Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Triquilar

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 23:03 
Naslov: Beark ! Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drage moje forumasice, godinu dana sam pila yasmine kontracepcijske tablete i pocele su mi imat nuspojave, gubitak vlaznosti sluznice prilikom seksualnog odnosa, sada mi je ginekolog prepisao triquilar, kakva su vasa iskustva s tom tableticom i njezinim nuspojama, jedino me strah da cu dobit na kilazi, negdje sam procitala da je neka zena dobila 7-8-kg, smrc i jel rastu sike od njih, hehe. Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rastu tu brkovi i dlake na rukama. Bed a?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ništa od navedenog ni kilaža,niti dlake,meni odlične

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2008. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja frendica ih pije i dobila je 6 kg i kaže da se stalno osjeća natečenom..
a za sike (kako ih Ti zoveš Wink ) neće Ti baš previše pomoći ta metoda Wink


Ja sam pila Yasmine 1,5 godinu i nisam imala takve (koje si navela) nuspojave...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 7:16 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja godinama pijem Diane 35 i stvarno su fenomenalne, nikakve nuspojave (barem ja nemam problema od njih), a djeluju savršeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 7:35 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja godinama pijem Diane 35 i stvarno su fenomenalne, nikakve nuspojave (barem ja nemam problema od njih), a djeluju savršeno.


Ti si onda jedna od rijetkih kojima odgovaraju..koga god znam (uključujući i sebe) nabacio je 7, 8 kg baš od njih..ja sam ih morala piti radi lošeg tena,ali pila sam ih svega 5 mj. i onda prešla na Yasmine...

Jedini plus za Diane35 je što su bespla (očito zbog "kvalitete" ), odnosno uz recept od ginekologa plaćaš svega 10 kn i to recept, a imaš tromjesečnu dozu..dok za Yasmin svaki mjesec hebenih 86,66kn...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 7:39 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nažalost, kutiju plaćam 150 kn sa tri kartice. Ni one više nisu besplatne. Nekad jesu bile. Najgore su Trinovum, prve koje sam pila i imala samo probleme sa njima. U dogledno vrijeme ću i ja promijeniti pilule, ali dok mi odgovaraju, neka budu, navikla sam na njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno mi nije jasno kako ih plaćaš 150 kn kad sam na svoje oči vidjela u ljekarni, prije manje od mjesec dana, da ih djevojka nije plaćala... osijek031.com smile

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 8:03 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, muljaža, a meni se ne da gubiti vrijeme na objašnjenja sa ginekologom koja je zadrta baba. Prvo ih nisam mogla dobiti na recept, već na bijeli recept i platiti ih 150 kn ili ih platiti 150 kn bez recepta. Šta će mi onda recept? Kad budem išla kod ginekologa, a razmišljam i o promjeni dosadašnje doktorice ću se raspitati u vezi pilula, no 150 kn nije puno pa mi nije problem kupiti ih. Važno da mi odgovaraju. Svejedno hvala na toj informaciji. U malom gradu muljaju koliko god hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 8:31 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ma, muljaža, a meni se ne da gubiti vrijeme na objašnjenja sa ginekologom koja je zadrta baba. Prvo ih nisam mogla dobiti na recept, već na bijeli recept i platiti ih 150 kn ili ih platiti 150 kn bez recepta. Šta će mi onda recept? Kad budem išla kod ginekologa, a razmišljam i o promjeni dosadašnje doktorice ću se raspitati u vezi pilula, no 150 kn nije puno pa mi nije problem kupiti ih. Važno da mi odgovaraju. Svejedno hvala na toj informaciji. U malom gradu muljaju koliko god hoće.


Pa ne daj da te muljaju, Diane idu na recept, i gotovo. U nekim ljekarnama ti mogu komplicirati da bez potvrde od dermatologa ne daju Diane, ali i to se lako riješi.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 9:24 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ma, muljaža, a meni se ne da gubiti vrijeme na objašnjenja sa ginekologom koja je zadrta baba. Prvo ih nisam mogla dobiti na recept, već na bijeli recept i platiti ih 150 kn ili ih platiti 150 kn bez recepta. Šta će mi onda recept? Kad budem išla kod ginekologa, a razmišljam i o promjeni dosadašnje doktorice ću se raspitati u vezi pilula, no 150 kn nije puno pa mi nije problem kupiti ih. Važno da mi odgovaraju. Svejedno hvala na toj informaciji. U malom gradu muljaju koliko god hoće.


Nije ti puno dati 150kn..ali kad zbrojiš godišnje, cca 14 kartica tableta ili cca 550kn, nije baš malo..pardon, prepuno je za smeće od tableta koje piješ..
S obzirom da si napisala da ih koristiš već nekoliko godina i da imaš čudnu ginekologinju,ne bi se čudila da te nije slala ni na kontrolu hormona...
moj savjet..bježi od te ginekologinje i zaboravi na Diane zauvijek.. i ako Ti već novci nisu problem ( a koliko mi se čini nisu), ne štedi na svom zdravlju..odi privatniku kojeg ćeš platiti 1 godišnje 250kn i imati kraljevski tretman, a da ne govorim o zdravijem bubačenju hormonima i kontroliranju istih...


pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa ne daj da te muljaju, Diane idu na recept, i gotovo. U nekim ljekarnama ti mogu komplicirati da bez potvrde od dermatologa ne daju Diane, ali i to se lako riješi.

Inače, ako imaš prebleme s aknama, dermatolog ti napiše preporuku za uzimanje Diane35 , a ginekolog ti napiše taj recept za svega 10kn...
Postoji i druga opcija, da ti ginekolog liječi policistične jajnike (koji to zapravo nisu) i da si opet oslobođen plaćanja tih 150kn..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 9:29 
Naslov:  Re: Triquilar
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djevojke, hvala na savjetima. Svakako ću nešto učiniti po tom pitanju. Nemam problema sa aknama btw.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2008. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja godinama pijem Diane 35 i stvarno su fenomenalne, nikakve nuspojave (barem ja nemam problema od njih), a djeluju savršeno.


Ti si onda jedna od rijetkih kojima odgovaraju..koga god znam (uključujući i sebe) nabacio je 7, 8 kg baš od njih..ja sam ih morala piti radi lošeg tena,ali pila sam ih svega 5 mj. i onda prešla na Yasmine...

Jedini plus za Diane35 je što su bespla (očito zbog "kvalitete" ), odnosno uz recept od ginekologa plaćaš svega 10 kn i to recept, a imaš tromjesečnu dozu..dok za Yasmin svaki mjesec hebenih 86,66kn...


diane su govno od tableta. ja sam se napuhala ko balon od njih, nisam se mogla prepoznat! a osjecala sam se ko sumoborac kad sam sa 45 kila u roku od cca 2 mjeseca dosla na 55 kg. uzas! sad pijem logest i prezadovoljna sam. jest da ih placam 80 kn, al posto i dragi participira onda i nije neki problem!
nekad odem u bosnu, tamo kostaju 60 kn pa si nakupujem za par mjeseci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam s Triquilara prešla na Yasmin. Na Triquilaru sam se udebljala, a bome su mi i narasle "sike", hehe. Smile Ma sva sam bila natečena, osjetljiva... Sad mi je puno bolje, a i poprsje se vraća u normalu. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2008. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Najgore su Trinovum, prve koje sam pila i imala samo probleme sa njima.


Ja Trinovum pijem godinama i nikada problema nisam imala. Idem i kod privatnog ginekologa i čak mi ni ona nije rekla da ih mijenjam nego da ostanem na njima ako mi odgovaraju. Mogla sam ih uzimati ili na recept ili u slobodnoj prodaji, no od prošlog mjeseca ne daju niti u jednoj apoteci bez nekog (privatnog ili običnog) recepta. A kutija sa 3 kartice košta cca 40 kn..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: