Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hajduk 0:2 Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 19:56 
Naslov:  Hajduk 0:2 Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › U najgoroj među brojnim užasnim predstavama ove sezone, nogometaši Hajduka ubilježili su još jedan "povijesni" rezultat. Po prvi put otkako se igra HNL, na Poljudu su izgubili od Osijeka. U utakmici u kojoj su prvi udarac u okvir imali tek u 69. minuti, Hajdukovci su do maksimuma kompromitirali drugo mjesto, a Osječani se vratili u utrku za Europu...
Hajduk je u utakmicu ušao potpuno pretumbanog sastava, bez Andrića, Linića, Živkovića, ali i Rukavine i Rubila koje je Jarni odlučio odmoriti za predstojeće okršaje s Dinamom. No, "novokomponirana" momčadi "bilih" odigrala je vjerojatno najgore poluvrijeme ove sezone.
Jalovo, bez ideje i bez smisla, Hajdukovci su uludo potrošili prvih 45 minuta, bez da su uputili i jedan jedini udarac u okvir vrata Osijeka. A oko njegovih vratnica prošla je brojkom i slovima – jedna (1) lopta, i to desetak metara od Skendera.
Ni Osijek nije briljirao, ali je u svakom slučaju bolje stajao na terenu i puno više prijetio Varvodiću, nego domaćini Skenderu. Do zasluženog vodstva su došli u 27. minuti. Šolić je prošao po lijevoj strani, prebacio loptu na drugu vratnicu na Hrnčevića, koji iz prve vraća u peterac, na glavu Karla Primorca za 0:1.
U posljednjim trenucima prvog poluvremena Osijek je mogao i povećati vodstvo. No, Pavličićev udarac vrhovima prstiju brani Varvodić, a Primorčev pokušaj sa 16 metara od bloka odlazi u korner.
Dok je domaći trener preslagao figure s dva nova igrača na početku drugog poluvremena, Osijek je postigao novi pogodak. Opet je "oduševila" lakoća kojom se protivnici šetaju pored Hajdukove obrane sa Sablićem na čelu, a Pavličićev ubačaj s desnog boka Karlo Primorac je laganim naklonom sam na tri metra od gol-linije glavom pretvorio u 0:2
Nakon toga prošao je i sat vremena bez Hajdukova udarca prema golu, da bi nespretnost Vide i igranje rukom u kaznenom prostoru pružila Hajduku šansu za povratak. Loptu je na bijelu točku namjestio Cernat i zapucao nebu pod oblake. Sedam minuta kasnije Cernat je bio nešto precizniji, iz slobodnog udarca s 20 metara pogodio je vratnicu. Bio je to prvi udarac u okvir vrata Osijeka, u ravno 69. minuti...
Do kraja susreta publika se zabavljala sprdanjem sa svojim "ljubimcima" koji do kraja nisu uspjeli opasnije zaprijetiti Skenderu. Tek je drugi žuti dobio prgavi Smoje nakon bezazlenog skoka Bušića u napadu, no ništa Hajduk od toga nije dobio.
Torcida je na kraju skandiranjem "Žalim te Hajduče..." u tri riječi ispričala cijelu priču današnje utakmice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2008. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čudo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de nemogu vjerovat...haha...
kohorta osijek...ale ale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

primorac je dao dva gola! jebote! još jedan i opet će imati hattrick u sezoni. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.04.2008. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najviše smeta gubitnički mentalitet ovih igrača i kluba u cjelini. Kad pročitam naslove kao što su "Povijesni podvig", "Senzacija" i slično, dođe mi da plačem. Možeš misliti senzacije, pobijediti smiješni Hajduk s drugom ekipom u gostima. Sve dok naši veličaju ovakve pobjede kao senzaciju, Osijek neće nadmašiti Hajduk i Dinamo. Svakom igraču koji izjavi da bi bio sretan da ne izgubi protiv Dinama ili Hajduka, ja bi zabranio da igra nogomet. Ako će mi igrač Osijeka reći da su Tadić, Balaban, Drpić, Andrić, Živković ili neki drugi kvazi-fudbaler bolji od njega, onda bolje da ni ne igra nogomet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.04.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tra-la-la xD
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.04.2008. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0


Pa naravno...!
Hehe

Baš mi drago-iako ne pratim nogoš,ali...baš mi drago xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.05.2008. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0


Pa naravno...!
Hehe

Baš mi drago-iako ne pratim nogoš,ali...baš mi drago xD

I ja ga isto ne pratim, ali se sad naslađujem. hehe

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0
ćutuk, ovo je prva pobjeda na poljudu odkad je hnl-a što znači 16 godina. tako da ova pobjeda svakom kohortašu puno znači. bez obzira kakav je hajduk s druge strane. jednom je vuica rekao; dok naši mladi igrači pročitaju sve reklame na poljudu, mi već gubimo 3 : 0.
p.s. nisi ni ti otvorio topic kad ste tjedan dan poslije tih 6 : 0 dobili 8 komada od debrecena

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0
ćutuk, ovo je prva pobjeda na poljudu odkad je hnl-a što znači 16 godina. tako da ova pobjeda svakom kohortašu puno znači. bez obzira kakav je hajduk s druge strane. jednom je vuica rekao; dok naši mladi igrači pročitaju sve reklame na poljudu, mi već gubimo 3 : 0.
p.s. nisi ni ti otvorio topic kad ste tjedan dan poslije tih 6 : 0 dobili 8 komada od debrecena

Nisam bio registriran onda, al stavio bi ja Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › A niste otvorili topic kad ste izgubili 6:0
ćutuk, ovo je prva pobjeda na poljudu odkad je hnl-a što znači 16 godina. tako da ova pobjeda svakom kohortašu puno znači. bez obzira kakav je hajduk s druge strane. jednom je vuica rekao; dok naši mladi igrači pročitaju sve reklame na poljudu, mi već gubimo 3 : 0.
p.s. nisi ni ti otvorio topic kad ste tjedan dan poslije tih 6 : 0 dobili 8 komada od debrecena

Nisam bio registriran onda, al stavio bi ja Smile
pošteno Very Happy

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
primorac je dao dva gola! jebote! još jedan i opet će imati hattrick u sezoni. Smile

Baš zato što je Karlo zabio doppelpack mi sve sredi na namještaljku. Navodno koeficijent na Osijek 9...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je bio je 9.50 kod zderica

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.05.2008. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
primorac je dao dva gola! jebote! još jedan i opet će imati hattrick u sezoni. Smile

Baš zato što je Karlo zabio doppelpack mi sve sredi na namještaljku. Navodno koeficijent na Osijek 9...

to mi je malo teško za povjerovati, čak ako su mu i puštali da zabije. gledao sam kroz sezonu kakve je zicere promašivao, nitko nije mogao garantirati da će zabiti i jedan, a tek dva...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato je bio krasan sad protiv varteksa osijek031.com smile
jebiga ništ od europe ni ove godine

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: