Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



godišnja parking karta?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2008. 6:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Svakodnevno sam svjedok nekoliko situacija sa parkiranjem, i dosad još nisam vidio ni jednu u kojoj bi se djelatnik Elektromodula mogao za bilo što okriviti.


i po tome što ti vidiš samo bezobrazne ljude, a ne djelatnike Elektromodula kako loše rade, ti zaključuješ da su ljudi kreteni, a Elektromodul u pravu???
nitko ovdje ne tvrdi da su oni koji ne plaćaju u pravu...

ako želiš, imam ja još "krasnih" primjera njihovog poslovanja...nedavno je moja mama parkirala u gradu, platila je pet sati za redom i nažalost, nije šesti jer je krenula prema autu i mislila je da će stići prije nego istekne onih 10minuta što te obavijeste SMS-om da ti ističe parking, ali nije...i ja ne budi lijena, odem sutradan do Elektromodula, s dokazom(mobiltelom) da je plaćeno 5 sati parkinga, ali me je žena na šalteru mrtva hladna otpilila i rekla da platim tu kaznu od 60kn, jer su nam jednom već "oprostili" kaznu (to što je to bilo prije tri godine nema veze)....i to je onda ispravno ponašanje? a ljudi koji se parkiraju na "njihove" parkinge stoka sitnog zuba ili što?

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2010. 11:01 
Naslov:  Re: godišnja parking karta?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Mi smo još dobro prošli Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: