Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tematski lokali

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 12:52 
Naslov:  Tematski lokali
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imali koji tematski lokal u ovome gradu a ne gdje god dodjem slusam sve i svasta osim na mjestima gdje su cajke oni su stvarno dosljedni samo pustaju cajke.
Eto mene zanima neki lokal gdje se samp pustaju stvari od 70-80 godina nista novije ali da stvarno bude to.
Dodjem u lokal i onda cujem sve glazbene zanrove od1960-2008 godine a svi me ne zanimaju pa naravno moram isfurati van jer house i rnb me ne zanima,kuzite sto mislim.
Ja za sad ne znam niti jedan lokal koji je dosljedan svojoj vrsti glazbe i koji od te vrste ne odstupa.
Toliko grad a sve sve svodi na jedno te isto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da nema sto se tice glazbe iz perioda 70tih i 80tih godina. Steta za nas koji smo frikovi sto se tice tog perioda.Mozda jednog dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma omke a sto ti nesto ne napravis da se bude u nekome lokalu recimo svaki tjedan party 70,80 godina ali da se zna da je to taj dan,recimo cetvrtak i mislim da bi taj dan dosta ljudi isfuralo van.
Recimo onaj bastion ne znam cemu sluzi ona disco kugla gore(to me podsjeca na disco )a ima i veliki plesni podijum,ima i to platno i projektor pa tamo se moze dosta iskemijati u svezi tih godina.
Bastion me po velicini jedini podsjeca na zlatnu eru disco glazbe a kad ono tamo se pusta u toku veceri od rocka do rnb pa koji to kreten tamo radi i sto te gazde misle.
Ma ima dosta takvih stvari a mislim da kad bi se pustala glazba toga perioda da bi klinci odustali od toga nebi pravili guzve a prometa malo nego bi kvalitetni potrosaci dosli na svoje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

visage je napisao/la: ›

Ma ima dosta takvih stvari a mislim da kad bi se pustala glazba toga perioda da bi klinci odustali od toga nebi pravili guzve a prometa malo nego bi kvalitetni potrosaci dosli na svoje
"Kvalitetni potrošači"-WTF.Šta bi to trebalo značiti?

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E lega to su oni potrosaci koji cugaju a ne prave oko sanka guzvu kuzis.
Ima lokal gdje je guzva ne mogu uci unutra i potrositi novce jer je guzva od onih kji se slikaju,griju od hladnoce ili slicno.
E glazba 70,80 godina bi te klince odbila(mada znam da i oni vole te godine)dosli bi neki drugi ljudi koji kuze kvaliteti i naravno potrosaci su.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači dobri su samo oni koji troše pare ostale bi sve trebalo izbacit,stvarno krasno razmišljanje pravo yuppievsko,svaka čast.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2008. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Znači dobri su samo oni koji troše pare ostale bi sve trebalo izbacit,stvarno krasno razmišljanje pravo yuppievsko,svaka čast.

eto ti potrošačko društvo...niko ne jebe nas koji izađemo sa 30-40 kuna (i to ako je dobar dan) i onda se ljudi pitaju zašto mladež cuga po parkovima i promenadi...nisu svi kvalitetni potrošači

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da si gazda lokal koje bi potrosace vise volio vidjeti,zalosno ali je tako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ko još sluša mjuzu nakon par piva osijek031.com smile

treba napravit birtije s tematskim frajerima: u jednoj da budu visoki i plećati, u drugoj mršavi i špicasti, u trećoj oni malo mlađi (za moju priju MP), u četvrtoj tetovirani (za mene), u petoj brkonje itd. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): › ma ko još sluša mjuzu nakon par piva osijek031.com smile

treba napravit birtije s tematskim frajerima: u jednoj da budu visoki i plećati, u drugoj mršavi i špicasti, u trećoj oni malo mlađi (za moju priju MP), u četvrtoj tetovirani (za mene), u petoj brkonje itd. Cool


prija kaže: to se traži!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

on topic:
ja sam za tematska mjesta, ali ne bih bila baš tako rigorozna pri podjeli mušterija..
kvalitetni potrošači...uh...
ako ćemo tako, ja sam jako nekvalitetna, malo trošim...ali sa sobom uvijek dovlačim nove ljude...koji možda nešto i potroše, hm...
a, uostalom, ja idem van zabaviti se, a ne piti...za dobru zabavu bih platila više nego za bilo koju cugu...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u kju klabu uvijek puštaju tematski cajke, nema tonsona
a izbacuju sam pijane

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2008. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi isto htjela znati jer ima negdje u Osijeku takvo što gdje nepuštaju cajke...?!
Ili gdje barem jedan dan u tjednu ne puštaju cajke?
A što se tiče tematskog...volila bih jednom otić i vidit kakvi su Goth partiji...i jel ima uopće toga u Osijeku?
Frendica mi živi u zg-u i u klubu Boogaloo kaže da imaju Goth partije i kaže da bude preodlično.
Eh sad mene zanima jesmo li mi tolika rupčaga da puštamo samo cajke...il ima i druge glazbe?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
glechudesa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2008. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije stvar u potrošačkoj moći, nego u ponudi i potražnji...
nema ponude za ničim drugim osim narodnjacima jer nema ni potražnje... mi diktiramo tržištem i trenutna situacija u osijeku je produkt naše potražnje...

loop = is a way of repeating a statement a number of times until some way of ending the loop occurs. It might be run for a preset number of times.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Znači dobri su samo oni koji troše pare ostale bi sve trebalo izbacit,stvarno krasno razmišljanje pravo yuppievsko,svaka čast.


...moram rpiznati da su mi tvoja razmisljanja i shvacanja psotala fascinantna....recimo da si ti vlasnik nekog ugostiteljskog objekta bi li ti bili drazi gosti koji trose ili oni drugi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Icy je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bi isto htjela znati jer ima negdje u Osijeku takvo što gdje nepuštaju cajke...?!
Ili gdje barem jedan dan u tjednu ne puštaju cajke?
Eh sad mene zanima jesmo li mi tolika rupčaga da puštamo samo cajke...il ima i druge glazbe?!?


...hebote sve me strah da ne bi netko iz vana procitao postove i zaista pomislio kako u Osijeku nema nista drugo osim narodnjaka.....

....pa evo nabrojat cu vam par lokala...recimo: stari pub st. Patric....odlicna zezancija...pa ondak recimo Matrix...Old bridge pub...Tufna...Cadillac...Jazz...Valentino...pa recimo raznorazni party i festivali koji decki organiziraju,,,pa onda Bastion gore,,,,Luna...Big B...

....nemojte pretjerivat ljudi,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: