Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mister diler

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2008. 20:54 
Naslov:  Mister diler
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok se u Povjerenstvo za spriječavanje sukoba interesa imenuje Anto Djapic, zemlji je glava okrenuta u smjeru vec izlizanih izbora za miss. Ispred ociju nacije prolaze utegnuta tjelesa i bludne misli o haremskim orgijama. No, i u tim shljashtavim projekcijama pojavio se nestabilan element. Uzburkanost, nevidjena jos od vremena kada je missici oduzeta kruna zbog krive boje krvnih zrnaca, prikovala je i polarizirala javnost.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,7,7,,125819.jl
http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2008,7,8,,125892.jl

Zanemarimo na trenutak Dinu, ionako je i previse spominjan. Posvetimo se tome kako drustvo reagira kada sazna za neciju proslost.

Kakva poruka se odasilje stigmatiziranjem osobe s ovakvom prosloscu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.07.2008. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš sam sad procitala to na 24 sata....zanima me ko lanjski snjeg! moš mislit....svi mi imamo prošlost kakvu takvu,a mi smo takvi da volimo kopati i cim pronađemo nešto loše eto ti senzacija...sve je to Sranje

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2008. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva poruka se odašilje? Mislim da je veće pitanje kakvom narodu se šalje poruka?

Meni je ovo smiješno,,,koliko dečko ima godina? Zajebavo se po partijima kao i većina ljudi, izdilao par bombona vjerojatno da bi sebi financijski omogućio da izbrije parti i opalio...balav, neiskusan,,,šta sad prave dilera od njega...pa zna se tko su dileri i što dilaju,,,,ima se puno većih riba za upecat u našoj državi...a i tko je bez grijeha neka baci kamen prvi,,,možda bi trebali navesti karakteristike koje bi bile poželjne kod kandidata i možda da ispune upitnike prije prijave za izbor tipa: koje ste vjeroispovjesti, nacionalnosti, da li ste stupili u odnose prije braka, psujete li,,jeste ikada pušili travu,,jer to je ipak izbor ljepote,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 6:29 
Naslov:  Re: Mister diler
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To što je on dilao i odležao za to u zatvoru, nema nikakve veze s time što je on sada mister, ili što god on radio u životu, ako sada živi i radi na pošten način. Novinari su kao lešinari, oni bi sada pronašli i da li je nekada imao picajzle ili proljev. Bez veze, neka puste čovjeka na miru, pogotovo ako je to sve iza njega.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto novinari ne bi objavili tu vijest? čovjek je želio bit javna ličnost pa nek se sad nosi s tim teretom. a za to dilanje droge ja ne pronalazim nikakva opravdanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 8:58 
Naslov:  Re: Mister diler
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije stvar u opravdanju, on je to odležao, i neka je, to je u redu. Ako sad živi normalan život, koga boli ona stvar što je on radio. Uostalom, zašto se i zamaramo s njime, koga briga?

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2008. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije da me briga tko je mister, ali šta bi se on sad trebao ubit zabog nečega što je radio u prošlosti? De onak, kontam da je pola tih misica i mistera našmrkano i štatijaznam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2008. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pretpostavljao sam da ovako nesto postoji, ali ne bijah siguran.

http://www.vecernji.hr/home/showbiz/3122488/index.do

Citat: › Iako se u hrvatskoj javnosti prilično često osuđivanim osobama predbacuje njihov krimen i dugo nakon što su odužile svoj dug društvu, to Kazneni zakon zapravo izrijekom – zabranjuje! Po svim dostupnim informacijama nitko Misteru Hrvatske više ne bi smio spominjati da je osuđen za dilanje. Riječ je o tzv. rehabilitaciji, koja osuđenoj osobi nakon određenog broja godina od izlaska iz zatvora, pod uvjetom da ne učini novo kazneno djelo, daje sva građanska prava. Kad je netko odslužio zatvorsku kaznu kraću od pet godina, u roku tri godine od izlaska iz zatvora nastupa rehabilitacija. Dino je iz zatvora izašao 2003., što znači da je rehabilitiran još od 2006. godine! Sudac Županijskog suda u Zagrebu Marin Mrčela načelno kaže kako je svrha rehabilitacije da se nakon proteka zakonskih rokova osoba mora smatrati neosuđivanom. Ističe i kako zakon zabranjuje svaku uporabu informacija o rehabilitiranoj osobi kao počinitelju kaznenih djela. Mrčela kaže kako to može biti temelj za parnicu u kojoj se može tražiti naknada materijalne ali i nematerijalne štete, u nas poznate kao duševne boli. (S. P.)


@pumpkin, nisam zapoceo temu zbog njega. Ovaj dogadjaj i polarizacija drustva su me potaknuli da priupitam svudilj sto misli o tome kako bi se drustvo trebalo odnositi prema ljudima s kriminalnom proslosti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ljudi su prelicemjerni, to je strašno. Počistit prvo pred svojim vratima, pa onda gledat druge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.07.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebe mi se za dilera mistera, jako mi se jebe za njega i njegove probleme, medijsku ekspolataciju i sve sto ide s tim.
Zanima me samo, jel pise negdje u prijavnici za natjecanje da moras biti posten, produhovljen i odgovoran???

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›

Zanima me samo, jel pise negdje u prijavnici za natjecanje da moras biti posten, produhovljen i odgovoran???


ne piše jer se podrazumjeva da baš svatko za sebe misli da je upravo takav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ni mene se baš ne tiče ni tko je mister ni tko je miss, ali mi se digla kosa na glavi kada sam vidjela jučerašnju naslovnicu Jutarnjeg, pored svih sranja u državi i oko nje, na udarnoj 2. i 3. stranici Mister Dino - diler. Današnja naslovnica 24 sata opet Dino - diler.. Pa šta onda? Kao da je to najvažnija stvar na svijetu, e pa gospodo novinari - NIJE!! Pun mi je ku*** tih "senzacionalnih" vijesti poput ove ili što je jela Vlatka Pokos kada se zadnji put vidjela s Dikanom!! NE ZANIMA NAS TO!!!! osijek031.com smile
A što se tiče njega, baš me briga što je radio u prošlosti, ali on kao mister možda ipak ne bi trebao predstavljati cijelu jednu državu na svjetskom izboru.. koliko god ti izbori bili nama marginalni, tu se vrte pare i nisam sigurna da je zgodno da nas predstavlja osuđeni "diler".. mada, gledano kroz prizmu onoga što je naučio iz svog boravka u zatvoru, ako sada živi "pošteno" izvrstan je primjer svima drugima..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2008. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

san svakog muškarca je bit mafijaš i maneken. eto prvo mu nije pošlo za rukom, al zato je kruna tu! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma covijek se malo opušto ,baba mu nije dala za kavu i pljuge pa je prodo "nekoliko" armania i srceta i super.A I vidite da mu je droga otvorila nove pogleda pa se prijavio za mistera.Salu na stranu...Covijeka boli ona stvar ,a trebala bi i nas jer svatko ima neki svoj gaf ili bad dio života koji je prošao.Nek je on odgulio svoje pa je čiste savjesti...To što hrpa visoko obrazovanih ljudi na nekim radnim mjestima uz pomoć instrumenata za zavaravanje zakona i politike krade na sve strane to nikog nije briga, a isto je zlocin po meni kao i njegovo dilanje.U biti su jos ljudi bili i high i uživali,,,pa onda kog boli ona stvar sta je on radio?

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2008. 14:16 
Naslov:  Re: Mister diler
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pobijedio je jer je imao najveće glasačko tijelo Cool ne stvarno mi se jebe ko i svima vama što je majstor isfuravao, svoje je odgulio i ako se uistinu "rehabilitirao" svoj dug društvu je otplatio. ali očito je po nakladi svakojakih žutih tiskovina da određene ljude u ovoj državi svakojake budalaštine zanimaju

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: