Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Racun za Djubretarku Kuckanovic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 11:34 
Naslov:  Racun za Djubretarku Kuckanovic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadnevak: 2. ožujka 2008.


N/R Đubretarka Kučkanović
Gornja Pizdekovina 27
12000 Smećegrad

Predmet: Naplata za pružanje usluga privremenog momka u razdoblju od 5. siječnja do 23. veljače 2008. godine

Poštovana pripadnico kluba poremećenih drolja,

Pregledom evidencije među zajedničkim prijateljima skrenuta mi je pozornost da si nakon sedam tjedana veze sa mnom brzinski obnovila vezu sprijašnjim momkom, s kojim si prije no što smo se upoznali bila u vezi tri godine. Prema članku Pravilnika o vezama broj 3468, tvoj vrhunadnaravno idiotski potez vraćanja majmunu koji te tri godine varao, srao ti gluposti, lokao, zarazio te stidnim ušima i izbacio usred noći na 132. kilometru autoceste Zagreb - Split, daje mi pravo statusa "privremenog momka", zbog čega mi ujedno pripada i pravo naplate usluga pruženih tijekom naše sedmotjedne veze. Ispostavom ovoga računa odlučio sam to pravo i ostvariti.

Kao što si možda već i zaključia iz gorenavedenog, da si vezu sa mnom kojim slučajem prekinula zbog susreta s nekim novim pojedincem muškog (ili ženskog) spola s kojim prethodno nisi ostvarivala vezu seksualno-ljubavnog karaktera, ovaj račun ne bi bio valjan. No budući da to ovdje nije slučaj, izuzetno mi je zadovoljstvo naplatiti svaku stavku za jebeno gubljenje vremena tijekom narečenih sedam tjedana.

U nastavku prilažem račun podijeljen na posebne stavke, koje sam na kraju i zbrojio u ukupni iznos zbog bolje preglednosti, ali i zato što znam da si glupa ko kurac:

- Alkoholna pića, razna (vino, kokteli, sangria, Bailey's i sva ostala sranja nad kojima si cmizdrekala) ..............................................1500 kn

- Večere u restoranima (uključujući i moje jer bi uvijek naručila salatu i vodu i onda zabila gubicu u moj tanjur).................................2300 kn

- Slatkiši, grickalice, gumeni bomboni, sladoled i ostale pizdarije iz trgovine na uglu (u usta si trpala apsolutno sve osim moje kite).........700 kn

- Kinokarte (za sva kretenoidno-ljigava sranja od romantičnih komedija tijekom kojih sam satima molio Boga za smrt)...........................500 kn

- Tvoj rođendan (koji se baš našao nasrat u tih sedam tjedana koje sam potraćio s tobom)............................................................500 kn

- Valentinovo (koje se također jebeno nasralo dok si me vukla za nos, nabijem vas oboje)..............................................................200 kn

- Kućni test za trudnoću (nisam JA paranoidna glupača koja se ustrtari kad joj menga kasni dva dana).............................................100 kn

- Račun za mobitel (jer si stalno "zaboravljala kupiti bon" pa si s mog telefona zvala frendice, smeće škrtaroško).................................250 kn

- Šteka Marlbora light (jer "ne pušiš", osim kad se dokopaš mojih pljuga - vidi komentar iz prethodne stavke)..................................... 200 kn

- Benzin (jer sam te morao skupljat s posla zato što te boli glava, u depresiji si, imaš mengu, mrav ti je stao na nogu...)......................400 kn

- Čišćenje kupaonice (po važećoj rati za spremačice - jer si odvratno neuredna svinja koja ne zna izvuć dlakurde iz odvoda)................150 kn

- Slušanje tvojih idiotskih priča i tračeva (vrijeme je novac)...2000 kn

- Psihijatrijske usluge (za potpuno izmišljene, glupave probleme - goni se u Darfur, droljo, pa da vidiš pravih problema!)......................5000 kn

- CD-ovi i knjige koje si posudila, a nisi vratila (vjerojatno ih nisi niti pogledala, a kamoli poslušala ili pročitala jer ti u mozak ionako ne
ulazi ništa pametnije od Severine i intervjua s Vlatkom Pokos u Storyju)......................................................................................500 kn

- Duševne boli zbog CD-ova i časopisa kojima si zagadila moj stan (bljuje mi se od tvog ukusa).......................................................2000 kn

- Čišćenje bljuvotine (Dok sam ih skupljao i bacao u smeće. DOSLOVNO mi se bljuje od tvog ukusa)....................................................50 kn

- Porez na budale koji ću očito morati platiti zato što sedam tjedana života nisam proveo pametnije (naprimjer, buljeći u zid).............10 000 kn

----------------------------------------------------------------------------

UKUPNO: 26 350 kn

Molimo da navedeni dug podmiriš najkasnije u roku od 7 dana nakon primitka ovog dopisa. Ujedno molimo da se ne izvlačiš na "nije mi stiglo" jer sam uključio značajku koja me izvještava kada pogledaš ovu poruku, a čije isključivanje tvoji mentalni kapaciteti jednostavno ne obuhvaćaju.

Potpisao bih se "s poštovanjem", ali ne znam koji bih kurac i zbog čega ovdje trebao poštovati. Gaduretino.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile klap klap odlično osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antologijski...
svaka čast.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.07.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
- Slatkiši, grickalice, gumeni bomboni, sladoled i ostale pizdarije iz trgovine na uglu (u usta si trpala apsolutno sve osim moje kite).........700 kn
- Benzin (jer sam te morao skupljat s posla zato što te boli glava, u depresiji si, imaš mengu, mrav ti je stao na nogu...)......................400 kn

stravaaaaaa osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2008. 16:40 
Naslov:  Re: Racun za Djubretarku Kuckanovic
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahaaaaaaaaaa, lik je lud, pa tko mu je uostalom kriv? Što se zalijepio za Đubretaru K.? sedam tjedana, a kao, išlo mu je na klinac ovo i ono... hahahaaa ... Ali neka, bar joj je napisao, sunac joj njezin... osijek031.com smile


Ovo mi je najjače: " - (u usta si trpala apsolutno sve osim moje kite).........700 kn "

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BumBaCicA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek, CNO
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahahaha... predobro!
Al dobro je i izdrzao. Da je meni decko nabio tolki trosak.. Pff.. Smile

_________________
. 99 dijelova, 1 nedostaje, 99 boli, a nijedna ne prestaje .
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislila sam da će joj naplatiti sexualne usluge ahahahaha
a to je za dž ili?

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2008. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chupko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 169
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.07.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha svaka čast!!! osijek031.com smile

_________________
fali mi koja daska u glavi i fali mi jedno dugme na šlicu al zato imam novu ideju i jednu polovnu ljubavnicu
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: