Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pismo zaposlenicima...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Pitanje - zašto bi se (po tebi) košulja trebala mijenjati svaki dan? Znači li to da moram potrošiti 1500kn na košulje jednokratno plus 400kn za vodu i 200kn za prašak za pranje rublja mjesečno?

ma najbolje ju i ne skidati dok se ne pokida

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2008. 15:34 
Naslov:  Re: Pismo zaposlenicima...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moje drustvo je imalo legu (koji sad studira pa nema vremena tak nailazit...), on bi se sam pozvao na gledanje filmova navecer i sl. a kao da se nije upoznao s pojmovima poput - sampon, sapun, voda, tush.... osijek031.com smile SOS (onda shvacate zasto ga ne bi cesto zvali da naidje).
Tako da smo ''suptilno'' kad bi on dosao pricali o samponima i dezicima ili bilo kako samo da shvati. No, ocito je bio iz one grupice ljudi kojima to jednostavno ne dopire do mozga...
Suosjecam s onima koji rade s takvim ljudima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2008. 19:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Pa ako se netko jako znoji, kao što je ovdje i slučaj, onda je red da svaki dan promijeni košulju i dolazi na posao u čistoj košulji, a ne da dolazi na posao usaftan i smrdljiv. Nisam mislila na novu košulju svaki dan, nego na čistu košulju svaki dan..


Drugim riječima, ti i pola ženske populacije ovdje ne znate da čovjek, kao i svaka životinja ima svoj miris. Kod čovjeka svaka rasa ima specifičan miris. To je činjenica.
Nekima znoj više smrdi, nekima uopće ne smrdi.
Recimo, ja sam jebeno preosjetljiv na raznorazne mirise (uključujući i svoje), ali nikada nikome nisam prigovarao radi njegovog. Jebiga, jednostavno mislim da je to - normalno.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2008. 10:44 
Naslov:  Ponosna borba direktora protiv nehigijene zaposlenika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.02.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Nekima znoj više smrdi, nekima uopće ne smrdi.
Jebiga, jednostavno mislim da je to - normalno.


Je, normalno je da se znojimo, ali osjeti se što je jednodnevni znoj, a što je usaftalost u istoj košulji nekoliko dana...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: