Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poklon za useljenje?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.06.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno, najbolje je da ju pitaš što joj treba...
osim, ako je baš želiš iznenaditi


ahaa..i ja mislim da te to najpametnije,,,recimo kada sam se ja selila, dobila sam svega nečega...skupila se ekipa i tak to i onda se dogodilo na nemam otvarač za boce,,one vinske s plutanim čepom ili recimo otvarač za konzerve,,,,htjedoh reći da možda prije nego se odlučih za sliku ili lampu ili nešto tako "veće" razmisliš o sitnicama koje trebaju za svaki dan...


apsolutno...
ili eventualno nešto na što ljudi obično ne misle na prvu loptu -uže za sušenje rublja ili stalak, stalak za kišobrane, otirač za cipele, ljestve (ako je osoba niska), otvarač -daaa...
ali, najbolje pitaj...
ja sam napravila listu - sve po 5okn i super i meni i ljudima koji dolaze Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2008. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni najdraži poklon koji sam dobio za stan je zidni sat.ima mu već 20 godina i još radi i uvijek se sjetim osobe od koje sam ga dobio.a kako je tek koristan....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.06.2008. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stan je odličan poklon za useljenje! istina, teoretski treba ići prije useljenja, ali su to već tehnikalije... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi smo nedavno uselili u novi stan i kao poklone dobili smo svašta...naravno od ljudi s kojima smo vrlo bliski dobili smo skuplje poklone a od onih s kojima nismo nešto jeftinije verzije...Tako smo dobili: ogroman cvijet(nekoliko njih), sat veliki, kuhinjski usisavač, set čaša, vaze, okvir za sliku...Neki s kojima smo vrlo bliski, budući da si nismo mogli naći plafonjere za sobu, rekli su kad nađete mi plaćamo...Uglavnom sve ovisi o kojoj količini novaca govorimo i koliko ste bliski...
No, mislim da je "KORAK" idealan za takve poklone...ima lijepih, modernih i kvalitetnih stvari... Very Happy

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se uskoro selim i vec su mi se najavili kako ce mi kupiti kojekakve stvari vec gore navedene, al ja nevolim da mi ljudi kupuju stvari koje ja trebam koristiti svaki dan a ne svidja mi se.
Stoga sam im rekla ak vec zele nesto donijeti onda neka to bude roba siroke potrosnje kao npr presak za rublje, zubna pasta, omeksivac, sredstva za ciscenje, krpe, vilede itd. nismo ni svjesni koliko nam ode novaca na te stvari a kad tad ces ih potrositi.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2008. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi hvala svima puno na idejama. baš sam danas zapičila do Koraka po onom najvećem suncu i poljubila vrata jer rade dvokratno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Ja se uskoro selim i vec su mi se najavili kako ce mi kupiti kojekakve stvari vec gore navedene, al ja nevolim da mi ljudi kupuju stvari koje ja trebam koristiti svaki dan a ne svidja mi se.
Stoga sam im rekla ak vec zele nesto donijeti onda neka to bude roba siroke potrosnje kao npr presak za rublje, zubna pasta, omeksivac, sredstva za ciscenje, krpe, vilede itd. nismo ni svjesni koliko nam ode novaca na te stvari a kad tad ces ih potrositi.


za 30 godina ćeš imat lijepe uspomene na sredstvo za čišćenje wc školjke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi me shvatila, ja od stvari imam sve i ne treba mi jos jedan set casa ili kakva ruzna slika ili lampa(a vec ih imam 4) treba mi hrana u frizideru i cuga i da sredstva za ciscenje.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Nisi me shvatila, ja od stvari imam sve i ne treba mi jos jedan set casa ili kakva ruzna slika ili lampa(a vec ih imam 4) treba mi hrana u frizideru i cuga i da sredstva za ciscenje.

ma znam... al nemoguće je da imaš baš sve... bar za kućanstvo postoji gomila preslatkih stvari... zar nije ljepše dobit neku finu zdjelu, pa svaki put kad jedeš salatu sjetiš se prijatelja koji su ti to poklonili...

a kad već možeš s prijeteljima dogovorno, što ih lijepo ne zamoliš da sačuvaju račun, pa ako ti se nešto baš ne svidi iskreno priznaš i zamjeniš?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2008. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni trenutno treba sve pa Poppy slobodno meni kupi što želiš. Smile

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na kraju sam kupila prekrasan pladanj koji je koštao masno, ali kažem... prekrasan je! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2008. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kupi 1kg šećera, 1kg soli, kava, prašak za suđe, litra mlijeka, cedevita, biber , paprika, tjesto, kuhani paradajiz, slamke, vrečice za smeće, vegeta, juhu u vrečici itd.te sitne potrepštine, hm sigurno ih ima,ja sam dobila takav poklon kada sam se uselila od ekipe, i bila sam pre zadovoljna jer to ti uvijek treba. naravno to sve sam dobila u cooooool košari za voče koju i danas koristim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vukovarka3
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yoomie je napisao/la: › ma kupi 1kg šećera, 1kg soli, kava, prašak za suđe, litra mlijeka, cedevita, biber , paprika, tjesto, kuhani paradajiz, slamke, vrečice za smeće, vegeta, juhu u vrečici itd.te sitne potrepštine, hm sigurno ih ima,ja sam dobila takav poklon kada sam se uselila od ekipe, i bila sam pre zadovoljna jer to ti uvijek treba. naravno to sve sam dobila u cooooool košari za voče koju i danas koristim Smile
i moj Osijek je pun sunca.volim osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: