Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forum GPP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Goran54
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2008. 4:04 
Naslov:  Forum GPP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledao sam stranice GPP; gdje postoji također forum; ali forum koji izgleda služi samo za djelatnike GPP-a.Nema komentara, pogotovo negativnih.Malo mi je čudan takav forum, da putnike zanimaju samo tehniče mogućnosti, vozni park,slike pojednih tramvaja
Točan izgled pojednih marki tramvaja i autobusa , BIOGORIVO i ostalo.Ma, dajte ljudi pa, to je nemoguće.....
Ne očekuje nitko da se nekome daje otkaz, ili stegovne mjere, ali da se ima uvid ili barem pročita odgovorna osoba za pojedine slučajeve koji se stalno ponavljau, trebalo bi
Ipak su putnici koji financiraju GPP u određenoj mjeri

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran54
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2008. 4:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I gdje admin, se sam hvali da ako netko ima nekih pritužbi neka dođe direktno u GPP , ili nek ništa ne komentira.
A, u anketi se hvali da je je on ocjenio prijevoz GPP IZVRSNIM jer je on djelatnik GPP-a
???????????!!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2008. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, mene nikad nisu zanimale tehničke karakteristike njihovih vozila.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja čitala..smješno

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2008. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma i ja sakm čito i kolko sam skonto da je tamo neki tramvaj frik iz zagreba i da je glavni.... kontam da zna kolko svaki tramvaj ima šarafa

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran54
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2008. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, evo odgovor i za ovo:FORUM NE SLUŽI ZA RJEŠAVANJE OVE VRSTE PROBLEMA, NE DOLAZI U OBZIR DA OVLAŠTENE SLUŽBE UZ SAV POSAO KOJI IMAJU 3 SATA DNEVNO PROVEDU NA FORUMU NEBI LI SE NETKO SLUČAJNO POŽALIO NA VOZAČE, JER PRITUŽBU MORAŠ NAPRAVITI OSOBNO U GPP-u, A AKO TI JE TO PROBLEM ONDA VJERUJEM NITI NE POSTOJI NEKA BITNA OSNOVA ZA PRITUŽBU, FORUM NE SLUŽI ZA PRITUŽBE NA VOZAČE A AKO TI JE ZBOG TOGA "ČUDAN" ŽAO MI JE, FORUM JE OTVOREN TEMATSKI ZA ONE "ČUDNE" KOJI VODE RASPRAVE VEZANE UZ GRADSKI PRIJEVOZ, ZANIMAJU IH TEHNIČKI PODATCI ,BUDUČNOST GPP-a, PROMETNI SUSTAV,NOVI PROJEKTI ITD. I NISU SE PRIJAVILI DA BI SE ŽALILI NA VOZAČE.

Ovo je "FORUM" a ne "PRITUŽBE NA VOZAČE TRAMVAJA I AUTOBUSA" i bez obzira što putnici financiraju Gpp nećemo ga pretvoriti u Online sredstvo za ispuhavanje, a to bi vjeruj sigurno postao jer ako pamtiš kada smo na stranici imali "Pitanja građana" na njima su građani najmanje pitali a žalili su se skoro i na to da vozač preglasno diše a nikada nitko od njih nije došao u Gpp i konkretno podnio pritužbu uz obrazloženje, prema tome forum nećemo pretvarati nikada u pritužbe na vozače a ako pritužbe imaš procedura je jasna - napravi to kod nadležnih službi u Gpp-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goran54
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2008. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BEZ komentara

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2008. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I u potpunosti se slažem s njihovim pravilima.
Svi se žale na GPP, svima su njihovi vozači loši i bezobrazni, kvaliteta usluge je loša i što već sve ne, ali bi svatko anonimno htio se žaliti.
Uostalom, da se više ljudi žali i da te žalbe imaju osnove, ali da dođu na suočavanje u GPP, vjerojatno bi se postiglo nešto.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi se trebalo naci negdje u sredini...
Valja ostaviti prostor za zalbe i prigovore na forumu i razmotriti ih, ali ne reagirati na svaku prituzbu...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako vozači ne bi bili nezadovoljni kad moraju naplaćivati karte, paziti na promet, gledati da li tko radi sranja po autobusu-tramvaju, još strahovat da ne dobiju po njupici ako išta kažu...

a svi svoj bijes svode na njih, a ne na upravu ilitga koga već tko je oderao visinu karata...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2008. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
ali bi svatko anonimno htio se žaliti.

Ja se nisam anonimno žalila. I s razlogom sam se žalila. Na nepoštivanje voznog reda s polazne stanice jer se vozač igrao novim mobitelom i pokazivao ga nekom liku pa je 5 minuta kasnije krenuo pa sam zakasnila na drugi bus koji je krenuo na vrijeme.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
ali bi svatko anonimno htio se žaliti.

Ja se nisam anonimno žalila. I s razlogom sam se žalila. Na nepoštivanje voznog reda s polazne stanice jer se vozač igrao novim mobitelom i pokazivao ga nekom liku pa je 5 minuta kasnije krenuo pa sam zakasnila na drugi bus koji je krenuo na vrijeme.

Fino. Ali se nisi žalila, pretpostavljam, na forumima ili medijima, nego izravno u GPP-u.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2008. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I na onome što su prije imali, ne forum nego ona kao pitanja građana. Pitala sam zašto se ne poštuje vozni red. A i osobno sam se žalila u GPP-u.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maajka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2008. 17:57 
Naslov:  Re: Forum GPP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam dosta zamjerki prema tom gppu,ali malo sam pogledao taj njihov forum pa ipak moram neke stvari primjetiti:
kao prvo gorane, otvorio si žive polemike i sprdas se kako je administrator odgovorio da je glasao za najbolje jer je djelatnik i još si stavio 100 upitnika kao šokiran si,pa odi ponovo tamo pa češ vidit da je čovjek bio sarkastičan imaš i smajlija iza.
kao drugo pa naravno da neče prihvačati anonimne žalbe,pronašao sam i tebe tamo na tom forumu pa šta bi ti sad da se pravi istraga prituzbe nekog gorana54 ko si ti uopče??
kao treće u forumu razno imaš pitanja i pritužbe a na sve strane piše da se jedino pritužbe na vozače ne trebaju pisati i još lijepo objašnjeno zašto je to tako.
iako ih nevolim baš mislim da je super što imaju taj forum šta ubijate odma sve što vam nije po volji idi u gpp pa se žali osobno kad si već zabrijo tolko da se žališ,ja sam bio već 2 puta nije uopče strašno vjeruj mi ljubazno su mi se ispričali i popravili učinjenu štetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: 1smrad.deviantart.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2008. 19:11 
Naslov:  Re: Forum GPP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pazi stvarno!! registriro si se tamo na forum i onda ovdje prenosis postove i posprdavas se stvarno si frajer gorane54 vidis da su tek krenili s tim forumom samo si im ti falio.
Slazem se s maajkom da je admin tamo bio sarkastican inace ne bi stavio dva smjeska iza jel tako??? pa naravno da ce glasati sve 5 kad je djelatnik boze dragi sta bi ti da glasa suprotno.Svi mi imamo nesto protiv tog gpp-a ali to ne znaci da bi oni sad trebali otvoriti forum da bi se mi zalili 24 sata dnevno , stvarno ne razumijem zasto si ti sad tu iznenadjen,ako imas osnove za zalbu odi pa se zali kod njih u upravu gdje to postoji firma na koju se građani zale anonimno i javno preko foruma??
treba im dat sansu vis da se trude oko svega mozda i bude jos nesto od njih Idea



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: