Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



za sto kikirikija!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2006. 9:41 
Naslov:  za sto kikirikija!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, za sto kikirikija nagradno pitanje: GDJE SE TOČNO NALAZE ČAPRAZLIJE, (rodno mjesto gradonačelnika Osijeka Ante Đapića)?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2006. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brda ili dolovi?

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2006. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Dakle, za sto kikirikija nagradno pitanje: GDJE SE TOČNO NALAZE ČAPRAZLIJE, (rodno mjesto gradonačelnika Osijeka Ante Đapića)?


Kraj Livna, Bosna ili Hercegovina (zavisi koga se pita). Bilo bi vrijeme da ga posaljete kuci.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2006. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle Ante Đapić je rodom iz Bosne. Iz zaseoka Čaprazlije, na zapadnom rubu Livanjskog polja, ispod Maglaja i Velikog Troglava, vrhova planine Dinare. Čaprazlije su na cesti Prolog-Sajkovići, oko pola sata vožnje od Livna, preko Prologa prema Sajkovićima.

To puno govori o mentalnom sklopu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.04.2006. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a o kondiciji?....trebalo je ta sva brda prepješačit...evo sad srećom stanuje u zgradi s liftom.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2006. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
To puno govori o mentalnom sklopu


A eto i o tvom.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2006. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kažem da ima nekog smisla da gradonačelnik bude netko tko nije domaći, ali je apsolutna glupost dovoditi mjesto nečijeg rođenja s njegovim mentalnim sklopom...

prilično nalikuje rasizmu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2006. 7:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
To puno govori o mentalnom sklopu


A eto i o tvom.


true,true!
wtf? zar nemam pravo reći da me je sramota da mi je ta spodoba gradonačelnik!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2006. 13:46 
Naslov:  Re: za sto kikirikija!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap, mozes reci sto mislis, ali to odakle je netko nema bas veze... uostalom, imas citavu bulumentu ljudi slabashnih intelektualnih sposobnosti i zivotnih nacela, a rodjeni su u Osijeku, Zagrebu, itd, itd...

Nas gradonacelnik, ako ga se trebamo stidjeti, trebamo to ciniti iz nekih puno vaznijih razloga... jedan od njih je npr. onaj da se letak odradjivao u Zagrebu, sto je:
1. trosenje novca poreznih obveznika Osijeka radi financiranja nekoga u Zagrebu
2. potcjenjivanje lokalnih fotografa, dizajn studija, tiskara...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2006. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ovom slučaju podržavam gaapa. Baš se radi o mentalnom sklopu.
Međutim, tko je nama, domicilnima, kriv što smo tako pitomi i dobri. Pa se ne znamo laktati i "izboriti" za koješta.

Btw, znate vjerojatno za onaj vic star više godina:

Koje je drugo ime Osijeka?

LJUBUŠKI NA DRAVI!!!

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2006. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la: ›
U ovom slučaju podržavam gaapa. Baš se radi o mentalnom sklopu.
Međutim, tko je nama, domicilnima, kriv što smo tako pitomi i dobri.


Ja sam se rodio u Ljubuškom.
Eto, netko je morao i to.

Hoćete mi sad, pitomi i dobri sugrađani, postaviti psihoanalitičku dijagnozu? Može i sažetija.

Pa da kasnije kao pravi Hercegovac mogu sam otvoriti bizmis. Wink

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.04.2006. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, ako si odrastao ovdje nije mi bitno gdje si se rodio, ali samo u slučaju ako se ponašaš i govoriš kao DOMICILNI SLAVONAC. Najviše mi idu na klinac oni koji su rođeni BILO GDJE DRUGDJE, žive ovdje, a govore onim nekim svojim dalmatinskim, hercegovačkim ili inim dijelektom. Da ne govorim o onima koji su rođeni u Osijeku, a pričaju kao da su u pol Ljubuškog ili Splita. I još uz to veličaju svoju rodnu kamenu grudu, kukaju kako je tamo savršeno i dobro.
Pa odite si onda tamo!

Nadam se da si me razumio. Nije ništa zlonamjerno, samo ne volim tu neku vrstu licemjerja. Živiš ovdje, u svojoj DOMOVINI, samo na nekom njenom drugom kraju, a govoriš i ponašaš se kao neki gastarbajter u Njemačkoj koji pati za domovinom! (naravno, ne ti osobno - ovo naglašavam jer mi se dogodi povremeno da me krivo shvate)

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.04.2006. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma jasno... Samo sam htio reći da nije nimalo ugodno dovoditi nečije osobne datosti u kontekst.

Kažu ljudi da su na otocima dvostruko učestalija djeca s posebnim potrebama, ali nisam još čuo generalizacije o Korčulanima ili Hvaranima.

Usput, ni ja se ne slažem da je (mr.) Anto pravi izbor, ali građani su svoje rekli na izborima.
Pravi građani poštuju svoje institucije, ali i aktivno sudjeluju kad se vlast kroji.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.04.2006. 3:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: › Dakle Ante Đapić je rodom iz Bosne. Iz zaseoka Čaprazlije, na zapadnom rubu Livanjskog polja, ispod Maglaja i Velikog Troglava, vrhova planine Dinare. Čaprazlije su na cesti Prolog-Sajkovići, oko pola sata vožnje od Livna, preko Prologa prema Sajkovićima.

To puno govori o mentalnom sklopu
Da, govori o mentalnom sklopu nas koji vec 16 godina kukamo kako su nas Hercegovci unistili. Zanimljivo bi bilo cuti odgovor na pitanje: "A sto smo mi (autohtoni & urbani gradjani Osijeka) njima (zdravoseljackim fuj-fuj dotepencima) imali & imamo za ponuditi? Mislim, osim (hrastove) hoklice za sijelo ispred zgrade?"

Imaju li gradjani New Yorka slicnih problema?
A gradjani Pariza?
Ne?

Bice je onda (ipak) problem u nama, oridjidji Esekerima s kraja (uljudbene) banane. Da budem do kraja jasan (makar se netko i uvrijedi)? Pa evo -> frka je u (nasem) palanackom, malogradjanskom duhu i nedostatku urbane kulture, a ne u Erama sa kamena. Zar je tako tesko shvatiti da je Osijek periferija? Dobro nam dosli dragi gosti, molimo vas -> kad krenete iz Zagreba, pocnite na vrijeme kociti kako ne bi proletili u Srbiju, mi smo vam, znate, tamo negdje na rubu materine. Tamo gdje europske ideje (modne, politicke -> nebitno) Pariza, Beca, Budimpeste... sa (neminovnim) zakasnjenjem (ih, dok to doputuje!) poprimaju zanimljive & nadasve ekstremne & radikalne oblike. Eto, mi vam na taj nacin pokazujemo svoju urbanost (citaj lojalnost/sluganstvo), posto sami nismo u stanju bog zna sto originalno proizvesti. Nekako smo, jelte, po tom pitanju -> stidljivi.

Osim, naravno, parola tipa -> Pravimo lege od tisucu osamsto i...

Zato se i dileme tipa Porin (Severinina Stikla) u dvorani Zrinjevca ili Cigani (Dragacevska truba) u parku Zrinjevca rjesavaju pendrekom -> zvrcnes policiju da ona, po kratkom postupku, dodijeli Porin za urbanost. Majn Got! Pa valjda se zna tko je tu seljacina, a tko -> seljak. Tko je unutra, a tko vani?

ZNA li SE?

Rekao bih, kao zakljucak -> u pitanju je narcisoidnost malih razlika. Nesto u stilu vjecite (krvave) mrznje Hercegovaca Hrvata (katolika) i Hercegovaca Srba (pravoslavaca). Neki klinc im tako jako smeta (ziiiivciraaaa!) kod ovih drugih s one strane Neretve, a ne znaju -> sto.

A Neretva bistra & cista, poput ogledalca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2006. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
Nesto u stilu vjecite (krvave) mrznje Hercegovaca Hrvata (katolika) i Hercegovaca Srba (pravoslavaca). Neki klinc im tako jako smeta (ziiiivciraaaa!) kod ovih drugih s one strane Neretve, a ne znaju -> sto.


Odlično napisano... ali Hercegovci Srbi i Hercegovci Hrvati se u pravilu ne diraju. Povijest to ne pamti.

Mislim, iz iskustva znam da će ti Hercegovac (svejedno koji) reći da su mu mrske poturice, a ovih manje mrskih se samo drži po strani.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: