Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uklanjanje tetovaže!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
spin001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2008. 2:13 
Naslov:  Uklanjanje tetovaže!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim vas da me netko uputi kod nekog plastičnog kirurga, trebam u što skorije vrijeme skinuti tetovažu, a ne znam kome da se obratim. Molim vas pomozite. Nadam se da u Osijeku ima netko tko će riješiti moj problem, ako nema, onda što bliža destinacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno ne znam nijednog kirurga koji izvodi te stvari... nego me zanima jedna stvar... zašto bi skinio tetovažu ako si ju već napravio??? koji je razlog?

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno ne znam nijednog kirurga koji izvodi te stvari... nego me zanima jedna stvar... zašto bi skinio tetovažu ako si ju već napravio??? koji je razlog?


a čuj to ti je tako s tetovažama jebiga, jedan dan bi ruku dao za neku, uzmimo za primjer ideologiju, sutra te je sramota toga, a tetovaža je vrag, jednom stavljeno zauvijek stavljeno, dobro, ovisno o veličini, velike kad se skidaju ostavljaju ožiljak al manje ne, moj lega si je dao (vrlo pametno od njega) istetovirat kukasti križ, pa je kasno skonto da je nacizam sranje, a skidanje laserom je preskupo pa je dao prefarbat, sad lijepo ima kocku tetoviranu i ne izgleda baš lijepo, al dobro druge tetovaže čupaju ovu ni ne konta se Smile

iskreno lega ak si oćeš skidat to imaš u zg plastične kirurge koji to rade jer to ide pod estetsku kirurgiju, al razmisli da li možeš nekako prepravit taj tet jer će te jeftinije izać tet preko teta, nego da ti neko laserom skida to Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2008. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...da je samo malo ukljucio mozak prije nego sto se dao tetovirati, ne bi sada trazio kirurge da poprave ljudsku glupost...
...mislim, i ja imam tetovazu, ali razmisljala sam godinama hocu ili necu i sto cu, a ogotovo gdje cu...
...i ne pada mi na pamet skidati je ni sada ni za 20 godina....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja već jako dugo želim tet ali to mora biti stvarno nešto što neću nikad požaliti, nikakve horoskop ili ideološke pizdarije
oduvijek mi se sviđao logo od motorheada za tet

logo od ramonesa

i logo od misfitsa


naravno bez imena benda, tko vidi znat će o kojem se bendu radi a i slike su baš lijepe Smile
i naravno tet na neko mjesto gdje se ne vidi, recimo lopatica ili na prsa, možda na rame, mislim nitko te nikad neće za ozbiljno shvatit ako radiš neki posao a tetoviran si do zuba, i kao prvo neće te ni primit na posao tetoviranog i ispirsanog Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spin001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2008. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte ljudi malo ozbiljnosti, jer ima u Os neki plastični kirurg??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin001 je napisao/la (Pogledaj post): › Dajte ljudi malo ozbiljnosti, jer ima u Os neki plastični kirurg??


iskreno ne znam ali jedno ti mogu reći, sve i da ima nemoj to raditi u osijeku da ne bi prošao ko onaj mali u rijeci il gdje već što si je išao slijepo crijevo vadit pa osto bez noge, nedat ovim mesarima u osijeku da rade ništa, nisu sposobni dva šava pokrpat da ti ne sjebu nešt, ako ozbiljno misliš uklanjat tet, a vidim da misliš, nazovi u zg neku ambulantu koja rade estetske kirurgije od njih ćeš dobiti sve potrebne informacije, ovdje na forumu kao što vidiš može doći sam do zajebancije Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2008. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
oduvijek mi se sviđao logo od motorheada za tet


to bi bilo predobro, baš mi se sviđa

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2008. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin001 je napisao/la: › Molim vas da me netko uputi kod nekog plastičnog kirurga, trebam u što skorije vrijeme skinuti tetovažu, a ne znam kome da se obratim. Molim vas pomozite. Nadam se da u Osijeku ima netko tko će riješiti moj problem, ako nema, onda što bliža destinacija.
Želiš ju skidati jer ti se ne sviđa, ili je na nezgodnom mjestu (podlaktica, vrat i sl.)?

U prvom slučaju razmisli i raspitaj se može li se popraviti sama tetovaža. U drugom ti želim puno sreće, jer to nije nimalo jednostavan proces, no o tome si vjerojatno već čitao.

Ne znam ima li u Osijeku netko tko to radi, ali u Hrvatskoj se to obavlja u nekoliko privatnih dermatoloških ordinacija.

Za Osijek provjeri u ordinacijama dr. Davorina Bubalovića i dr. Ivanke Muršić. Telefone saznaj na http://imenik.htnet.hr


Ostale ordinacije (nisu u Osijeku):

http://poliderma.hr/usluge/tetovaze_uklanjanje
http://www.poliklinika-maletic.hr/rt-183_kontakt-index.aspx
http://barbel-plasticsurgery.hr/hr/koza.html
http://www.studio-dis.hr/uklanjanje_tetovaza.htm
http://www.kbc-zagreb.hr/index.php?link=centar_za_lasere
http://www.millesi.com/hr/estetika.aspx?id=24http://www.dermolab.hr/index.htm

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2008. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u osijeku sumnjam da ima...stvarno me zanima razlog uklanjanja....ja isto stavio tattoo...al na leđa,tako ako mi dosadi da ju ne moram gledat...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.05.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
u osijeku sumnjam da ima...stvarno me zanima razlog uklanjanja....ja isto stavio tattoo...al na leđa,tako ako mi dosadi da ju ne moram gledat...

Mudro, tako sam i ja, uvijek se iznenadim kad ju vidim (a vidim ju samo u ogledalu). Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2008. 9:34 
Naslov:  Re: Uklanjanje tetovaže!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin001 je napisao/la (Pogledaj post): › Molim vas da me netko uputi kod nekog plastičnog kirurga, trebam u što skorije vrijeme skinuti tetovažu, a ne znam kome da se obratim. Molim vas pomozite. Nadam se da u Osijeku ima netko tko će riješiti moj problem, ako nema, onda što bliža destinacija.


Ja uvijek kažem - ne radi tatoo ako ćeš ga poslije skidati.

Ne postoji niti jedan razlog na svijetu zbog kojeg bi ja svoju skidao.

Inače idi kod dermatologa, raspitaj se postoji sad neka krema koja sa dugotrajnim tretmanom izblijedi tetovažu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2008. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

no dobro... ne da mi se sada sve čitati... nego... jelčovjek rekao razlog zašto želi skinuti tetovažu???

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.06.2008. 17:56 
Naslov:  Re: Uklanjanje tetovaže!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spin001 je napisao/la (Pogledaj post): › Molim vas da me netko uputi kod nekog plastičnog kirurga, trebam u što skorije vrijeme skinuti tetovažu, a ne znam kome da se obratim. Molim vas pomozite. Nadam se da u Osijeku ima netko tko će riješiti moj problem, ako nema, onda što bliža destinacija.

spin001 je napisao/la (Pogledaj post): › Dajte ljudi malo ozbiljnosti, jer ima u Os neki plastični kirurg??


jebiga rođo, nakon hebanja nema kajanja... sta nisi prije mucnio glavom, sad nebi imo problema Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.06.2008. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa sta si stavio ak ti se sad ne svida,mislim ja bi razmisljala 100 godina prije nego nesto stavim?!
A zasto neodes u salon neki i ne pokusas ju prepravit tamo pa da izgleda drugacije?

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: