Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nepodnošljiva buka u Blok Centru II

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 21:22 
Naslov:  Nepodnošljiva buka u Blok Centru II
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj poticaj za otvaranje ove teme je što mi sat govori da je 21:20, a ja i dalje čujem buku bagera koji kopaju temelje za izgradnju nove zgrade u Blok Centru II popraćenu kamionima koji odvoze zemlju.

Nakon nebrojnog kontaktiranja gradske vlasti i policije u vezi nepodnošljive buke uvijek dobijemo isti odgovor: "Ništa tu ne možemo, imaju dozvolu za rad."

Zar je mir postao toliko skupa stvar za tražiti? Svaki dan, uključujući i vikend radovi su do cca. 18 sati, a često i do večernjih sati kao i danas.

Kako stati na kraj tome? Kako im radno vrijeme ograničiti do 4 sata? Kome se treba tužiti? Slavonski Dom je na poziv stanara napisao o dotičnom problemu i ništa se nije poduzelo. Budim se uz buku bagera i idem spavati uz buku bagera. Neki od stanara su poduzeli najradikalniju mjeru - odselili su. Život je postao ne podnošljiv.

Šta kažete na sve ovo?

Evo pokaz onima koji ne vjeruju...
Fotografija je loša jer je mrak, ali to je i ono što pokušavam reći - vani je mrak, a oni i dalje kopaju. na fotografiji se vidi bagerist u kabini.



IMG_12061.jpg
 Opis:
 Veličina:  927.88 KB
 Pogledano:  99 put(a)

IMG_12061.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj nije drukčija situacija ni u kapucinskoj gdje se kopa do 2-3 u noći

isto stanari lude od buke


a kad se tek obnavljao hotel Osijek

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda znaš u kakvim smo govnima.
Jel se stvarno ništa ne može poduzeti? Gdje je tu glas naroda? Jel išta vrijedi?
Vidiš, da je kuća u Briješću koju smo razmatrali imala sređene papire, ni ja nebi bio gdje sad jesam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2008. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ah, sjetih se citata kolege Circe...
Odselite se u Donji Pičkovac ako vam toliko smeta, jer nije li ovo cijena urbanog života?

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2008. 6:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja sam navikla
meni to ne ferma


onak centar:
1. demoliranje kapucinske
2. preuređenje hotela osijek
3.nezaobilazna bašta hotela royal
4. unikom usred noći i deranje dotičnih radnika
itd...

trpi se trpi

mogu ja otić živjet i u mjesto čije ime počinje s Vuk, ali navikla na prednosti života kao gradsko čeljade

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa na slikama se ništa ne događa

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Špišić Bukovici je znatno mirnije, siguran sam...
Gle, živiš u strogom centru grada što nosi brojne prednosti, uz pokoju manu.
Ako ti se urbani život, u samom gradskom središtu, ne sviđa, uvijek se možeš odsleit u Lug, Nizu, Vladislavce, Dopsin ili Čemernicu...
Tamo sigurno nitko neće gradit zgradu pokraj tvoje kuće, ali, kako i seoski život nosi nedostatke, do centra Osijeka ćeš putovat 45 minuta, smrdit će ti susjedove koze, a ujutro će te budit traktor ili kosilica susjeda s druge strane...
Dakle, nemoj kenjat... Smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koze ne smrde tolko kolko svinje recimo, trebao si uzet svinje za primjer, zašto nisi svinje uzeo za primjer Sad

ja se naviko na tu buku i ako ćemo iskreno buka uopće nije strašna, i ja sam u blok centru i ja ih čujem al to je super u usporedbi recimo s unikomovim kamionom koji odvozi smeće pa radnici kad uvate razbijat one kontejnere to je kaos, a i iskreno bi te volio vidjet u 5 u jutro kad bi ti pod prozorom svako jutro turiralo 5 autobusa kao što meni turiraju, to gradilište je mila majka.

pa ja se nisam naspavo već cca 18 godina Smile kad sam se doselio prvo su gradili IPK centar, pa su gradili blok centar 2 onaj komplex zgrada kod autobusne pa do holivuda, pa su gradili onu zgradu gdje je hg spot, pa onda ovu bijelu u novonastaloj uličici, kad izgrade blizance iza te bijele zgrade ima prostora iskreno za još 2-3 zgradurine što će reći da se ni ti brate neš naspavat ko ni ja sljedećih 10 godina, al to je cijena gradskog života.

mene iskreno više nerviraju ponosni vlasnici zunzara (trkaći motori) koji imaju krasan ovako pik na ulicu hrvatske republike, točnije na potez od ćoška sa županijskom pa do pedagoškog faksa, pa kad ga razvali a meni bubnjići oće van da skoče najrađe bi uzeo karabin i skino ga s tog motora metkom u leđa al ne smije se Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je i nama bilo kada su gradili mercator... radovi do 2 ujutro i pocne u 6 ponovo... ali mi nije smetalo, navikao sam na buku (ta zivim u gradu). stovise, neobicno mi je kada dodem u neko selo gdje je tisina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mons, tebi ni ne može smetati tolko jer nisi 5 metara udaljen od gradilišta. Znaš šta znači da doslovce mogu pljunut na bager kolko su blizu? Jer tu ne postoji neki propisani razmak između zgrada? Eno, 5 metara razmaka...
I kakve veze što sam u centru? I tamo ljudi imaju pravo na svoj mir, a nitko ih nije pitao. U 9 navečer nije vrijeme da sa zastarjelom opremom uznemiruju ljude. Znate šta znači više od 12 sati dnevno?
Volio bi nekog od vas vidjeti na mom mjestu. Ne mogu više ni film gledati ako nema titlove jer svako malo moram vraćat nazad jer nisam od buke dobro čuo šta govore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › tako je i nama bilo kada su gradili mercator... radovi do 2 ujutro i pocne u 6 ponovo... ali mi nije smetalo, navikao sam na buku (ta zivim u gradu). stovise, neobicno mi je kada dodem u neko selo gdje je tisina


Istina, al Mercator nema temelje zbog garaža 3-4 kata i ne ide 8 katova u visinu.

Kad se zgrada izgradi, moći ću komotno gledati u nečiju sobu. Trebali su razmišljati o nekom poštenom razmaku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.08.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
I tamo ljudi imaju pravo na svoj mir, a nitko ih nije pitao. U 9 navečer nije vrijeme da sa zastarjelom opremom uznemiruju ljude.

A treba te netko pitat?
Isis je napisao/la: ›
Znate šta znači više od 12 sati dnevno?

Da, zivim pokraj Eurodoma i odmah uz autobusno stajaliste.
Jel me netko pitao smetaju li mi autobusi???

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebiga kažem meni pod prozorom svako jutro u 5:20 turira 5 autobusa pa me niko ne pita kao ni 100% ljudi u ovome gradu, jebiga that's city life get used to it ili kupi kuću u stadionskom naselju, mađarskoj retfali il dopsinu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kako je stanovnicima kapucinske kad tramvaji zafrdače onu ogavnu sirenu ili kako to već možemo nazvati.....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
jebiga kažem meni pod prozorom svako jutro u 5:20 turira 5 autobusa pa me niko ne pita kao ni 100% ljudi u ovome gradu, jebiga that's city life get used to it ili kupi kuću u stadionskom naselju, mađarskoj retfali il dopsinu


ja živim u mađarskoj retfali i nikada se ne bi mijenjala s vama koji živite u centru grada...koji mi je udaljen 5 min. autom ili 10 min. bicom.
Poanta je da ne možeš uspoređivati mađarsku retfalu sa stadionskim naseljem, a pogotovo dopsinom.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: