja” time pokriva svoje troškove.

- Sada radimo samo na uklanjanju napuštenih, havariranih vozila iako naša koncesija još uvijek vrijedi i za uklanjanje vozila sa zelenih površina. Ne znam gdje je zapelo, ali komunalni redari nas ne zovu na takve poslove - kaže vlasnica tvrtke Marina Livaja.

Autor: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Marin Franov

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tigaros
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2008. 4:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako naša lopovska firma livaja opet radi za grad, vozio neispravne kamione, vozio na ložu. moro jadnik, slabo je naplaćivo taj odvoz auta i slabo ima krivo parkiranih auta. umjesto da mu nedaju više nikad da to radi, ne on opet to radi, ponta samo kradi i laži i imat češ sve

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2008. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li postoji nekakav br. telefona za dojavu građana?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2008. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne bih išao u posao s Livajom nikada. SRAMOTA!

Pa, što je sve radio i kako se ponašao, a ovi opet s njim u deal. Da popiz...

Daj tatamata vrati se i riješi to sranje!

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2008. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Pa ne bih išao u posao s Livajom nikada. SRAMOTA!

Pa, što je sve radio i kako se ponašao, a ovi opet s njim u deal. Da popiz...

Daj tatamata vrati se i riješi to sranje!


Tako će vjerovatno i narpaviti sa Elektromodulom, pod pritiskom HNS-a će im uzeti parkiranje a dati tko zna šta da vrate dio. Kada se uzme jednom lova ostaješ zauvijek podložan i dužnik tako i sa Livajom ista stvar.

strašno ali vidjeti ćemo do kada će ovaj to raditi, nadam se kada uzme grad opet pauk pod svoje da neće duplirati mada sumnjam jer je ovaj dobio koncesiju za odvoz starih a oni će nepropisno parkiranih...
tako će i elektromodul naplaćivati onda neparkiranje na neparkiralištima i zabijati kazne tko zna...

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2008. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Da li postoji nekakav br. telefona za dojavu građana?

kontam da komunalce (214-590) treba zvati ili nazovi livaju (375-377) pa pitaj proceduru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garrincha077
Offline
Ukupno postova: 66
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.08.2008. 15:07 
Naslov:  Re: Pauk u dva dana uklonio 10 automobila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pustite me da nepropisno parkiram...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2008. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Sada radimo samo na uklanjanju napuštenih, havariranih vozila iako naša koncesija još uvijek vrijedi i za uklanjanje vozila sa zelenih površina. Ne znam gdje je zapelo, ali komunalni redari nas ne zovu na takve poslove


Čudno za komunalne redare. Ali, imamo li mi uopće komunalne redare? Ja ih vidio nisam. U kojoj li se birtijetini kriju, ti zagonetni državni djelatnici...

Podsjeća me ovo na efikasnu borbu Dropulićke, i njezinog nejasnog ministarstva, protiv divlje gradnje. Misliti da će zaustaviti divlju gradnju sa 2-3 građevinska inspektora po županiji može samo hrvatsko ministar, odnosno ministrica, osim ako joj ne pomogne Superman.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tigaros
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2008. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imamo meni su ispred bolnici što sam parkiro na zelenu površinu, stavili lisice za 15min, došli, stavili i otišli, a moro im je neko i javit, strašno su brzi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2008. 17:48 
Naslov:  Re: Pauk u dva dana uklonio 10 automobila
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garrincha077 je napisao/la (Pogledaj post): › pustite me da nepropisno parkiram...

pročitaj bolje o čemu se radi ovdje prije nego doneseš zaključak!
radi se o odvozu napuštenih automobila bez registracije, s ispuštenim gumama i slično koji zauzimaju parking bezveze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: