Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bilić: Ako ne uspijemo opalite po meni kao što ste me digli u nebesa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.06.2008. 7:49 
Naslov:  Bilić: Ako ne uspijemo opalite po meni kao što ste me digli
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
PREDSJEDNIK HNS-a Vlatko Marković konačno je pristigao u Bad Tatzmannsdorf. Za uvertiru isplanirao je druženje s novinarima u restoranu Sreiber Herbert, valjda jedinom mjestu koje je navečer otvoreno u "umirovljeničkom raju".

Očekivali smo da će HNS-ovi predstavnici na večeri s medijima biti Vlatko Marković, predsjednik HNS-a i Zorislav Srebrić, glavni tajnik, no ostali smo iznenađeni kad smo vidjeli kompletan stručni stožer predvođen Slavenom Bilićem i njegovim pomoćnicima Aljošom Asanovićem, Robertom Prosinečkim, Nikolom Jurčevićem, Marijanom Mrmićem i Ivom Šuškom.

Nakon zaista ugodne i obilne večere, Vlatko Marković održao je svoj tradicionalni govor.

"Sve je napravito. Ispunili smo zahtjeve koje nisu uspjele ispuniti neke najveće europske sile. Neke od njih nisu tu upravo radi nas. Ljudi s moje lijeve strane, a ponajprije gospodin Bilić stvorili su momčad kada nije bilo baš previše nade. Hvala im za sve. Ovim putem želim poručiti da su svoj cilj već ispunili. Naravno da želimo proći skupinu, ali ponavljam, mi smo prošli kvalifikacijsku skupinu smrtonosnih. Dijelom ste i vi mediji pomogli; tretirali ste naše nove momke poput najvećih zvijezda, zbog vas ih je Hrvatska zavoljela. Pola Europe htjelo je biti na Europskom prvenstvu, a ne može. Mi smo sretni što smo tu. Ako prođemo grupu to će biti fantazija, sve drugo - o tom potom. Kad vidim ove ljude s moje lijeve strane znam da oni vjeruju u četvrtfinale; vjerujem i ja. Mi svake godine radimo novu reprezentaciju. Devedeset posto hrvatskog nogometa je amaterizam i da nema amatera ne bi bilo niti nas. Hvala amaterima! A vi novinari pišite što vidite, kritizirajte kad je neophodno, ali i pohvalite kad smo to zaslužili", rekao je Presidente.

Nakon Markovića red je bilo da svoje dojmove šarolikom društvu iznese i izbornik Slaven Bilić.

"Hvala vam na dosadašnjoj suradnji. Nije floskula kad kažem da ste i vi dali svoj obol našem uspjehu. Gospodin Marković rekao je da smo svoj cilj već ostvarili. Ali ja bih želio reći da smo taj cilj ostvarili prije šest mjeseci. Wembley je zaboravljen. Dobar si ukoliko je tvoj rezultat u datom trenutku dobar. Mi znamo da smo spremni, to vam nije kao i s ispitom na fakultetu kad moliš Boga da nije sutra, da ti da još vremena. Mi jedva čekamo da prvenstvo počne, jedva čekamo nedjelju. Da nam Bog ponudi da vratimo vrijeme tri tjedna unatrag, ne bi pristali jer ništa ne želimo mijenjati. Naš cilj je da igramo dobro, a to bi nas trebalo dovesti u poziciju ravnopravnosti s ostatkom nogometne Europe. Naš minimalni cilj je proći grupu, koja je jaka. Imamo ispred sebe fenomenalnu budućnost i, da se razumijemo, mi nismo pomlađivali ovu reprezentaciju. Išli smo na rezultat, ali poklopilo se da su neki klinci bili najbolji, ujedno i najpotrebniji. Potpisujem da će 18 igrača od 24 koliko ih je trenutno u kadru konkurirati za Južnu Afriku. Naravno, doći će i neka nova imena", optimističan je Bilić.

Optimističan, ali i prilično lukav. Izbornik će uvijek ostaviti prostor za eventualni neuspjeh.

"Nogomet je zajeban. U tri-četiri utakmice svašta se može dogoditi. Ako nam se dogodi neuspjeh, opalite po meni. Baš onako kao što ste me digli u nebesa. Ali najprije nam pomozite. Pričekajmo kraj, dok imamo realne šanse ne skidajmo dečkima glave. Ako ne uspijemo radije skinite moju glavu. Isto tako vas molim da nakon Austrije u slučaju pobjede ne letimo u euforiju. Isto kao što ne želim da u slučaju poraza ne padamo u depresiju. Mislim da će nakon nedjelje sve biti ok i da ćemo uspjeti na ovom Europskom prvenstvu".

Dea Redžić/Index.hr


Ne znam kako Vama, ali meni malo smrdi to "ostvarivanje cilja još na Wembley-u prije 6 mjeseci" i izjave kojima se priprema na eventualni neuspjeh na EP-u....

Čega se toliko boje, lošeg scoringa otkako nema Eduarda ili je posrijedi nešto drugo? Ili treće?

Ne znam zašto, ali sve mi nbekako smrdi da su naši izgorili i da nemaju "ono nešto"... Ili je ona bijedna predstava protiv Mađara bila samo dimna zavjesa....

U svakom slučaju.... Našima sve najbolje, da me razuvjere i učine onako ponosnim kada smo Švabama utjerali 3 komada tamo u slavnim danima.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je Bilić samo pametan i ne ostavlja prostora medijima za manipuliranje. Tako se uvijek postavlja jer je svjestan koliko mediji utječu na svijest građana i samih igrača, a pogotovo kada je u pitanju nogomet, jer to je stvar kojom se Hrvati jaaaako ponose! Držim ovu njegovu izjavu proračunatom i pažljivo unaprijed smišljenom, kako se ne bi stvarao dojam nacionalne tuge ili sreće zbog rezultata prve utakmice (kao što i sam čovjek reče), budući ih ima još dvije u skupini i sve je moguće..
Sretno našima i voljela bih ipak nacionalnu euforiju zbog pobjede...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.06.2008. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dakako da je Bilic svjestan da ce njemu pripasti ili lovorike ili ce svi pljuvati po njemu ako ne uspije. Takvi su ljudi, dizu u nebesa onoga tko bar na kratko uspije u necemu, a cim rezultati krenu silaznom putanjom, ti isti ljudi koji su ga do jucer slavili i hvalili ce ga blatiti, ponizavati i isprdavati, pogotovo u nogometu (sportu opcecnito), treba naci neko zrtveno janje koje ce ljudi moci razapeti za eventualne neuspjehe.
Osobno Bilica podrzavam i podrzavat cu ga i dalje, bez obzira sto ce se na prvenstvu dogodit, jer je on mozda navjeci IQ koji ce hrvatski nogomet ikad imati.
A lopta je okrugla!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran0001
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Bjelovar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2008. 7:51 
Naslov: Great ! Re: Bilić: Ako ne uspijemo opalite po meni kao što ste me di
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slaven Bilic je genijalni trener i fantasticna osoba. Treba ga ostaviti za doživotnog izbornika! Samo nas je par prokletih sekundi dijelilo od sigurne titule, ali nema veze, mi znamo da smo najbolji i bez naslova! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2008. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sekundi koje nisu postojale???!!!?? Uh, odmah mi se tlak digne kad se sjetim toga.. Mater tursku, lopovsku.. e, nek su ispali, i nek ispadnu još 100 puta, iz aviona po mogućnosti!!! osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja cu samo konstatirat kako sam nacuo informaciju da je gol pušten u sudačkom dodatku dodatka, jer se Turska ponudila da nam otplati inozemni dug i rekli su da salju 4 i pol milijuna komada kebaba ...znaci svakom od nas jedan a mozda i vise jer neki nejedu meso.Na ovu informaciju jednog talijanskog novinara HNS i dalje suti ,dok je evidentno kako u kuhinji reprezentacije smrdi samo na kebab.Da li je vjerovat Markovicu koji kaze kako je sve samo naklapanje - vidjet cemo.

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Ja cu samo konstatirat kako sam nacuo informaciju da je gol pušten u sudačkom dodatku dodatka, jer se Turska ponudila da nam otplati inozemni dug i rekli su da salju 4 i pol milijuna komada kebaba ...znaci svakom od nas jedan a mozda i vise jer neki nejedu meso.Na ovu informaciju jednog talijanskog novinara HNS i dalje suti ,dok je evidentno kako u kuhinji reprezentacije smrdi samo na kebab.Da li je vjerovat Markovicu koji kaze kako je sve samo naklapanje - vidjet cemo.
šta sve budalama neće past na pamet. jes to negdje pročitao? dumina je u rangu članaka kvazinovinara alana srčnika. slažem se s goranom, biliću bi ponudio doživotni ugovor s pravom da ode kad hoće jer je trenerčina i svi ovi drkafuzeri prije njega, uključujući i ćiru, mogu mu čistit kopačke. konačno imamo trenera intelektualca, stvarnog poznavatelja nogometne igre, što je ujedno i najveći problem za vlatka "brdsko govedo, primitivno, usrano" markovića jer njim ne može manipulirat, a kontam ni smijeniti ga jer bi ga cjelokupna živelj linčovala

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2008. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › Ja cu samo konstatirat kako sam nacuo informaciju da je gol pušten u sudačkom dodatku dodatka, jer se Turska ponudila da nam otplati inozemni dug i rekli su da salju 4 i pol milijuna komada kebaba ...znaci svakom od nas jedan a mozda i vise jer neki nejedu meso.Na ovu informaciju jednog talijanskog novinara HNS i dalje suti ,dok je evidentno kako u kuhinji reprezentacije smrdi samo na kebab.Da li je vjerovat Markovicu koji kaze kako je sve samo naklapanje - vidjet cemo.
šta sve budalama neće past na pamet. jes to negdje pročitao? dumina je u rangu članaka kvazinovinara alana srčnika. slažem se s goranom, biliću bi ponudio doživotni ugovor s pravom da ode kad hoće jer je trenerčina i svi ovi drkafuzeri prije njega, uključujući i ćiru, mogu mu čistit kopačke. konačno imamo trenera intelektualca, stvarnog poznavatelja nogometne igre, što je ujedno i najveći problem za vlatka "brdsko govedo, primitivno, usrano" markovića jer njim ne može manipulirat, a kontam ni smijeniti ga jer bi ga cjelokupna živelj linčovala


Malo sprdačine nikad neškodi Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: