Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ayubowan sa Sri Lanke!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Katty
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Mumbai
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2006. 12:26 
Naslov:  Ayubowan sa Sri Lanke!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekim cudnim spletom okolnosti, ideja i snova uz dodatak nesto hrabrosti (ili ludosti) zavrsila sam u uredu jedne tvrtke na jugu Azije, u Zemlji Poput Nijedne Druge - Sri Lanci.
Ovdje cu podijeliti s vama neka od mojih iskustava i avantura koje mi se dogadjaju.

Dakle, prije nekoliko mjeseci, dovrsavajuci dipomski rad, upalila se lampica u glavi da studentski dani zavrsavaju i da je vrijeme za stvarni zivot. U to vrijeme sam vec radila pola godine u Zagrebu, tesko se odrzavajuci na jednom mjestu svjesna velikog svijeta kojeg valja obici. Tim prije sto sam bila aktivna u AIESEC-u kroz kojeg sam stalno upoznavala neke studente iz drugih zemalja i slusala njihove price o praksama i iskustvu rada izvan vlastite zemlje i kulture. Kratkotrajni boravci po konferencijama u okolnim zemljama nisu mi bili dosta. Bilo je vrijeme da se i ja odvazim na dugorocno zivotno iskustvo.

Cim sam cula da postoji slobodno mjesto da lokalni odbor AIESEC Osijek posalje praktikanta van, u roku 2 mjeseca nasla sam praksu u Colombu, diplomirala, dala otkaz na poslu, iselila iz stana, nazicala pare za kartu i bila spremna za novo poglavlje - strucna praksa u firmi koja se bavi management treninzima u divljini - savrseno!

Preko Beca napustila sam Europu i u roku od jednog dana letenja nasla se u necem sto je totalno drugacije i obrnuto od svega onog na sto sam navikla.


Katarina Karalić je diplomirani psiholog sa Sveučilišta u Zagrebu. U studentskim danima proputovala je veći dio Europe kroz AIESEC radionice i treninge. Nakon diplome, godinu i pol dana radila je u Colombu, Šri Lanka, u firmi dizajnerskog nakita kao osoba odgovorna za ljudske resurse. Zadnje tri godine živi sa suprugom Abhishekom u Mumbaiju i radi kao trening menadžer za Procter&Gamble India. Katarinine kolumne o Šri Lanci s portala Osijek031.com su objavljene u izdanju šrilankanskog konzulata u Zagrebu, 2009.


Zadnja promjena: Katty; 03.05.2006. 13:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2006. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nastavak slijedi? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Katty
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Mumbai
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2006. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He, he, pomalo, po sri lankanskom osjecaju za vrijeme Smile

Javim se sutra, sad mi je kraj radnog vremena, a uskoro ce i mrak pa valja kuci...

Laptop kod kuce prestao raditi iz protesta prema vlaznosti u zraku.... Sad

stay tuned....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2006. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oću i ja taki čudni splet okolnosti

Mr. Green

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitala sam danas zadnju priču "Izvan staklenog zvona" i odlučila poci od prve... Bome, svaka čast na hrabrosti i nadam se da su i price između 1. I zadnje ovako zanimljive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Katty
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Mumbai
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2011. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@evergreen super, hvala! Smile drzim palceve da i ostale price zadovolje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: