Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reklama na TV za pomoć djeci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 20:21 
Naslov:  Reklama na TV za pomoć djeci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste vidjeli reklamu na TV-u za pomoć klincima koji su oboljeli od cerebralne paralize i Downovog sindroma? Ono, nema slike samo tekst u stilu - "moramo li snimiti tužnu reklamu kako bismo vas potakli da pomognete?"

Uff, naježio sam se kako je dobra fora... tko je to smislio, svaka mu čast... vrhunski!

Eh da, telefon je 060 9000

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je najžalosnije što u toj reklami oni igraju na naš sentiment, a ne na fotelju onih lopova "od gore"

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2008. 16:34 
Naslov:  Re: Reklama na TV za pomoć djeci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slaba sam na to, već sam zvala. Uvijek zovem brojeve za pomoć djeci. Danas mi je na soku sa tatom bila curica oboljela od cerebralne paralize, kakvo divno i lijepo odgojeno dijete. Kad sam je vidjela, prosto sam sama sebi rekla: Bože, oko kakvih se ja gluposti zamaram? Budi sretna da si zdrava i da radiš.
Zamislila sam njezin položaj. I došlo mi je teško.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene isto to sjebe instantno.... mislim da nema ništa gore kad vidiš klince, ni krive ni dužne, kako se pate - o jebemti pravdu jebenu!!

A donekle se slažem sa gospojicom Tejk.... uvijek se zapitam stignu li moji novci do tog nekog klinca koji je bolestan ili njegova mama to sprži kroz duhanski dim ili tata u kladionici. I da... čime se bave nadležne institucije kad od nas žicaju milodar, kog vraga ja onda plaćam porez i prirez?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2008. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti nvoci kojis e daju su jako upitni po roku stizanja do onih kojima je pomoć potrebna

i kašto kaže gospon, zašto plaćamo poreze
jebem im zdravstveno akd ništa ne možeš dobiti

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li zadnji takav fijasko bio sa onom akcijom "Dajmo da čuju"? Navodno, djeca uopće nisu dobila te aparatiće o kojima je bilo riječi i za koje su se skupljali novci, nego su dobili neki trećerazredni shit..
Načelno podržavam takve akcije, ali mi se kosa digne na glavi kad čujem kasnije kako je Vlada velikodušno odlučila da neće uzeti PDV od prikupljenih novaca (jer je jednom izbio skandal zbog nekog humanitarnog koncerta i države koja je uzela PDV)..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: