Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Preporučite restoran oko Šibenika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2008. 10:14 
Naslov:  Preporučite restoran oko Šibenika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanima me restoran ili konoba gdje imaju dobru ribu i morske plodove, lociran u rogoznici kraj primoštena ili u radijusu od 70-ak km... ne mora biti baš neki cjenovno vrlo ekskluzivni, jel... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj! zlatna ribica, mislim da je u brodarici. zlo jedno od prefine papice (mislim ako voliš morske duminice)!!!!!!! daklem, sjećam se da sam se noć prije odlaska u taj restoran na ručak razbila ko đubre i na sve 4 se penjala stepenicama u sobu. ujutro skoro umrla od mamurluka, ali kad osjetih onu riblju krepku juhicu na svom nepcu, oma sam ozdravila i jako mi je lijepo bilo. uglavnom, od iz povjerljivih lokalnih izvora saznala sam da je tamo sve jako svježe i praktički tek napustilo more. e da, i još su mi nešt rekli. da je pokoji nam prvi predsjednik tamo običavao uživati u papici...
http://www.zlatna-ribica.hr/index.html

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, za "zlatnu ribicu" već imam nekoliko preporuka... cijene?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.07.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno nemam pojma. supijanom gladušu platio jedan jako dobar čovjek. barba mate, bog ti sriću dao!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: