Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Proslava rođoša

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vampireprincess
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 17:57 
Naslov:  Proslava rođoša
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja i moja sestra slavimo rođendan 24.05....
Ali nemamo pojma gdje bi slavile.
Mi bi negdje novo(da nije pizzerija il disko)...i tražile smo po netu,ali nemožemo ništa super naći.
Pa tako ako imate savjete ili ideje o tome kako proslaviti rođoš,uzmite u obzir da ćemo sad napunit 15god...
Npr...gdje biste vi slavili da ste naših godina itd...
I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)
I jel znate neki lokal il tak nešt koji se može unajmit a da nije skupo...nešt onak neka prostorija,dvorana i da nije daleko od sjenjaka i juga.
Et,i hoću iskoristit ovu priliku da se svima zahvalim na super savjetima u vezi svega...HVALA VAM PUNO LJUDI,NZNM ŠTA BI BEZ VAS Embarassed

_________________
...I'm goNna h0ld y0u f0r tHe laSt tiMe...i'M goNna cRy anD tRy n0t t0 leT it sh0w...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2008. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idite na pijanu, ubijte se ko stoke, pišajte ljudima pod prozorima, razbijajte stakla na zgradama, ako je moguće i na autima, naravno, morate i koju bocu razbit, pokidajte sve kante koje nađete u blizini i jebite mater prolaznicima, morate i neku tuču organizirati, da dođe policija sa rotacijama, pa će vam bit ko u disku, naravno sve to radite dok vam trešte narodnjaci iz alkoholiziranih grla, baš kao pravi 15ogodišnjaci.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2008. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Idite na pijanu, ubijte se ko stoke, pišajte ljudima pod prozorima, razbijajte stakla na zgradama, ako je moguće i na autima, naravno, morate i koju bocu razbit, pokidajte sve kante koje nađete u blizini i jebite mater prolaznicima, morate i neku tuču organizirati, da dođe policija sa rotacijama, pa će vam bit ko u disku, naravno sve to radite dok vam trešte narodnjaci iz alkoholiziranih grla, baš kao pravi 15ogodišnjaci.

Znači i ti to radiš, budući da imaš 15 godina...
E ta promiskuitetna mladež...
Za vas je najbolje mekdonalds
Lijepo svakom gostu čaša cole, jedan hamburger, a zabavljat vas može klaun Bubi.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2008. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije jedna, nego su dvije!!! osijek031.com smile
no, bar se zahvalila?zahvalio? Question
kad dođe smak svijeta, postojat će dvije neriješene enigme svjeckih razmjera:
tko je ubio Lauru Palmer i tko je Vampireprincess??? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

sad stvarno:
djevojko, iskoristi maštu, koju bi sa 15godina trebala imati nepresušne oceane i smisli što bi ti to zapravo htjela.A onda telefon/komp u ruke i redom "Dobar dan,jel možete?...bla,bla..."

a tortu ću vam ja napravit...haha osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2008. 18:47 
Naslov:  Re: Proslava rođoša
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vampireprincess je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ja i moja sestra slavimo rođendan 24.05....


jooooj srce moje pa dvoje vas je pa mama mora da je jako sretna, a jeste li blizanke možda da radost bude veća Smile

Vampireprincess je napisao/la: ›

Mi bi negdje novo(da nije pizzerija il disko)...i tražile smo po netu,ali nemožemo ništa super naći.
Pa tako ako imate savjete ili ideje o tome kako proslaviti rođoš,uzmite u obzir da ćemo sad napunit 15god...


joj milo moje pa ne treba ti ništa posebno pa ima mjesta u kući za tebe i tvoje prijateljice sigurno a i mama vas može imati na oku, i tebe i seku i tvoje male mucice prijateljičice Smile

Vampireprincess je napisao/la: ›

Npr...gdje biste vi slavili da ste naših godina itd...
I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)


ja sam slavio 15 rođoš u piceriji makalu s dva najbolja prijatelja na pici i na pivu osječkom i bilo je tak super, a poslje smo otišli do našeg kafića marija gdje smo se oduzeli od alkohola, a što se torte tiče ima jedna super baka u piškorevcima što peče pa ajd ti polako s noge na nogu do piškorevaca pa da te nema mal ovdje Smile

a mogla bi i ovakoslavit rođoš:
okupite se tvoje naj legice i ti i tvoja seka mila mucice male :grli: :grli: u nekom parku, kupite si litru dvije vodke od šumskog voća one s 5% alkokola i oduzmete se sve od toga i odete onda na turneju po birtijama skidate se gole trčite po korzu tak jooooj bio bi to rođoš za pamtit i reci gdje ćete bit da navratim s fotoaparatom da me mogu strpat u ćumez kao pedofila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2008. 23:13 
Naslov:  Re: Proslava rođoša
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vampireprincess je napisao/la (Pogledaj post): › I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)
Et,i hoću iskoristit ovu priliku da se svima zahvalim na super savjetima u vezi svega...HVALA VAM PUNO LJUDI,NZNM ŠTA BI BEZ VAS Embarassed

dugo mene nije bilo, a vidim da vas neka vampirica ubila u pojam!!!!!!!!!!!!

"mala" luda ko šiba!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
sve vas izludila!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2008. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si sigurno ta vampirica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuhra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 327
Lokacija: Rijeka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 3:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo redom,
Mjesto za slavlje:
-OTVORENO: Skoljka (najblize sjenjaku), Pijana, Katakombe, Kopika...
-ZATVORENO: O2(mislim da je od 1000-2500kn), Slavonska krčma(oko 1000kn), Kino slavija(nepoznato), Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu), Neka privatna kuca i svi lokali kafici koji nisu poput Matrixa.

Za torte po zelji znaci ocu anarhiju na torti itd. uhavite neku osobu koja inace pravi torte po nardudzbi

Ps. Ja sam nedavno takodjer slavio svoj 15 rodjendan te sam ga proslavio kod skoljke na sljedeci nacin, svima rekao tko hoce neka dodje kod skoljke u to i to vrijeme i neka ponese 20 kuna, kada su dosli pokupio novac pokupio narduzbe znaci ono sto ljudi oce piti oso u trgovinu dodao jos 200 kuna svojih nakupovali pica itd.. i sjedili cijelo vece od nekih 8 do cca 12 kod skoljke, zezali se, glupirali...
Ja ti savjetujem napravi isto kao ja, naravno ako vam/tebi roditelji dosputaju.

_________________
Zuhra031
**************
hosting 10gb disk, 10gb bw, sve free
-> regaj se http://api.binhoster.com/redir/95665
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ako mogu kako pomoci ja sam svoj 16.rodendan prije tjedan dana proslavio ovako : proslavili smo ga na cjelodnevnoj rostiljadi kod katakombi..ja sam dao nekih 350 kn ostalih 15-ak ljudi je dalo po 30 kn..kupili smo hrane,cuge,sve potrebno..nabavili nekakve zvucnike na baterije za glazbu,ja nosio gitaru svirali malo..ma odlicna zabava,svi su bili zadovoljni...moj savjet je tako nesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idi kod nekog tipa
bespla će vas ugostiti
...

salame i kolača kupi u stucu(užicaj "vanjsku" iksicu) i svi hepi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2008. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zuhra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu)
nemoj mi ih molim te u ex dovodit. najbolje da se vas dvije lijepo što bi monstrum rekao sa svojim prijateljičicama kodkuće napijete kole i da pišate s balkona po prolaznicima. to bi ti bio baš goobah ronđoš

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2008. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zuhra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu)
nemoj mi ih molim te u ex dovodit. najbolje da se vas dvije lijepo što bi monstrum rekao sa svojim prijateljičicama kodkuće napijete kole i da pišate s balkona po prolaznicima. to bi ti bio baš goobah ronđoš



Samo nemojte kao čika Mons skakati u gaćicama sa balkona osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2008. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alaj ste ga nadijelili mladež...ko da niste bili 15

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2008. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene je držalo takvo raspoloženje da s 15 i 16 nisam htjela slaviti rođendan.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2008. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam gledo di ću se napit ko zmaj uz sto manje para a da se ne smrznem

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: