Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavonci seksualno najaktivniji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›


e totalno se slažem s tobom da ima fantastičnih maca po gradu,kad se vozam bajsom moram se samo koncentrirati na cestu da previše ne blejim sa strane,sam što je problem što izgleda ne izlazim po mjestima gdje one izlaze...
A ko kaže da one uopće negdje izlaze,veliki dio njih ima dečka pa zbog toga nigdje ne izlaze osim na večeru i slično.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
justice je napisao/la: › sam što je problem što izgleda ne izlazim po mjestima gdje one izlaze...
I sto bi napravio i da izlazis?! Ono, primjetis ju u gradu, fino skpckanu u one moderne zlatne boje i pougljeni ten. Navecer tu istu macu skontas npr. negdje vanka unekom olumraku kako sat vremena zilavi neki Shooter's (ili koji drugi mondeni kurac za pijuckanje) i sto onda?

Dolazis do nje i ono "E, bas sam te vidio danas dok sam vozio bicikl. Ukrutio mi se. znas, nije to lako dok vozis bicikl. Jos nagnjecena prostata. I, gorko pice, a?"

Jebiga, nikad nisam kontao to "ulijetanje" ribama, odnosno zapocinjanje razgovora s nepoznatim osobama. Mislim, trijezan to nisam kontao. Pijan sam doktorirao.


he he... vidim da imamo slične ulete

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
justice je napisao/la: › sam što je problem što izgleda ne izlazim po mjestima gdje one izlaze...
I sto bi napravio i da izlazis?! Ono, primjetis ju u gradu, fino skpckanu u one moderne zlatne boje i pougljeni ten. Navecer tu istu macu skontas npr. negdje vanka unekom olumraku kako sat vremena zilavi neki Shooter's (ili koji drugi mondeni kurac za pijuckanje) i sto onda?

Dolazis do nje i ono "E, bas sam te vidio danas dok sam vozio bicikl. Ukrutio mi se. znas, nije to lako dok vozis bicikl. Jos nagnjecena prostata. I, gorko pice, a?"

Jebiga, nikad nisam kontao to "ulijetanje" ribama, odnosno zapocinjanje razgovora s nepoznatim osobama. Mislim, trijezan to nisam kontao. Pijan sam doktorirao.


he he... vidim da imamo slične ulete


Evooo ova dvojica stvarnooo idu u prilog istinitosti ove anketice...
Ajde.... mozda bi nesto išlo u prilog slavonskih Tucaka da se anketica provodila među alkosima he heeee... Wink
Iiiii jaaaoooo evo konacno i slavonaca da u necemu prednjace...e ako nas hebu iz npr. metropole.....mozemo i mi hebati i tooo vrlo aktivnoooo a i znamo se...hebnuti.. majke mi, anketica ne laze...ama hoću da vjerujem u ovo he heee Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da baš Slavonci su najaktivniji u mastrubiranju pa ajd po tome vjerujem u anketu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.07.2008. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi su samo jaki na riječima,a kad treba nešto raditi onda bjež .... Nema normalnog Slavonca,ili mu se jako prca ili nimalo.nema sredine...ispričavam se na riječima.....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.07.2008. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Svi su samo jaki na riječima,a kad treba nešto raditi onda bjež .... Nema normalnog Slavonca,ili mu se jako prca ili nimalo.nema sredine...ispričavam se na riječima.....

drž' se nas Baranjaca onda Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2008. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Svi su samo jaki na riječima,a kad treba nešto raditi onda bjež .... Nema normalnog Slavonca,ili mu se jako prca ili nimalo.nema sredine...ispričavam se na riječima.....


Htjela si reći: "Ili nam se totalno jebe za sve ili nas boli kurac. Nema sredine."
Nisi me uvrijedila... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2008. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › Istina, ljeti zna biti susha, ali zato tijekom akademske godine grad se napuni jedrim imigranticama. Svake godine nova serija. Tog nema ni u Daimleru!




Ako se Slavonci foliraju u ovom istraživanju - ti si najtalentiraniji u tome... Čini mi se da se ti sam sebi više sviđaš nego curama koje spominješ. Baš da netko može biti tako neodoljiv da ima problema s obožavateljicama gdje god se pojavi...
Ma, znaš što? Bolje briši post, dobro ti je netko odgovorio... Nisu sve žene koje ovdje pišu nalik na ove iz tvojih izmišljotina...
Žene, obrušite se na njega!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2008. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
justice je napisao/la (Pogledaj post): › Istina, ljeti zna biti susha, ali zato tijekom akademske godine grad se napuni jedrim imigranticama. Svake godine nova serija. Tog nema ni u Daimleru!




Ako se Slavonci foliraju u ovom istraživanju - ti si najtalentiraniji u tome... Čini mi se da se ti sam sebi više sviđaš nego curama koje spominješ. Baš da netko može biti tako neodoljiv da ima problema s obožavateljicama gdje god se pojavi...
Ma, znaš što? Bolje briši post, dobro ti je netko odgovorio... Nisu sve žene koje ovdje pišu nalik na ove iz tvojih izmišljotina...
Žene, obrušite se na njega!!!


srećo moja ovo ja nisam napisao,to sam ja quotirao (malo bolje čitaj) ali i da sam napisao boli me kitoresko,obrušite se...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: › Žene, obrušite se na njega!!!
Hebiga, nema vise slobodnih termina. Kokodakanje je uzaludno!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: