Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ideja za portal koji bi ujedinjavao sva mjesta za izlazak

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Što mislite o ovoj ideji

Dobra
60%
 60%  [ 6 ]
Loša
20%
 20%  [ 2 ]
Svejedno mi je
20%
 20%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 10


Autor Poruka
bashir
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2006. 12:22 
Naslov:  Ideja za portal koji bi ujedinjavao sva mjesta za izlazak
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto ovako.
Imam jednu idjeu
Započeo bi možda jedan mali-veliki projekt.

Da napravim portal, stranicu gdje bi mogli vidjeti šta se sve planira u mjestima za izlazak u OS. Znači da imamo popis svih mogućih događaja kako bi lakše smislili gdje izaći, umjesto da prehodamo cijeli grad da bi vidjeli gdje je najbolje. Uštedili bi si vremena i ne bi morali prehodati pola grada....
I tos sve bespla naravno ili uz neke donacije....

Šta mislite da li bi to bila dobra ideja..

Svi komentari dobro došli....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2006. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li tvoja ideja ukradena sa ovog portala? Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bashir
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2006. 16:31 
Naslov:  Re: Ideja za portal koji bi ujedinjavao sva mjesta za izlaza
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E nije

Vidio sam ja da vi imate par vijesti, ali to su neka opća događanja, tipa recimo UFO, onaj jazz fest i takve stvari.

Ali ja govorim o tome da imate vijest za svaki club, disco, caffe i sve te manje stvari. A svi od njih imaju neka događanja, samo nigdje ne piše. Recimo kad Sound pravi recimo neku vodka party ili takvo što. Tko kaže da ću ja vidjeti taj flyer ili neki plakat, a ovako bi se to na takvoj stranici moglo vijdeti....

Na to ja mislim, tako da ideja nije ukradena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2006. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@bashir, najave dogadjanja mozes vidjeti na prvoj stranici (gore), ili klikom -> http://www.osijek031.com/calendar.php

Ako saznas za kakvu najavu, slobodno ju posalji na mail redakcije (nalazi se pri dnu sva stranice)... Inace, i sami organizatori mogu sami najaviti dogadjanje klikom -> http://www.osijek031.com/posting.php?mode=newtopic&f=1 .

Osijek nije mrtav grad i zelja nam je pokazati da se u Osijeku dosta toga dogadja. Ako uocis da nesto nije najavljeno - slobodno posalji najavu.


Zadnja promjena: Leon; 21.04.2006. 20:29; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2006. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se čovjek baš ne snalazi najbolje Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2006. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bashire, samo napravi portal... Vidiš kako ovi administratori odmah skaču da ne bi došla konkurencija Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2006. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tocno. Sto vise takvih stvari, to bolje. Bolje cemo se pripremiti za izlazak i manje cemo lutati. Smile

Mene zanima zasto vlasnici barova ovdje na Osijek031 ne prijavljuju takve mikrodogadjaje?
1. ne vide interes, pa ne postoji volja?
2. urednistvo ih nije osobno obavijestilo o mogucnosti prijavljivanja takvih dogadjanja?

Ajmo urednistvo, ajmo vlasnici, dajte odgovore!

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bashir
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2006. 11:12 
Naslov:  Re: Ideja za portal koji bi ujedinjavao sva mjesta za izlaza
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da, ali vaš kalednar je kalendar općih događaja u gradu. Nije baš da izlazak van navečr u grad i HNK imaju išta zajedno, kao ni kina i ostalo što imate u tom kalendaru navedeno....

Ja mislim samo na barove i samo za mlade. Možda proširiti jednog dana na neka druga događanja, ali zasada bi ga napravio samo kao mejsto na kojem bi mogli vidjti šta za mlade ima to večer u gradu i kalendar događanja za kroz mjesec recimo ili iz tjedna u tjedan. Tako nešto.

Da li me sad shvaćate?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2006. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bashir je napisao/la: ›
Ma da, ali vaš kalednar je kalendar općih događaja u gradu. Nije baš da izlazak van navečr u grad i HNK imaju išta zajedno, kao ni kina i ostalo što imate u tom kalendaru navedeno....

Ja mislim samo na barove i samo za mlade. Možda proširiti jednog dana na neka druga događanja, ali zasada bi ga napravio samo kao mejsto na kojem bi mogli vidjti šta za mlade ima to večer u gradu i kalendar događanja za kroz mjesec recimo ili iz tjedna u tjedan. Tako nešto.

Da li me sad shvaćate?


Sine, koliko ti imas godina?
Da je ovo moj portal, tako bi ti sad opicio jednu rampu bez mogucnosti pomilovanja, sve bi se pusilo...sta kazaliste, kina, sport i bilo sto drugo osim barova nije za mlade? Sta je za mlade? Opijanje po barovima, brijanje protiv debilnih balkanskih narodnjaka, a istovremeno padanje u trans slusajuci isto tako debilne americke narodnjake? Strasno!

Narod koji ima ovakvu omladinu, treba biti ozbiljno zabrinut za svoju buducnost! (parafraza)

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2006. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Sine, koliko ti imas godina?
Da je ovo moj portal, tako bi ti sad opicio jednu rampu bez mogucnosti pomilovanja, sve bi se pusilo...sta kazaliste, kina, sport i bilo sto drugo osim barova nije za mlade? Sta je za mlade? Opijanje po barovima, brijanje protiv debilnih balkanskih narodnjaka, a istovremeno padanje u trans slusajuci isto tako debilne americke narodnjake? Strasno!

Narod koji ima ovakvu omladinu, treba biti ozbiljno zabrinut za svoju buducnost! (parafraza)

Da tata, hvala tata... Ajde sad, kao da smo mi bili bolji u njegovim godinama? Sto se tice buducnosti (da ne parafraziram i ja) tako su i nasi roditelji govorili nama.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2006. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

triba napravit sajt na koejmu imas ikonicu za svaku kafanu u gradu, kad kliknes na ikonicu otvori se novi prozor s webcamom (ili vishe njih, jelte:) i vidis kolika je guzva, jel ima pichica, jel radi tvoj omiljeni konobar, jel ima tucnjave.. pa si odabers sto trazis.

to bi bilo fora, sve ostalo je bzvz. osim naravno portala os031 koji je najboljiji i jos boljiji od sviju.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Don't worry be happy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2006. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda bi umjesto otvaranja novog bilo bolje proširiti ponudu na već postojećem, al ko što neko reče ljudi su lijeni za popunjavanje takvih info-kalendara, tako da ti ne preostaje ništa drugo nego da potegneš do tamo i vidiš šta ima
Cool osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2006. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da se napravi takav portal kakav predlaže bashir, opet bi bilo događanja koja bi bila propuštena (super će svaki vlasnik lokala javljati svaki tjedan šta se kod njega događa. Al baš svaki? Ma daaaaaj...)

Osim toga, dio čari ovog grada je u tome što čuješ glasinu o nekom novom mjestu za izlazak, pa se onda ta glasina širi dok se ne ustanovi šta je. Tako je bilo za Q, tako je bilo za Old Bridge, tako je bilo i na ovom forumu kad se tražio onaj klub Muzika kultura, tako se i sad trenutno priča o novootvorenom rock klubu na Bosutskom... meni je to dio čari. Da znam šta se u svakom lokalu događa - zašto uopće imam ići van?

Krivo je ići po svijetu i bojati se da nešto ne propuštaš (onda propustiš i ono čemu prisustvuješ!)

I da, Allende - i ja sam se uvrijedila na ono da kina i kazališta nisu mjesta za mlade za izać (evo, ostarila, gotovo je!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2006. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rock klub na bosutskom !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2006. 9:04 
Naslov:  Re: Ideja za portal koji bi ujedinjavao sva mjesta za izlaza
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@bashir, portal Osijek031 je od svog pocetka otvoren i za takav vid suradnje. Naime, zaista nam je cilj stvoriti online mjesto za druzenje i informiranje o dogadjanjima u gradu... sudeci po broju posjeta, kolicini informacija , popularnosti, percepciji i reakcijama posjetitelja - na odlicnom, i vec utabanom smo putu (koji nikad ne zavrsava ;-))...

Zelja nam je stavljati i najave za, uvjetno receno \"manje\" dogadjaje u gradu. Znam koliko je mene frustriralo prekasno saznati da je neki moj omiljeni garazni band imao svirku, da sam propustio neku off-studentsku predstavu (ionako ih ima na kapaljku) ili kakav dum-dum party u jednoj od omiljenih \"birtija\"...

Ma koliko se mi trudili, zelja cesto ne korespondira s mogucnostima, ... s mnogim vlasnicima klubova/mjesta_za_izlazak smo kontaktirali, mnogi su nam obecali slati najave dogadjanja i slicno... Medjutoaaa... vjerujem da ni oni nemaju vremena, mozda nemaju mogucnosti, mozda ne shvacaju vaznost Interneta u dovoljnoj mjeri...

Kako bilo, portal Osijek031.com je napravljen na nacin da SVATKO moze poslati najavu. Nakon provjere, najava se pojavljuje u kalendaru dogadjanja. Dakle, svi smo u mogucnosti podijeliti informacije koje imamo, u mogucnosti smo iskoristiti potencijal koji portal Osijek031.com kao social community nudi... Sve najave (ukoliko sadrze dovoljno informacija - mjesto, vrijeme, tko, cijena...;-)) ce biti objavljene... Osijek031.com nije (poput tiskanih medija, radija ili televizije) ogranicenog kapaciteta informacija koje moze ponuditi... iskoristimo to!

Stoga bih zamolio tebe i ostale posjetielje - ne skrtarite s informacijama! Podijelite ih s nama, nisu to cure ili auti. ;-)

Za dodavanje najave postoji link na naslovnici \"Dodaj najavu\"
http://www.osijek031.com/posting.php?mode=newtopic&f=1

Upisite sami najavu... cimnite laktom vlasnike/organizatore da sami dodaju najave... zaista nije bitno koliko je \"velik\" ili \"vazan\" dogadjaj, prepustimo ljudima da sami odluce o vaznosti nekog dogadjanja...

Za bilo kakvu suradnju slobodno se obratite privatnom porukom na portalu ili na mail redakcije (mail se nalazi pri dnu svake stranice).

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: