Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pitanja za gradonačelnika/Nikolinu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2008. 18:38 
Naslov:  Pitanja za gradonačelnika/Nikolinu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako je ovaj moj post bio totalni offtopic u temi o brandu grada Osijeka, sa željom da se opet ne zagubi i da ne dobijemo odgovore ponovit ću ga ovdje ponukan izjavom Nikoline Svaline da gradonačelnik ima uvid u postove na 031 forumu:

- kako gradonačelnik komentira da je tvrtka njegovog brata dobila milijunski posao izrade željezne zaštite za nove mladice stabala u gradu.
- zašto je prva odluka Gradskog poglavarstva bila da povećaju plaće gradskoj upravi
- Kada namjerava koristiti godišnji odmor (i gdje misli odmarati) nakon višemjesečne krize vlasti kada je cijela garnitura (umjesto da radi) u kojoj je i on participirao kopala nos i primala plaću.
- Kada možemo očekivati razvrgavanje (za građane i gradski proračun štetnih) ugovora sa Elektromodulom (parkianje) i Strabag&Saubermacher (regionalni deponij otpada)
- Koliki je postotak rekordnog gradskog proračuna namijenjen mladima, tko će "sjediti" u Odboru za mlade i koji su projekti Odbora do redovnih izbora
- Aktualni gradonačelnik, u vrijeme dok je bio u oporbi, nekoliko je puta upozoravao da je gradska uprava opterećena (pre)velikim brojem zaposlenih, što misli učiniti po tom pitanju
- Na koji će način Grad riješiti problem napuštenih pasa i financiranja Azila za pse u Nemetinu koji sa samo 100 tisuća kuna godišnje smanjuje ozbiljan javno-zdravstveni problem Osijeka te kada i kako Grad namjerava riješiti ništa manje bitan problem mačaka lutalica
- Kada će Grad prestati financirati Higijeničarsku službu Veterinarske stanice Osijek (koja iz proračuna Grada godišnje dobiva 200.000 kuna) i posao dati i platiti nekome tko je u stanju uklanjati životinjske lešine s ulica prije nego što se ucrvaju
- Kada će biti konačno riješen problem Bijele lađe
- Što je sa sramotom Kuće Kolđeraj na obnovljenom Trgu A.Starčevića
- Zašto nije "otvoren" Trg Lavoslava Ružičke iako su radovi završeni prije mjesec dana
- Kada će zgrada na uglu Hadrijanove i Svačićeve prestati podsjećati na razaranja 1991/'92.
- Kada će i kako biti riješen problem parkiranja oko Kliničke bolnice Osijek
- Zašto sav novac namijenjen sportskim objektima ove godine ide u obnovu Pampasa za svjetsko prvenstvo u streljaštvu, a niti jedna kuna za Srednjoškolsko igralište koje je u katastrofalnom stanju
- Kada se može očekivati obnova ulica na Jugu 2 koje su zbog preusmjerenjenja autobusnog prometa (ali i kamiona koji su dovozili materijal za obnovu ulica u tom dijelu grada) potpuno uništene

za sada toliko, hvala na odgovorima!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2008. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brao gaap! ajmo odgovore na sunce!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ha ha
sam se ti nadaj odgovorima

kontam da će sad sazvati hitnu sjednicu gradskog poglavarstva

već ti ulaze u trag
gotovo je


Zadnja promjena: MissTake; 07.05.2008. 18:57; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
voditelj_smjene
Offline
Ukupno postova: 121
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toliko pitanja a malo odgovora...gradska uprava sad više nije opterećena kadrovima, sad je preopterećena (bome ih se naprimalo poslije izbora)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom da si mentalno obolio svašta ti hoćeš znati...kako si samo mogao povjerovati dotičnoj Nikolini da gradonačelnik ima uvida u ove postove? pa čovjek je prezaposlen, ne stigne još on i čitat postove na nekom forumu,tu su susreti sa izvođačima radova (čitaj bratom),pa kavice sa suradnicima, pa suđenje nogometnih utakmica,pa obrezivanje voćaka i vinograda...tko će se svega sjetiti...i još bi on trebao odgovarat građanima...nema šanse!

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam i ja ponešto pitanja.

- Kako je aktualni gradonačelnik uspio biti direktor jedne gradske firme u vrijeme Kramarićeve vlasti?
- Što Grad misli poduzeti po pitanju Rupe, u kojoj bi se danas već uvelike gradilo, da se Grad nije bespotrebno upleo?
- Što Grad misli poduzeti u vezi pauk-službe, nakon što je oduzeo koncesiju Livaji, pa se kao jadnik obraćao Bandiću da mu posudi jedan kamiončić - a sad nemamo nijedan?
...
Više mi se ne da. Ionako nam nikad neće odgovoriti, ha, ha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2008. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Više mi se ne da. Ionako nam nikad neće odgovoriti, ha, ha.
Napišite nešto pohvalno za gradonačelnika, da vidiš kako će se TataMata odmah uključiti i hvaliti još malo... Rolling Eyes

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2008. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tako je...živio gradonačelnik Smile
Gaap ti si na nekoj crusadi or what, al to je ok "whatever makes you happy". Smile Uglavnom, većina upita su ti ok i na mjestu, ali svoje upite možeš poslati i mailom službi gradonačelnika tako da mi je najasan tvoj motiv i što na ovaj način želiš postići, ukoliko nisi stranački opredjeljen kako sam kažeš...sve u svemu real rasturio barcu, a ja vam želim laku noć....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 5:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Tako je...živio gradonačelnik Smile
Gaap ti si na nekoj crusadi or what, al to je ok "whatever makes you happy". Smile Uglavnom, većina upita su ti ok i na mjestu, ali svoje upite možeš poslati i mailom službi gradonačelnika tako da mi je najasan tvoj motiv i što na ovaj način želiš postići, ukoliko nisi stranački opredjeljen kako sam kažeš...


ja brate živim i radim u ovom gradu i zaslužujem kao i svi ostali da gradska uprava (ukoliko je sposobna kako tvrdi da jest) konačno riješi neke osnovne probleme građana... ista bih pitanja postavio i da je bilo tko drugi na vlasti. Osim možda Benašića, Kramarića, Bajte i te gariture, tada bih vjerojatno odselio!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet si zaboravio pilule? a znaš kako ti je kad ih ne popiješ....
tatimati se čudim što te proziva za križarstvo, kao da si neki moćnik, koji ovim pitanjima može ugrozit vrlog i rijetko dobrog gradonačelnika a ne bijeda kao i većina nas.bez uvrede Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2008. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
opet si zaboravio pilule? a znaš kako ti je kad ih ne popiješ....
tatimati se čudim što te proziva za križarstvo, kao da si neki moćnik, koji ovim pitanjima može ugrozit vrlog i rijetko dobrog gradonačelnika a ne bijeda kao i većina nas.bez uvrede Smile

na crusadu sam mislio u monty pythonovskom stilu Smile, jer me gaap ganjao kroz sve topice i često postavljao offtopice pa zato, ali nema veze gaap je ok, pozdrav...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: