Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li zadovoljni rezultatom izbora?

Da
27%
 27%  [ 14 ]
Ne
72%
 72%  [ 37 ]
Ukupno glasova : 51


Autor Poruka
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jako sam razocarana,izasla sam na gasanje jer je to minimum koji kao gradanin mogu ucinit,da su svi odvojili 10 min svog vremena (a pogotovo mladi ljudi) mislim da bi rezultat bio drugaciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi puta u životu se stidim što sam rođen, odrastao i radim u Osijeku. Stidim se što sam osječanin!

Stidim se debilnih "sugrađana" odnosno njih 13755.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Toman
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Kyoto je napisao/la: ›
Sigurno bi pobjeda HSP-a bila uvjerljivija da je odziv bio veći.

Ovo je poprilicno glupa izjava...
Baš nije glupa, nego je sasvim na mjestu, i zamolio bi one koji su bili lijeni odvojiti 15 min. vremena za obaviti svoju građansku obvezu (naravno i pravo) da sad ne naklapaju satima po forumu tko je glas dao kome.

_________________
Secesija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la: ›
Prvi puta u životu se stidim što sam rođen, odrastao i radim u Osijeku. Stidim se što sam osječanin!

Stidim se debilnih "sugrađana" odnosno njih 13755.

ja se stidim malo više njih. za početak njih cca 33 tisuće koji su glasali za sve, samo ne za boljitak osijeka, a i onih 50-ak tisuća koji uopće nisu izašli na izbore. oni ne zaslužuju pravo izbora, kao ni pravo govorenja i o izborima i politici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam ponosan. Al to nema veze s izborima! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toman je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Kyoto je napisao/la: ›
Sigurno bi pobjeda HSP-a bila uvjerljivija da je odziv bio veći.
Ovo je poprilicno glupa izjava...
Baš nije glupa, nego je sasvim na mjestu...
Ovisi sto se smatra "uvjerljivom" pobjedom. U nogometnom rjecniku "uvjerljiva" pobjeda predstavlja vecu gol razliku (apsolutna i relativna razlika u rezultatu).

Pod uvjetom da su svi apstitenti izasli na izbore i pod uvjetom da su se njihovi glasovi ravnomjerno rasprsili po svim listama, pobjeda HSP-a bi bila podjednako "uvjerljiva", odnosno nista manje, a ni nista vise uvjerljiva nego sto jest.

U tom slucaju bi rezultat zasigurno reprezentativnije ocrtavao eventualno razmisljanje i zelje gradjana Osijeka. Dakle, mozda bi bilo blje reci - "reprezentativnije", a ne "uvjerljivije" (po nogometnom zargonu).

Nazalost, pravo glasa ocito nije stovano demokratsko pravo kod vecine gradjana Osijeka, a i upitno je koliko bi se eventualni glasovi "apstinirajucih" ravnomjerno rasprisli.

Kako god, izbori su iza nas, oni koji su izasli na izbore su odlucili i za one koji su smatrali da je razboritije i za savjest mirnije sjediti kod kuce.

"Pasivci" su se dobrovoljno odrekli prava na kritiku, stoga bi od njih bilo fer i korektno da do sljedecih izbora sute i u miru i tisini vlastite savjesti prate posljedice svoje pasivnosti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam zadovoljna,ne mogu biti nikako zadovoljna rezultatom izbora na koje sam izašla s optimizmom i smješkom na licu a na kraju ostala jebeno razočarana...
Najviše sam razočarana činjenicom da je ljudima ovoga grada napokon ponuđeno nešto novo,a oni to nisu prepoznali,nego svoje povjerenje dali čovjeku koji je prije nekoliko mjeseci htio uzeti pola mil.kuna,koji je osramotio stranku otjeravši dva zastupnika koja su digla rejting hsp-u,koji prvo skoči a onda kaže hop(gdje je ankete "bi-ne bi" kada se postavljao spomenik,zašto onda nije pitao građane što misle o tome...),no učilo se na greškama pa se lukavo pripremala kampanja a većina je nasjela(ponovo) i nažalost dala glas toj podmukloj kreaturi.


Zadnja promjena: marrai; 10.03.2008. 13:20; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rezultati izbora su očekivani. zadovoljan sam rastom hns-a. da je ekipa podigla lijeno dupe iz fotelje taj rast bi bio još i veći

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toman je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Kyoto je napisao/la: ›
Sigurno bi pobjeda HSP-a bila uvjerljivija da je odziv bio veći.

Ovo je poprilicno glupa izjava...
Baš nije glupa, nego je sasvim na mjestu, i zamolio bi one koji su bili lijeni odvojiti 15 min. vremena za obaviti svoju građansku obvezu (naravno i pravo) da sad ne naklapaju satima po forumu tko je glas dao kome.

Ja sam siguran da bi postotak glasova za HSP bio manji da je izlazak bio veci, a s time se slazu i analiticari...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Ako Osječani tako žele, tko sam ja da im sudim.
Evo jedan pravi demokratski komentar...
Pad SDP-a je bio očekivan, pošto su se prošli lokalni izbori poklapali sa parlamentarnim, te su oni koji su glasovali za SDP na parlametarnim isto činili i na lokalnim...

Glede kampanje, anketa HSP-a mi se svidjela pošto su samim time pokazali kako žele pitati birače za mišljenje, odnosno da im mi damo neki određen putokaz kojim putem da dalje idu...

Opće gledano, zadovoljan sam izbornim rezultatima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Toman je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Kyoto je napisao/la: ›
Sigurno bi pobjeda HSP-a bila uvjerljivija da je odziv bio veći.

Ovo je poprilicno glupa izjava...
Baš nije glupa, nego je sasvim na mjestu, i zamolio bi one koji su bili lijeni odvojiti 15 min. vremena za obaviti svoju građansku obvezu (naravno i pravo) da sad ne naklapaju satima po forumu tko je glas dao kome.

Ja sam siguran da bi postotak glasova za HSP bio manji da je izlazak bio veci, a s time se slazu i analiticari...

Sigurno bi bio manji postotak jer broj glasova koje HSP dobija je otprilike uvjiek isti, neovisno o ukupnom broju izašlih birača, ali nažalost birači su rekli svoje, odnosno bolje reči nisu rekli svoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Najviše sam razočarana činjenicom da je ljudima ovoga grada napokon ponuđeno nešto novo


šta to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.03.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›

Glede kampanje, anketa HSP-a mi se svidjela pošto su samim time pokazali kako žele pitati birače za mišljenje, odnosno da im mi damo neki određen putokaz kojim putem da dalje idu...



i ti si im povjerovao?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Ako Osječani tako žele, tko sam ja da im sudim.
Evo jedan pravi demokratski komentar...
Pad SDP-a je bio očekivan, pošto su se prošli lokalni izbori poklapali sa parlamentarnim, te su oni koji su glasovali za SDP na parlametarnim isto činili i na lokalnim...

Glede kampanje, anketa HSP-a mi se svidjela pošto su samim time pokazali kako žele pitati birače za mišljenje, odnosno da im mi damo neki određen putokaz kojim putem da dalje idu...

Opće gledano, zadovoljan sam izbornim rezultatima...

Zanima me samo zašto nisu dok su bili na vlasti pitali građane što žele (npr. dvorana od 800 mil.kn, ili onakav spomenik na trgu), nego su se u kampanji pravili pametni i mazali oči građanima, a kada formiraju vlast sigurno će pitati građane za mišljenje...osijek031.com smile, samo se nadam da će za godinu dana kada budu redovni izbori izlaznost biti puno veća pa da se vidi pravo raspoloženje glasača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Ako Osječani tako žele, tko sam ja da im sudim.
Evo jedan pravi demokratski komentar...
Pad SDP-a je bio očekivan, pošto su se prošli lokalni izbori poklapali sa parlamentarnim, te su oni koji su glasovali za SDP na parlametarnim isto činili i na lokalnim...

Glede kampanje, anketa HSP-a mi se svidjela pošto su samim time pokazali kako žele pitati birače za mišljenje, odnosno da im mi damo neki određen putokaz kojim putem da dalje idu...

Opće gledano, zadovoljan sam izbornim rezultatima...

Zanima me samo zašto nisu dok su bili na vlasti pitali građane što žele (npr. dvorana od 800 mil.kn

Sada se gradi ista ta dvorana za puno manje novaca, istina, ali rijetki znaju da je u cjeni od 800 mil.kn. bilo uračunato 15.godišnje održavanje dvoran što u ovom slučaju nije.
Što su u kampanji predočili ostali???
Glede ostalih, Boras je također bio zanimljiv, ali za njega se također očekivalo da neće osvojiti puno glasova...
Pa sa ljudi glasovali za one koji rade.
A glede izlaska na birališta, HSP-ovi birači su također pokazali da nisu PIČKE, koje prigovaraju, nego oni koji izlaze i glasuju!
Lijep pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: