Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Janica opet u svjetskom kupu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.02.2008. 18:25 
Naslov:  Janica opet u svjetskom kupu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono u što vjeruju i čemu se nadaju svi navijači ponajbolje svjetske skijašice počelo je dobivati potvrde i iz krugova snježnog cirkusa - Janica Kostelić navodno bi se mogla vratiti u Svjetski kup već sljedeće sezone!

Tu je senzacionalnu izjavu, inzistiravši na anonimnosti, plasirala jedna njezina bivša kolegica i konkurentica tijekom Vip Snow Queen utrke na Sljemenu.

"Iako ona još to neće priznati, uvjerena sam da se vraća. Naravno, postoji šansa i da se predomisli, možda kada vidi koliko je složeno vratiti staru formu. Ipak, nikad nisam posve vjerovala u priču o Janičinu odlasku iz skijanja. Ne sa 24 godine. Poznajem je dobro, činilo mi se neobično da se tako smirila, da vodi obiteljski život. Jer, ona je prepuna energije i to jednostavno nije moglo samo tako proći", govori dobro upućeni izvor, koji vjeruje da Janica ipak ne može živjeti bez odmjeravanja snaga s najboljim svjetskim skijašicama.

"Svjetski kup joj jako nedostaje, a znam da bi joj to bio i odličan ventil za svu tu energiju. Nisam čak niti sigurna koliko joj se doista sviđa ovako miran život u dvoje, iako ima sjajnog dečka koji, koliko sam shvatila, stvara ravnotežu i harmoniju u toj vezi. Ma, sigurna sam da ćemo je gledati na utrkama već sljedeće sezone!", zaključila je jedna od natjecateljica u Svjetskom kupu u razgovoru za Jutarnji.

Snježna kraljica dobro se zabavljala na Sljemenu gdje je tijekom treninga za Ski Legends utrku testirala razne skije, a već nekoliko tjedana u Rijeci odrađuje suhe treninge.

Navodno je čak razmišljala o nastupima na nekim FIS utrkama, pa i Međunarodnom prvenstvu Hrvatske koje će se krajem ožujka održati u austrijskom Innerkremsu.
Net.hr

Želite li vi da se Janica ponovno vrati skijanju?
Ja osobno želim, mislim da ona ima još puno toga za napraviti, i da može još puno medalja pokupiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ona nije normalna
toliko povreda i prijeloma
vrh svijeta
i neće ona uživati
nego se vraća

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2008. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e znas sta JEBEEEEE MI se za Janicu,daj bolje da se vrati Iva Majoli Very Happy

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: