Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK OSIJEK

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 15:21 
Naslov:  NK OSIJEK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo prelistah forum i ne nađoh nigdje topic u kojem bi svatko mogao napisati aktualnosti vezane uz naš klub, prokomentirati igru i rezultate, navijanje, ukratko sve zanimljivosti s nogometnog terena i tribine, te iz medija. ovo bi zapravo trebalo biti objedinjavanje svih pojedinačnih topica o nk osijeku.

počela je i nova sezona. ždrijeb nam je u prvom kolu donio novog prvoligaša, croatiu iz sesveta koja će ove sezone sve svoje protivnike ugošćavati na stadionu kamen ingrada u velikoj. na otvaranju sezone usran teren, usran sudac i usrana igra, završilo je 1 : 1 zahvaljujući golu babića u sudačkoj nadoknadi. croatia je bila bliže pobjedi uz više zrelijih prigoda. sudac - katastrofa - trebao je isključiti barem dvojicu naših (todorčeva i smoju), a nama nije dosudio čisti penal. kohortaša oko 150 - 200, dosta dobro navijanje u prvom poluvremenu, u drugom pod utjecajem katastrofalne igre navijanje jenjava. ljudi je na cijelom stadionu bilo jedva 1000 (možda).

druga utakmica dovela nam je u gradski vrt ljute rivale, vinkovačku cibaliju. lijepa atmosfera, oko 4000 ljudi, dobro navijanje s jedne i druge strane (oko 200 ultrasa). novost je selidba kohorte s istoka na jugoistok, ponajviše zbog želje da se navijanje lokalizira i da se odvoji od ostatka raje na istoku. ta se ideja realizirala još početkom stoljeća, ali zbog premalog broja kohortaša živjela je samo jednu sezonu. zadnjih godina broj se počeo povećavati i to je jučer rezultiralo lijepim brojem kohortaša u kopu (oko 400). kakva će biti budućnost ostaje za vidjeti, posebno kada nam u goste dođu manje atraktivni protivnici. jučer sam bio na istoku gdje je u par navrata stara garda stvarno dobro povukla navijanje i sve u svemu je izgledalo vrlo dobro. tekma u prvom poluvremenu dosta slaba uz malo prilika i jedan gol koji je djelo jednog od trojice debitanata, sve odreda mladaca iz naše škole nogometa, miličevića. mali jugović, kojeg osobno znam (radi budale od nas na srednjiki Smile ), odigrao je vrlo dobro na poziciji zadnjeg veznog, iako mi nije jasno zašto nije bio istureniji jer ima brzinu i odličnu tehniku. lijevo krilo je igrao mile škorić, u prvom poluvremenu malo uplašen, igrao previše prema nazad i premalo probijao bok ali ga je ilija u drugom poluvremenu gurnuo više naprijed i nije izgledalo loše. drugi gol zabio je babić iz penala, neobjašnjivo najlošiji igrač osijeka jučer, možda zbog činjenice što je igrao na poziciji zadnjeg veznog (!?) a vida desnog beka. najveći plus mislim da je daljnja afirmacija naših mladih dečkiju i otkaz tuni vitaiću (konačno) koji je bio najveći uteg na nogama srednjeg reda prošle sezone. slijedi gostovanje u koprivnici.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gostovanje u Zadru slijedi Smile

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile


Zadnja promjena: gaap; 05.08.2008. 6:55; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 06.08.2008. 19:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne mogu a da se ne uključim u ovu već više puta prožvakanu temu...na utakmicu nk osijeka sam prvi put bio tamo negdje '87 kao klinjo od desetak godina...jasno da sam zavolio klub i da mi nikako nisu bili jasni vršnjaci koji su bili drukeri dinama,hajduka ali i zvezde...moram priznati da nikada nisam bio neki vatreni navijač i jasno da nisam kohortaš,ali ja sam tu na istoku uvijek spreman pružiti podršku klubu...mislim stvarati neke stereotipe o navijačima ipak ne stoje...pa nismo svi isti,mada neke kretenske ispade na tribini apsolutno ne podržavam(bacanje baklje na tartan stazu i sl.)Slažem se sa Mladjom da je trebalo otvoriti topic da se malo prate igre nk osijeka...pa ipak je ovo naš grad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2008. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast osijeku na pobjedi,jos jedan slavonski derbi je nas Smile

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2008. 16:43 
Naslov:  Re: NK OSIJEK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pacta conventaosijek031.com smile kakva pišurija umro sam skoro od smijeha

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2008. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd ti c/p
nismo svi regani na kohortin forum

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2008. 18:52 
Naslov:  Re: NK OSIJEK
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pacta conventaosijek031.com smile kakva pišurija umro sam skoro od smijeha


ja se isto valjam od smijeha

Da bi se mogao/la prijaviti, moraš se registrirati.
Registracijom, koja traje nekoliko sekundi, dobivaš ovlasti/mogućnosti koje neregistrirane osobe nemaju.
Prije registriranja/prijavljivanja, molim(o), prouči Uvjete korištenja i Pravila koja vrijede na forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2008. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo pročitah u današnjem glasu da nam naše gore list, nebrušeni dijamant osječke škole nogometa (osijek031.com smile) josip milardović - cigo pojačava vinkovačku cibaliju. pa nek mu je sa srećom. i neka je njima sa srećom, trebat će im osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rodjen u Osijeku, navijam za Dinamo ,što reć, volim i Osijek i Dinamo.
Samo mi na k....ide kad se usijane glave tuku i glume ko je veći hrvat.Eh jebeš naš nogomet.Premda sam veliki zaljubljenik.Davno sam prestao ić na utakmice.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2008. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
eo pročitah u današnjem glasu da nam naše gore list, nebrušeni dijamant osječke škole nogometa (osijek031.com smile) josip milardović - cigo pojačava vinkovačku cibaliju. pa nek mu je sa srećom. i neka je njima sa srećom, trebat će im osijek031.com smile

čitam i ja i umirem od smijeha... kažu kako im je on želja već duže vrijeme! ali, jasno, takvu veličinu nisu mogli dovesti kad se sjete, godine su prošle... ali neka, sad je tu... odnosno, tamo (hvala bogu!). on im je valjda najveće pojačanje još od mirka cro cop filipovića. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2008. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
eo pročitah u današnjem glasu da nam naše gore list, nebrušeni dijamant osječke škole nogometa (osijek031.com smile) josip milardović - cigo pojačava vinkovačku cibaliju. pa nek mu je sa srećom. i neka je njima sa srećom, trebat će im osijek031.com smile

čitam i ja i umirem od smijeha... kažu kako im je on želja već duže vrijeme! ali, jasno, takvu veličinu nisu mogli dovesti kad se sjete, godine su prošle... ali neka, sad je tu... odnosno, tamo (hvala bogu!). on im je valjda najveće pojačanje još od mirka cro cop filipovića. Smile
a čuj, uspjeli su napraviti igrača od konobara iz pete lige, ali mislim da bi od cige napraviti igrača bilo ipak previše

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2008. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je samo reprezentacija svetinja. Osijek simpatiziram

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je samo NK Osijek svetinja. Reprezentaciju simpatiziram.
(nekada sam išao i na gostovanja reprezentacije ali kad sam vidio kako stvari stoje, hvala lijepa. Za NK Osijek se živi, za reprezentaciju navija pred tv-om uz hladno pivo i krekere...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: