Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Maškare

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jugovac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Penthouse
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2006. 14:23 
Naslov:  Maškare
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doba je maškara i karnevala.....vrijeme je za maske....koju masku ćete cijenjeni diskutanti staviti na sebe?

Moje skromno mišljenje je da smo stalno pod maskama...rijetko smo spremni skinuti sve maske koje inače nosimo...ili sam u krivu??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2006. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne nisi u krivu. Većina ljudi uvijek nosi neku masku. Svi mi ponekad nabacimo neki smile kako bi ispali fora i cool pred drugima... A koju ću masku? Ne znam... Rekli su mi da izgledam kao anđelčić, ali kontaju da sam zapravo vrag... Pa ću se eto maskirati u neku vražicu-to bar nije teško, a može se pokazati kreativnost Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2006. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se neću maskirati, uvjeren sam da bih bio prepoznat s bilo kojom maskom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2006. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakve maske, nije nam to potrebno, ionak smo "zamaskirani" svaki dan...doduse, neki vise, neki manje, al uglavnom svi...nazalost...

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2006. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jugovac je napisao/la: › Doba je maškara i karnevala.....vrijeme je za maske....koju masku ćete cijenjeni diskutanti staviti na sebe?

Kontam da se nece bas puno ljudi maskirati...Doduse, mozda ovaj KAOS primijeni nesto u glavama ljudi, ali ocito da veljaca i nije bas mjesec kad se ljudima maskira... Halloween puno bolje prolazi, valjda zato sto je toplije... jebiga, a to je uvezeni obicaj koji je prije 10 godina bio potpuno nepoznat na ovim prostorima...

Jugovac je napisao/la: › Moje skromno mišljenje je da smo stalno pod maskama...rijetko smo spremni skinuti sve maske koje inače nosimo...ili sam u krivu??

Kako tko... kako kada... kako kome...

IMHO, puno je teze zivjeti s maskom na licu... stoga trebas prvo prihvatiti sebe onakvim kakav si zaista, a onda se takvim predstaviti i okolini. Onaj tko te takvim prihvati - bar znas da te prihvatio pravog tebe. Onaj tko te takvog ne prihvati - jebat ga, ne moraju nas svi voljeti. Smile

Iako bi tu mogao raditi machiavellisticki pristup problemu... dakle, nosis teret maske onda kad je cilj maskiranja veci od tezine tereta... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.08.2008. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam bit žuži jelinek

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: