Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neradnička država

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: jel za lapež kriv mentalitet i to tako mora bit

da
47%
 47%  [ 10 ]
ne
9%
 9%  [ 2 ]
neda mi se, lapim, ostavi me na miru
42%
 42%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 21


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 19:27 
Naslov:  Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam svakoga dana u sve većem uvjerenju da u ovoj državi NIKO NIŠTA NE RADIIIIIII !!!!!!!!!!
al gdje god da prođem lapež do zla boga praktički se čuje kako ljudi lape ko mineralna.
evo sad sam išo u poštu platit neke budalaštine nepotrebne i naravno ne radi, radno vrijeme pošte je 8-15, čitam tamo taxi služba ne radi, prolazim nekidan pored nekog radilišta 60% radnika ne radi neg sjede i piju pipkana, dođem na šalter u socijalno, nije pauza, njih 3 sjede i loču kavurnu, slušam danas poslano je 13 poglavlja za EU, u 2 godine poslali su 10 komada onda su u 3 mjeseca poslali 13 (baš me živo zanima kak su to sfušarili)
i sad moje pitanje PA DOBRO JEL NETKO U OVOJ DRŽAVI NEŠTO RADI JEBeMU MATER pa gdje god da krenem lapež, jel i vi imate isti osjećaj osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 19:31 
Naslov:  Re: Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kad hodaš po državnim ustanovama Very Happy ... A što se tiče bauštele, čuj, vrućina je, sunce prži, moraju se i bauštelci malo osvježiti...
Ma to ti se samo pričinilo, udarilo te malo sunce... Very Happy ...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2008. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Normalno da večina ljudi malo radi kad su malo plačeni pa nemaju baš neku motivaciju,uglavnom puno rade oni koji od toga imaju neke opipljive koristi a takvih je u ovoj državi jako malo.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...vidi se da si fina guzica... kad zvizdan upekne a ti ajde odradi svojih osam sati...i tako danima...i onda se čudiš što se ljudi malo moraju osvježiti...sram ih bilo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Normalno da večina ljudi malo radi kad su malo plačeni pa nemaju baš neku motivaciju,uglavnom puno rade oni koji od toga imaju neke opipljive koristi a takvih je u ovoj državi jako malo.


istina
daddos je napisao/la: ›
...vidi se da si fina guzica... kad zvizdan upekne a ti ajde odradi svojih osam sati...i tako danima...i onda se čudiš što se ljudi malo moraju osvježiti...sram ih bilo...


pa da...upekne i u socijalnom, i u pošti i u policiji i bolnici i svuda upekne s klimom narihtanom na ugodnih 26C
ne kažem da se treba osvježit i uzet pauzu al brate što je previše previše je pa gdje god da uletim lapljenje
pa i stari mi se žali jebga ima pun kurac radnika koje mora svaki dan tjerat iz birtije, ode na sat vremena do drugog radilišta vidit šta tamo rade dok se vratio posao stoji a njih 5 opla u birtiji, pa ih odvuče na poso, pa dok opet ode na drugo radilište isti klinac

a to što kopile kaže za motivaciju je živa istina, tko je dobro plaćen taj i radi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u potpunosti se slazem!lape li ga lape!a ako se slučajno uhvate nekog posla onda su nadrkani!!al ne samo radnici, i studenti lape!!

_________________
samo da nađem mjesto da je posadim, ona procvjeta brzo i dosadi, ljubav, pa zar i ljubav...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2008. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

definitivno se slazem da smo lapež narod. ovo sta kažeš da državnu upravu je 100 posto istina, jebote, kad moram psovat rade od 7 do 3 sa polusatnom pauzom, slobodna subota i nedjelja imaju regres, bozicnicu a da nepricam o redovnoj placi i uvijek su nadrkani tamo kad idem u mirovinsko i zdavstveno trebam popit apaurin koliko su zivcane...nedaj boze ih pitat koji ti papir treba ili sta moras popunit u obrascima. nisu ni svjesni kakav posao imaju dok je 35 tisuca nezaposleno. Znam da ni jedan posao nije lak a mi nismo bas vrijedan narod, al evo da nas utjesim mi(tu u Osijeku) smo BORG radilice naspram dalmatinaca(cast iznimkama) al brate mili sto su tek oni lijeni (znam jer ljetujem u dalmaciji)....
Necemo mi tak u europu...

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sam taj ulazak u europu me je zapravo potako na ovo pljuvanje (to i zato što jebena pošta nije radila u 19, mislim alo pa nije šalter u mirovinskom pošta je jebote) naime danas čujem na jednom od kanala televizijskih, ili na svim, uopće nije važno, da smo uspjeli za 3-4-5 mjeseca sredit kao 13 poglavlja onih famoznih o kojima svi pričaju, a nitko u vladi ne zna šta su, i upada mi podatak u uho, u zadnje dvije godine napravili su 10 tih poglavlja a u zadnjih uzmimo pola godine 13 e sad ja vas pitam:
1. da li su 2 godine ništ ne radili i mogli su sve završit prije 2 godine
2. da li su u tih pola godine sfušarili tih 13 poglavlja
3. imate li osjećaj da niko ništ ne radi
4. sve navedeno

ja bih se nekako odlučio za 4.) sve navedeno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj konacan odgovor je pod 4.sve navedeno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 22:53 
Naslov:  Re: Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U to sve navedeno dragi Monstrume sam se uvjerila rješavajući stvari za tatin pogreb i ine nepotrebne pizdarije, vađenje dokumenata koji neće nikom ništa vrijediti, ali važno je da se vade i da javni bilježnik da svoj blagoslov. Svaki šalter viče: DAJ PARE, PARE DAJ!!! I te gospođe što loču kavurnu za vrijeme radnog vremena gledaju poprijeko svaku osobu što ih uznemiri svojim prisustvom. A imaju plaću dvostruko veću nego moju, imaju vikende i praznike, imaju godišnji... Jebeš takvu birokratsku republiku.
Nismo zaslužili ući u EU. I zanima kako će nam podići plaće do nebesa kad se prebacimo na monetu i standard koji vlada u EU...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2008. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo kako to rade u "nacionalnom parku srbija"...
http://www.slobodnovrijeme.com/mp3/mica_ubica.mp3

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 10:20 
Naslov:  Re: Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i danas naravno šou opet!!!!!!!!!!!!!!
idem uplatit ono što nisam sinoć jer pošta ne radi poslje 15 i dođem u 8:00 na poštu ulazim unutra viš ona bedevija viče na mene NE ULAZIT UNUTRA NE RADIMO!!!!!!
reko gospođo 8:00 je sati, ZNAM JA KOLKO JE SATI IZLAZITE VAN NE RADIMO JOŠ!!!!
pa reko dobro kad vi radite i tako do 8:10 pa jebem im mater
i onda istresanje u referadi dolazim onoj u referadi dat diplomski za komisiju čuješ nju kao pa upisi su jeste sad svi navrli diplomirat, ja osto osijek031.com smile reko gospođo draga šta ja trebam čekat jesen s diplomskim zato što se vama neda radit
KATA-FAKING-STROFA!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 10:55 
Naslov:  Re: Neradnička država
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato bi svi htjeli 'raditi' u drzavnoj upravi (gdje uvijek FTU1P - fali ti uvijek 1 papir Smile), a ne u nekom Arviju, Benettonu....i inim stranim izrabljivacima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
i danas naravno šou opet!!!!!!!!!!!!!!
idem uplatit ono što nisam sinoć jer pošta ne radi poslje 15 i dođem u 8:00 na poštu ulazim unutra viš ona bedevija viče na mene NE ULAZIT UNUTRA NE RADIMO!!!!!!
reko gospođo 8:00 je sati, ZNAM JA KOLKO JE SATI IZLAZITE VAN NE RADIMO JOŠ!!!!
pa reko dobro kad vi radite i tako do 8:10 pa jebem im mater
i onda istresanje u referadi dolazim onoj u referadi dat diplomski za komisiju čuješ nju kao pa upisi su jeste sad svi navrli diplomirat, ja osto osijek031.com smile reko gospođo draga šta ja trebam čekat jesen s diplomskim zato što se vama neda radit
KATA-FAKING-STROFA!!!!!!!!!!!!!


A prijatelju ti si reprezentativan primjerak za komentiranje rada ,imas 26 god i trebas diplomirat pa jel te nije sramota ,trebo si diplomirat prije 3 god ,26 god i ni dana radnog staža ,ko će kome kurva o poštenju i vojnik o skraćenju , neradnik o radu i svećenik o braku .
Znam da je svako za sebe najljepši ,najpametniji i najzgodniji ali samo kao izolirani sustav dok se nestaviš u komparaciju sa drugima i vidiš di si i da nije to baš tako kao što neki prikazuju ,ako vjeruješ u to što vidiš nećeš daleko doć.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Monstrum - slazem se s tobom da neke određen službe drkaju kurac, ali nije baš tako svuda.
Istina je da smo lapež narod samo po tome što bi se najradje zavalili na jednu od terasa nekog kafića i onda digli sve četri u zrak i pričali o zraku...jel...Samo ima firmi i nekih radih mjesta na kojima se ljudi narade ko crnci a da mi to ni neznamo.
Pogledajte recimo ljude koji dostavljaju piće...Viljuškariste koji cijeli dan u nekom skaldištu natovaraju neznam ti ni ja koliko robe na kamione.Ljude koji rade na traci.Koji pakuju nesto i td.
Ove "drkaroše" koji sjede prek dana na promenadi i piju kavu možemo zvat tatinim sinovima i ljudima kojima je jedini posao javit se na mobitel i popit kavicu.
Takvih ima dosta ,ali ih je jako malo u odnosu na ljude koji rade.
Mozda bi prije bolji izraz bio da neradimo kad mozemo ,a ako moramo radimo mi sve u 16 Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: