Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



tko je ovdje lud

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2008. 9:26 
Naslov:  tko je ovdje lud
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno prvo nisam mogla vjerovati da postoje ovako nastrani ljudi


jedini gori od ovog "umjetnika" su oni koji gledaju jadnog psa i puštaju ga da ugine
klik



_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Okrenuo mi se želudac...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bezbroj sam se puta uvjerio u ljudsku glupost i okrutnost, i opet se iznova uspijem iznenaditi, nikako da se naviknem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je u pitanju jedan od onih psiholoških testova kojima je cilj pokazati koliko su ljudi skloni prihvaćanju želje autoriteta. Možda autor izložbe psa hrani kad se vrata galerije zatvore, možda zajedno s psom komentira o tome s kakvim ljudima dijeli planet.

Možda bi upravo ovi koji se ovako glasno iščuđavaju i moraliziraju bili prvi koji bi pored tog psa prošli kao pored mrtvog mora (primjetite ljude na prvoj fotki), kao što to vjerojatno čine svakoga dana. Samo što psi pored kojih prolaze nisu izloženi u galeriji.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što autor kaže na sve to!?
Citat: › Sign The Petition, please!

http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html

Blog Remember Natividad !!!
http://reiskeks-natividad.blogspot.com/2007/10/guillermo-habacuc-vargas-admits-on-his.html
Tuesday, 23 October 2007

Guillermo Habacuc Vargas admits on his new created MySpace page, that he indeed killed the dog!

Here is a part of his original [most recent] statement:"Hello everyone. My name is Guillermo Habacuc Vargas. I am 50 years old and an artist. Recently, I have been critisized for my work titled "Eres lo que lees", which features a dog named Nativity. The purpose of the work was not to cause any type of infliction on the poor, innocent creature, but rather to illustrate a point. In my home city of San Jose, Costa Rica, tens of thousands of stray dogs starve and die of illness each year in the streets and no one pays them a second thought.

Now, if you publicly display one of these starving creatures, such as the case with Nativity, it creates a backlash that brings out a big of hypocrisy in all of us. Nativity was a very sick creature and would have died in the streets anyway.

"So there is just this to say: We see, that not only the gallery was lying from the beginning, but also, what we have to think about all statements of this "artist".

We see how he is changing his statement, depending on how the public reactions are - first statement was "the dog would have died anyway" - second statement was "I cannot say if the dog died or not" - third statement was "I wanted to do it to remember Mr.Natividad Canda" [the burglar killed by guard dogs] - fourth statement was "I did the exhibition to show the terrible situation of street dogs".... etc...

The next statement will be obviously "Santa Claus and Ronald McDonald jumped into the exhibition and took the dog" or something like that?!

preuzeto sa:
http://guillermohabacucvargas.blogspot.com/

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teško je razlučiti tko je manje u pravu, tko je više u zabludi, a tko je naivan.

Čini mi se da će upravo licemjerni "zaštitnici prirode iz fotelje" biti prvi koji će pozivati na potpisivanje peticije, glasno kritizirati, iščuđavati se, snebivati i kumiiti po Intrnetu kako je tamo-neki monstrum ostavio psa da krepa od gladi i još to nazvao umjetnošću. Onda će se naći 10 zajebanata koji će izmisliti navodne blogove autora, njegov myspace account i slično. Sve kako bi se nahranile žlijezde slinovnice "couch rangera".

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Možda autor izložbe psa hrani kad se vrata galerije zatvore, možda zajedno s psom komentira o tome s kakvim ljudima dijeli planet.


Da, zbilja... Kako se nitko toga nije sjetio?! Pas je, očito, dobro uhranjen.

Autor izložbe je bolesnik u svakom slučaju. Ako još uz to zbilja opravdava svoj postupak time da bi pas ionako uginuo jer je teško bolestan... onda mu želim da se netko i prema njemu tako odnosi jednoga dana kad bude crkavao.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih jako volio, iako nisam zla osoba i nikome nikad nisam ništa nažao učinio niti zaželio, ali jako bi volio da se "umjetnik" teško razboli i da ga snađu sva zla ovoga svijeta i da mu apsolutno nitko ne pomogne nego da crkne od svega mogućega od čega se crknut može i to u istom trenu i u nedokučivim i nepojmljivim bolovima, ako već misli da bi pas ionako uginuo jer je bolestan šta ga nije ubio nego ga vezao i upotrijebio kao neku bolesnu instalaciju, nabijem ga, seljačina, i to je umjeetnik, e pa da sam ja zakon onda bi gospodin umjetnik bio optužen i osuđen na 2-5 godina zatvora zbog mučenja životinje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

navodnog "umjetnika" treba kastrirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2008. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja razumijem umjetnika(NE PODRŽAVAM GA) hoće čovjek slavu, sjetio se nečeg novog...

ali meni nisu jasni ljudi koji prolaze kraj tog psa

prije nekoliko godina isto tako je postavljena izložba sa mikserima i unutra su stavljene žive zlatne ribice te ih je svaki posjetitelj mogao uključiti. naravno digla se buka i odmah su slijedile sankcije

gdje su ovjde sankcije, gdje je zakon, gdje su osobe koje održavaju red????????????????'

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: