Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



McDonalds i voda!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 8:04 
Naslov:  McDonalds i voda!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2008. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa vidiš da je, a još kada se sjetim da se radi o Todorićevoj vodi "Jana" , mam mi se kosa diže Evil

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto nebi bilo moguće??
jel moguće da netko ide u to sranje? gadi mi se taj prokleti McDonalds, rađe bi pojeo crnu kiflu staru 100dana nego tamo otišao. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

dajte malo luka, čvaraka, slanine, švargle,... Very Happy

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajwar je napisao/la: ›
zašto nebi bilo moguće??
jel moguće da netko ide u to sranje? gadi mi se taj prokleti McDonalds, rađe bi pojeo crnu kiflu staru 100dana nego tamo otišao. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

dajte malo luka, čvaraka, slanine, švargle,... Very Happy


jede se i to naravno al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u!

Svjestan sam da to nije ok hrana. Za dječju radost ponekad moraš svašta trpit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2008. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..


de ne lupetaj....i kad si jednom jela imala si konzervu graha pa nisi. Pojela si McD.

I ja sam jednom jeo konzervu gulaša iz 72' na taborovanju u vojsci...paaaa....nikom ništ. Al da si mi onda dala McD znaš da bi prije izbrao konzu NEEE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.05.2008. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rolovano Pile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..


de ne lupetaj....i kad si jednom jela imala si konzervu graha pa nisi. Pojela si McD.

I ja sam jednom jeo konzervu gulaša iz 72' na taborovanju u vojsci...paaaa....nikom ništ. Al da si mi onda dala McD znaš da bi prije izbrao konzu NEEE!


Svadljiv kao i uvijek, samo s novim nickom... stvarno ti je toliko dosadno !?!
Teroriziraj one po kući koji te hebu u glavu i uživaj u ovom prekrasnom danu
osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ko hoće nek ždere govna u meku! samo nemojte kukat kako je skupo! ako ti je skupo koji kurki ideš tamo!mogao si lijepo male beštije odvest kod šipca na ćevose, tamo čaša vode besplatna!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Svadljiv kao i uvijek, samo s novim nickom... stvarno ti je toliko dosadno !?!
Teroriziraj one po kući koji te hebu u glavu i uživaj u ovom prekrasnom danu
osijek031.com smile


I dalje lupetaš al nije bitno. Tvoj obraz. Kao ti znaš tko sam Smile

Nisam uopće svadljiv samo odgovaram na tvoje filozofiranje.

Nitko me ne hebe po kući samo me hebe trava koju danas moram pokosit.

Znači "dosadno". Pisanje na forumu se podrazumijeva pod dosadom. Šta onda čitaš, pišeš i sudjeluješ u ovom topicu?!

Ja o jednom Ti u prvom [edit] drugom...postu o drugom! Znamo da je smeće hrana OK. Pametno ništa nisi rekla o onom o čemu je ovaj topic vezan prema tome ne znam kome je dosadno.


Zadnja promjena: Rolovano Pile; 10.05.2008. 11:34; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
ma ko hoće nek ždere govna u meku! samo nemojte kukat kako je skupo! ako ti je skupo koji kurki ideš tamo!mogao si lijepo male beštije odvest kod šipca na ćevose, tamo čaša vode besplatna!


kontam da je nešto skupo...al ovo me čisto iznenadilo da pola litre vode platiš 11kn. Čisto komentiram i upozoravam da se nebi možda netko slučajno našao u ne ugodnoj situaciji...eto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vecina stvari u Mekiki je debelo precijenjena. Osim ponekad shakea, nisam sklon toj hrani, pogotovo ne po tim cijenama. Cista pljacka.

Za istu cifru se u npr. Intersparu dobije 4-5 puta vise pommesa, 3 puta vise pohanog bijelog mesa i sl.

No, gore od cijena je brainwashing djecjih glava. Sarene kutijice, baloncici i igrackice kao nagrada za "meal" u Mekiki... hmmm... koliko je to eticno?

IMHO, jedno je kad se takva dresura plasira odraslima (pod pretpostavkom da pojam odrasle osobe podrazumijeva osobu koja je sposobna napraviti kriticki otklon prema bilo kojoj pojavi), a nesto sasvim drugo kad se to radi djeci.

Ljigavi licemjerni dusebriznici ce dreknuti i traziti javni linc kad se samo na sekundu u TV programu pojavi sisa (dio zene kojeg je sisala vecina djece), trazit ce javno spaljivanje u ime zastite cudoredja i psihe te iste djece.

Isti ti zastiticni cudoredja ne trepcu na ovakvo zlo manipuliranje djecjom prehranom, ne trepcu kad se na TV-u pojavljuju masakrirana tijela sa svrhom jacanja nacionalnog ponosa, slike nasilja, fizickih obracuna, ubijanja i sl.

@pile, dio odgovornosti snosis i ti, jer ne ucis djecu kritickom otklonu, nego im podilazis uz ispriku "...al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u...". Mozda i ne bi trebalo uvijek ici linijom manjeg otpora...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam par puta u životu uletio u mekiku, kad se otvorila, kad je ulje bilo svježe, i još par puta kad mi bilo slatko nakon par fruli otić u Mcdrive na Mcflurry, par hamburgera, veliki pomfri, pola kile kole i poslje u ružinu na burek s mesom Very Happy i reko sam nikad više, kod serveta hamburger u lepinji 10 kn (bio sad ne znam kolko je) a jana u konzumu 5 kn, znam da se za djecu mora trpit štošta i sve mi je jasno, al jebiga što je je, sve je preskupo jebem im majku u pičku i sanaderu i svima Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2008. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ... trpit štošta i sve mi je jasno, al jebiga što je je, sve je preskupo jebem im majku u pičku i sanaderu i svima Very Happy

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile koji car

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rolovano Pile
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
@pile, dio odgovornosti snosis i ti, jer ne ucis djecu kritickom otklonu, nego im podilazis uz ispriku "...al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u...". Mozda i ne bi trebalo uvijek ici linijom manjeg otpora...


heh da kad bi djeca bila moja bilo bi drugačije al kako su navikli da tetak ispunjava 9 od 10 želja koje serviraju tako je bilo i sa ovim. Par puta sam se opeko pa sam zaradio opomenu od roditelja Smile i onda sam reko ja sam tu samo da služim a ne da carujem...štaš jbg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.05.2008. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rolovano Pile je napisao/la: ›
Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!

što nije dijete otišlo u toalet i napilo se tamo vode?
mogli ste i u obližnju Billu otići kupit istu tu vodu u po cijene....think!

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: