Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Aneks ugovora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2008. 7:39 
Naslov:  Aneks ugovora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno je smješan ugovor koji obavezuje čelnike gradskih poduzeća da ne smiju zapošljavati rodbinu, prijatelje i stranačke kolege-baš me zanima tko će to i na koji način provjeravati!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2008. 7:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradska poduzeća su drugi obiteljski domovi...tako da se mama tata, sin i kći vide na poslu...pa se ne moraju posjećivati vikendima, posebno ne za rođendane i ostale blagdane..sve to obave uz (ne ) radnu atmosferu...
Aaaa trebalo je i tome stati na kraj...jer se počele mrzit familije...a to narušava image gradskih firmi...
Tako se posvađale dvije obitelji, jer zbog nerješenih privatnih posjeda nisu primili od Ive Ivankovića iz pravne službe, snajinog sina iz prvog braka koja je bila u braku sa Markovićem iz odjela finanacija...e što nije u redu ...nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.04.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): › Gradska poduzeća su drugi obiteljski domovi...tako da se mama tata, sin i kći vide na poslu...pa se ne moraju posjećivati vikendima, posebno ne za rođendane i ostale blagdane..sve to obave uz (ne ) radnu atmosferu...
Aaaa trebalo je i tome stati na kraj...jer se počele mrzit familije...a to narušava image gradskih firmi...


To ono kao "Romeo i Julija" fore? Ima tu istine.
Nemoj sine za srbina Smile

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: