Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Varanje konobara ??? (Dali)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2008. 12:02 
Naslov:  Varanje konobara ??? (Dali)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko ste tolerantni kad vam je ocito da vas konobar koce zavaljati.

presutite li ili se pobunite ?

jucer sam s drustvom bio u Daliju i zovem konobara da naplati ... a on ko iz topa ispali 105 kn ... naravno, bez racuna. Ja zatrazim racun, i za 10 min kemijanja i potrage za racunima, donosi on 4, 5 papirica koji zajedno zbrojeni iznose 94 kn.

Moj frend kaze da sam sitnicav i da je to normalno ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2008. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj, kako gdje, negdje volim ostavit bakšu a negdje ne, u kafićima gdje ne dobijem račun (a nisu kafići gdje sam stalan gost) ne pada mi na pamet ostavit bakšu i bunim se na ovakve očite bezobrazluke, više puta su me konobari pokušali zavaljat, za 10-20-100 kn, jedan lik mi je u puli ušiljio spiku da sam mu platio novčanicom od 100kn a ja platio s novčanicom od 200kn i 6 ljudi je vidjelo to, ali neeee ja sam platio s novčanicom od 100kn i šta ja izmišljam, skoro sam ga prebio, baš je malo falilo da mu saspem zube u grlo, na kraju mi je naravno vratio sve novce uz duboko ispričavanje i plaćanje runde

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2008. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na moru u kafiću ja i ekipa sjeli za stol, naručili cugu, i stol pokraj nas isto sjeli neki likovi, naručili isto ko i mi, i ja pogledam naš račun bilo je nekih 47kn, čujem konobara kad izgovara njihov i kaže im 65, naravno rekli smo odma, i ovi se pobunili nakraju nisu morali platili, al su zato nama okrenili jednu Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@monstrume ... ok je dati baksu, i ja dajem baksu konobaru ako mi je OK.

ali to je moja volja, a ne njegova taxa koju ce on odrediti koliko moze uzeti.

ako sam u nekom kafu stalan gost, i s konobarom sam na 'ti' ... onda imam povjerenje u njega. isto tako platim ja njemu cugu, a nekada i konobar na svoj racun zavrne rundu ... tako da je to sasvim drugaciji odnos.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2008. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
jedan lik mi je u puli ušiljio spiku da sam mu platio novčanicom od 100kn a ja platio s novčanicom od 200kn i 6 ljudi je vidjelo to, ali neeee ja sam platio s novčanicom od 100kn i šta ja izmišljam, skoro sam ga prebio, baš je malo falilo da mu saspem zube u grlo, na kraju mi je naravno vratio sve novce uz duboko ispričavanje i plaćanje runde


hehe, dobro, dobro, al' mali i nije baš izgledao kao da te htio svaljati... samo je bio ustoniran do yaya Smile
a i mi biramo birtije...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
jedan lik mi je u puli ušiljio spiku da sam mu platio novčanicom od 100kn a ja platio s novčanicom od 200kn i 6 ljudi je vidjelo to, ali neeee ja sam platio s novčanicom od 100kn i šta ja izmišljam, skoro sam ga prebio, baš je malo falilo da mu saspem zube u grlo, na kraju mi je naravno vratio sve novce uz duboko ispričavanje i plaćanje runde


hehe, dobro, dobro, al' mali i nije baš izgledao kao da te htio svaljati... samo je bio ustoniran do yaya Smile
a i mi biramo birtije...


al stvarno, prčija jebena Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2008. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije dosta godina moja je ekipa tamo bila svakodnevno, stalnijih gostiju nisu imali, i ostavljali smo para i para na pikadu i za cugu, i opet se nikad nisi mogao pouzdati u njihove konobare, uvijek su nešto valjali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.04.2008. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad te konobar zavalja i dati mu bakšu su dvije odvojene stvari...

Naravno da će neki konobari pokušati zavaljati. To se najčešće događa kada ekipa zarunda i više se ni ne sjećaju koliko su popili.
Što se tiće mene, mogu ostaviti konobaru bakšu al nemoj me valjat. Neću propast ako ostavim više love, al ako me gleda u oči i jebe me u novčanik to neću tolerirat...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: