Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bicikli, bicoši, whatever.....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koliko ste spremni izdvojiti za biciklo?

do 1.000 kn
15%
 15%  [ 7 ]
1.000-3.000 kn
55%
 55%  [ 25 ]
3.000 - 10.000 kn
22%
 22%  [ 10 ]
više od 10.000 kn
4%
 4%  [ 2 ]
0 kn (hebeš biciklo ja pješačim...)
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 45


Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 7:27 
Naslov:  Bicikli, bicoši, whatever.....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo je dosta spike o biciklima ovih dana, što raspitivanja valja li il' ne valja, što pljuvanja po biciklima i biciklističkom snobizmu, pa me zanima što se vozi...

Evo, ja započinjem sa svojim mezimcem kojeg furam već preko-nekoliko godina po raznim terenima i sasvim sam zadovoljan.... Jedan mali minus za gradsku vožnju koja je otežana zbog dual-suspenzije, al nema veze.... Ionako sam ga uzeo da se mogu zaje****ti po grbavim, blatnim i inim kakicama i za rastrčavanje husky-a s kojim nikada ne znaš na kakvom ćeš terenu završiti kad krene vući i trčati osijek031.com smile....


Slika je doduše novog modela pošto ove starije nisam našao na netu, ali nije tolika razlika strašna....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.07.2008. 7:41 
Naslov:  Re: Bicikli, bicoši, whatever.....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam vaki

Placen je vrlo malo za takav bic jer sam ga kupio kada se Fuji tek probijao. Nesto djelova sam mjenjao jer vozim agresivno i pomalo ludjacki...
Nacelno sam s njim zadovoljan, ali moj stil voznje ipak trazi nesto malo jace. Naime, samljeo sam sva seta zadnjih zubcanika i dva lanca...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

IIII kako su vam jepiiii bicoši...moj nije tako lijepi i skupi..prošle godine sam dobila na poklon od brata biciklić onako slatki ženski s košaricom i od tada lejto za mene predstavlja nešto sasvim drugo....zaljubila sam se u bic i vožnju,,,samo,,,Što sam ja napravila od njega,,,pa to je prestrašno,,,pola dijelova je otpalo dok sam đipala po bankinama, škripi nenormalno,,uglavnom to je bic za damske vožnjice po gradu s cvijećem u košarici, a ja sam divljala s njim tj. još uvijek divljam, ali zato ću si lijepo kupiti bicikl za divljanje jer vidim da mi to baš dobro ide i dobro se uznojim,,,,a onda bih si uzela još jedan šarmantni onako za vožnjicu po gradu,,,,bicikli su zakon, ,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja svog fishera imam već oko 2godine i totalno sam zadovoljan, drobim ga maksimalno a njemu niš Very Happy osim što sam (pijan) sjebo zadnju felgu al danas ide na remont. uglavnom prezadovoljan sam s obzirom koliko sam ga platio (2250kn) i preporučio bi ga svakom!

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam neki za male pare iz emezete..iako bi jaaako htjela neki novi neki cool..al ne da bude jako skup, do 1000kuna... pogotovo sada jer imam kretene u zgradi, od kojih mi je neko sinoć lapio sic..... kreteni...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › IIII kako su vam jepiiii bicoši...moj nije tako lijepi i skupi..prošle godine sam dobila na poklon od brata biciklić onako slatki ženski s košaricom i od tada lejto za mene predstavlja nešto sasvim drugo....zaljubila sam se u bic i vožnju,,,samo,,,Što sam ja napravila od njega,,,pa to je prestrašno,,,pola dijelova je otpalo dok sam đipala po bankinama, škripi nenormalno,,uglavnom to je bic za damske vožnjice po gradu s cvijećem u košarici, a ja sam divljala s njim tj. još uvijek divljam, ali zato ću si lijepo kupiti bicikl za divljanje jer vidim da mi to baš dobro ide i dobro se uznojim,,,,a onda bih si uzela još jedan šarmantni onako za vožnjicu po gradu,,,,bicikli su zakon, ,,,


a ipak si to bila ti nekidan kad sam te skibio iz auta osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




evo mog biciklica! imam ga 3 mjeseca, jos ga otplacujem, jedva, al volim ga bome!juri ko zmaj! ijuju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › IIII kako su vam jepiiii bicoši...moj nije tako lijepi i skupi..prošle godine sam dobila na poklon od brata biciklić onako slatki ženski s košaricom i od tada lejto za mene predstavlja nešto sasvim drugo....zaljubila sam se u bic i vožnju,,,samo,,,Što sam ja napravila od njega,,,pa to je prestrašno,,,pola dijelova je otpalo dok sam đipala po bankinama, škripi nenormalno,,uglavnom to je bic za damske vožnjice po gradu s cvijećem u košarici, a ja sam divljala s njim tj. još uvijek divljam, ali zato ću si lijepo kupiti bicikl za divljanje jer vidim da mi to baš dobro ide i dobro se uznojim,,,,a onda bih si uzela još jedan šarmantni onako za vožnjicu po gradu,,,,bicikli su zakon, ,,,


a ipak si to bila ti nekidan kad sam te skibio iz auta osijek031.com smile


Laughing Laughing da da,,,,a to si stvarno bio ti? Ona nova cesta u blok centru 2 što izlazi na gundiku? iihiiih i meni se učinilo da si to ti,,,,,eto,,,,mogli smo na cugu,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › IIII kako su vam jepiiii bicoši...moj nije tako lijepi i skupi..prošle godine sam dobila na poklon od brata biciklić onako slatki ženski s košaricom i od tada lejto za mene predstavlja nešto sasvim drugo....zaljubila sam se u bic i vožnju,,,samo,,,Što sam ja napravila od njega,,,pa to je prestrašno,,,pola dijelova je otpalo dok sam đipala po bankinama, škripi nenormalno,,uglavnom to je bic za damske vožnjice po gradu s cvijećem u košarici, a ja sam divljala s njim tj. još uvijek divljam, ali zato ću si lijepo kupiti bicikl za divljanje jer vidim da mi to baš dobro ide i dobro se uznojim,,,,a onda bih si uzela još jedan šarmantni onako za vožnjicu po gradu,,,,bicikli su zakon, ,,,


a ipak si to bila ti nekidan kad sam te skibio iz auta osijek031.com smile


Laughing Laughing da da,,,,a to si stvarno bio ti? Ona nova cesta u blok centru 2 što izlazi na gundiku? iihiiih i meni se učinilo da si to ti,,,,,eto,,,,mogli smo na cugu,,,


eto pa da ja biJo to a bila i ti to Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2008. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj za na zaposlenje, sam sam mu još mašnicu zavezala:



rog.jpg
 Opis:
 Veličina:  44.99 KB
 Pogledano:  225 put(a)

rog.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2008. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam meki stari koji nevozim al kupit cu si sad neki novi ( vjerovatno kao sa slike od OligofreniDikobrazoid)... a za soping vozim mamin kao sto je na slici od Poppy...

a cijena, eh lijepi su i krasni bicikli od 2-3 k na vise... oni nizozemski su predivni, al s takvim biciklom nemogu nigdje marnit ce ga banda dok si reko keks. susjedi su munili u roku mjesec dana 3 bicikla i to ne neke skipe... iz tog razloga dok zivimo u ovakvom drustvu kakvom zivimo meni je bezveze dat vidse od nekih 1000 kn kad znas da ako das vise da ce ti ga marniti prvom prilikom ...

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam jel' mi gore vozit bicikl po cesti ili nogostupu, ili riskirati da mi ga drpe

zato najčešće pješačim, a njega koristim samo za rekreaciju

čim ga ufotkam priljepi tu sliku

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2008. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam jel' mi gore vozit bicikl po cesti ili nogostupu, ili riskirati da mi ga drpe

zato najčešće pješačim, a njega koristim samo za rekreaciju

čim ga ufotkam priljepi tu sliku


pa voziga po biciklistickoj stazi Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2008. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a pametno malo
sjedi 5


a gdje imaš biciklističu???
od pijace pored doma zdravlja pa izbija kraj srednjike, dalje do bolnice

a kako npr doći do pijace, gurat bicikl, kako do višnjevca, ta dionica mi je the best

kako se od juga2 dovući do biciklističe

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › a pametno malo
sjedi 5


pa znam da sam pametan Laughing Laughing Laughing


ajde sad imas biciklistickih bar mos i preko mosta na "destinaciju" samo pazi da neljosnes ko onaj mali iz predstave Laughing imas i na bosutskom i do faksa mos i do tenje i do azerbejđana... pa vozi i po cesti a mos i letiti (ak popijes red bull) nevidim di je uopce problem... ak trebas nacrt puteva sredim ti ga kod komsinice ona zna sve biciklisticke puteve ovog grada (soyyr susjeda moram malo, nemoj se ljutiti Laughing )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: