Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



juce grad pun murje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.02.2008. 18:58 
Naslov:  juce grad pun murje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juce mi je murja bila sudena, odem do lege odnjet mu cd-e i oni se tamo nest derali i dode murja i sve nas upise kao narusavanje javnog reda i mira u 23 h, a ja ni kriva ni duzna, vec na krivom mjestu u krivo vrijeme, nakon toga odem u tvdru u q, izadem i odem u tufne napravim krug i krenem se vratit u q, kad ono racija, ja tolko murja nikad nisam vidjela, oni sa psima i tak, ko u americkim filmovima, to je bilo oko 1, ove jadne su unutra drzali 45 min, sad kad jos zatvore q, evo nekima razlog za slavlje, nakon toga oko 3 idem kuci, kad ono neki alarm se upalio kod dravskog mosta i ono opet stize murja, jos se jutros dignem kad cujem da su srusili setaca.j... koje vece....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2008. 19:23 
Naslov:  Re: juce grad pun murje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taman smo jučer oko 1 krenuli u smjeru trga iz tvrđe kad ono iz suprotnog smjera stižu 10 policijskih vozila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrki_2004
Offline
Avatar

Ukupno postova: 87
Lokacija: Nepoznata lokacija LOL
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2008. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bio unutra nekih 15 min za vrijeme racije.ladno izašao nikko me nije ni zaustavio ni nista

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2008. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da ne spominjemo kulturu policijskih duznosnika.... primjetio sam da ovi koji vrse alko-testove one iskoristene nastavke ladno bacaju u travuj pokraj policijskog auta... mislim toliko o kulturi ljudi koji bi trebali biti neki uzor.
mogli bi nositi neku vrecu za to smece i onda bacati u postaji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2008. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa vi idite u klub sa susjednom muzikom Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2008. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek ih je bilo, treba ih bit još više pa bi se manje sranja događalo u gradu i nebi spomenici padali. slučaj sa spomenikom je samo pokazao kakvih debila ima u ovom gradu. to što se zna događat subotu navečer u tvrđi pa i u ostatku grada ponekad mi liči na divlji zapad. nezna se ko pije ko plaća, svi mlate sve. a za majstora koji je kao fol "slučajno" srušio spomenik nemam riječi. šta je uopće tamo radio s autom?!?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2008. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve je to zbog kosova,kazem vam ja.

eo stize....rat se sprema opet. srbi ce da popizde bokte!! Very Happy Very Happy Very Happy

mene za zivo cudo nije niti jedanput zaustavio ciko policajac. fala bogu,ne smijem poslije 11 vozit Very Happy

plakala bi i molila...na koljenima ak treba Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.02.2008. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koje ironije...jučer murije ko nikad u životu i onda netko sruši šetača i nitko ga ne vidi Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.02.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prejebena ironija Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2008. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene jucer vatali s rotirkom...hahah! skrenila sam na prakiraliste koje je jednosmjerno al skuzis da je jednosmjerno tek kad se nadjes na izlazu sa parkiralista.ima znak na glavnoj za obavezan smjer ravno al ga ja uopce nisam vidjela. na kraju smo cika policajac i ja skupa zakljucili da bi po svakoj logici ja smjela skrenit tu (osim sto stoji znak) i da nema smisla da je parkiraliste jednosmjerno. svejedno sam zaradila pismenu opomenu, ponosno prvi puta puvala i napuvala 0,00..al dobro, kriva sam, a i pismena opomena nije nis strasno! e i nakon sto smo osli s tog parkiralista, dok smo dosli do mjesta gdje smo isli, sreli smo policiju jos 4 puta!
stvarno ih je bilo svagdje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maryann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: sj. pol
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo u mojoj ulici patroliraju katkad dvije,katkad tri patrole...kad je samo jedna u pitanju,zapitam se: jel se šta dogodilo? al dobro,bolje da ih ima nego da ih nema...ali ugl ih nema kada su potrebni..al dobro..

_________________
osijek031.com smile It's not me! why are you looking at me!? it's really not me...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lidija777
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2008. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa jesu bar nasli sta kad ih je toliko bilo po gradu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: