Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uzgoj janjetine te primjena borilackih zahvata na istima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muskatniorascic
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok! Kao sto cete upravo sada saznati tema je uzgoj janjetine te primjena borilackih zahvata na istima.

Kola glasina da bi uskoro trebao biti masovni skup zderaca janjetine. I ako je za vjerovati neimenovanom izvoru tecaj bi mogli vodili Pero Licanin, Alija Dinaridovic, Durmitor Sapski te Mihajlo s Kopaonika. Svaki od njih je sampion u prozdiranju jaganjaca u svojoj zemlji.

Isto tako rijec je o jednoj jako prirodnoj i prirodjenoj vjestini, naravno bez ikakvog ucenja se da svladati. U cemu je trik?
Subjekt mora biti gladan, i to jako gladan. Toliko da mu curi slina i radi zelucana kiselina na sami spomen drva i zeljeza a kamoli ne na spomen luka, juhe, kruva i jaganjaca.

Naravno subjekt mora proci svoj praiskonski put, te probuditi zvotinju u sebi. Po mogucnosti hijenu ili medvjeda.

Pred subjekta se stavlja stado mladih janjaca, te mora izabrati onoga s najumiljatijim pogledom i sjajem u okicama.

Na odabranom janjcu primjenjuju se svi dopusteni potezi, sakom u njonju, ugriz u papak, lomljenje nogu, otkidanje butova, te kravata.
Navedene vjestine ce biti demonstrirane od strane velikih majstora, koji ovdje dolaze s ciljem prosvjecivanja puka. Dodjite i vjerujte.

I zapamtite, janje je hrana, savrseno nahranjena s biljkama, na svjezem zraku, te je pila kristalno cistu izvorsku vodu. Ali nije tako bezopasno, ono je vas neprijatelj.

Kada ga vidite napadnite ga. Prije nego sto ono pojede Vas.

Uskoro u vasem gradu. A i ako ne bude nikoga, samo vi dodjite, biti ce opce narodno veselje i pucati ce se iz topova. Iskopanih iz susjedove basce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 5:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo da dodam - proždiranjem janjaca nećete garantirano završiti u paklu. Elem, ipak je to tijelo Kristovo, a on Jaganjac Božji!

Gdje se prijavim?

Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muskatniorascic
Offline
Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2008. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok bazuko. Znadoh ja da cu ovdje naici na jos vrlih prakticara.
Sila je u svima nama.
Uskoro ce propagandni materijal bit razdijeljen po gradu.
Upamti nema striktnih pravila, vec samo postivanje vlastitog instinkta.
Evo ti mali primjer, Durmitor Sapski je trgao glave sarplanincima kada je dosegao svoje izvorno ja da bi dosao do umiljatih beketavaca. A Pero Licanin je za veceru tukao cijelog janjca, kupanog u buretu vina, te podljevanog sokom od hmelja.
Svatko mora pronaci svoj put u skladu s primarnim nagonima.
Do pisanja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam isto vrlo zainteresiran za skup! koliko sam vođen vlastitim nagonom i urođenom proždrljivošću, toliko bih želio vidjeti najveće meštre zanata na djelu, možda im se i očešati o skut ili čak doživjeti čast da mi se obrate! želio bih pozorno i iz što bližeg vidjeti kut pod kojim prinose janjeći but ustima i sve takve detalje koje ne vidiš realno na video zapisima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja bi se kontam si dobro uklopio u veselu družinu izjelica janjaca i mučitelja istih, posjedujem sveobuhvatno znanje o uzgoju tako da nam nikad neće ponestati materijala za iskušavanje vlastitih sposobnosti a bogami zbog znanja borilačkih vještina i prakticiranja istih dugi niz godina po birtijama i koncertima mogao bi rame uz rame s nekim od planinara navedenih mrsit janjetinu, čak predlažem da proširimo krug izjedanja sa janjaca i na kozliće male uz janjetinu da kao desert imamo jaretinu i sve to sa velikom količinom mladoga luka i zaljevati s čim drugim nego domaćim bijelim vinom u obliku gemišta, blažeg onako u omjeru 3:2 u korist vina, uf, i momci kaćemo probu imat Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drago mi je vidjeti da i ovdje ima toliko praktičara ove drevne vještine, možda bolje reći načina života iliti životne filozofije!

tijekom tog masovnog skupa žderača janjetine koji ima biti održan, najavljujem da ću održati jedan zanimljivi seminar pod nazivom "vegetarijanci su perverzija prirode", a razmišljam i o mogućem drugom seminaru sadržaj kojega još nije u cijelosti definiran, a nosi radni naziv "emo i janjetina".

također, u fazi sam i pokretanja fun & social kluba koji će nositi naziv "kad jaganjci utihnu".

eto, toliko od mene zasad, vježbajte što češće, najbolje svakodnevno, jer najbolje među nama čini 5% talenta, 45% rada i 50% janjetine!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janjetina je fina.
I malo janje kada trči dvorištem, nesvjesno da će uskoro završiti na ražnju.
Sunce janjino. Janje. Malo janje.
Od janjeta dobiješ janjetinu.
Čevapi nikada neće biti janje.
Janje moje.
Više janjadi, manje gladi.
Malo janje.
Janje na ražnju uz pivo.
Bilo kuda, janje svuda.
Janje.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › drago mi je vidjeti da i ovdje ima toliko praktičara ove drevne vještine, možda bolje reći načina života iliti životne filozofije!

tijekom tog masovnog skupa žderača janjetine koji ima biti održan, najavljujem da ću održati jedan zanimljivi seminar pod nazivom "vegetarijanci su perverzija prirode", a razmišljam i o mogućem drugom seminaru sadržaj kojega još nije u cijelosti definiran, a nosi radni naziv "emo i janjetina".

također, u fazi sam i pokretanja fun & social kluba koji će nositi naziv "kad jaganjci utihnu".

eto, toliko od mene zasad, vježbajte što češće, najbolje svakodnevno, jer najbolje među nama čini 5% talenta, 45% rada i 50% janjetine!


mudro zboriš istomišljeniče i predlažem da se već odavde krene sa foruma u nove podvige i zato predlažem da inicijator topica osnuje grupu "kad jaganjci utihnu" ili "žderači janjetine" ili nešto slično pa da nas učlani
eto već imamo jedan konstruktivan prijedlog koji će nadam se zaživjeti jerbo koliko vidim ima dosta ljudi koji su zainteresirani za usavršavanje drevne vještine mrkačenja nanetine



oda nanetu

o nane malo što kročiš poljanama zelenim
što se napasaš na livadama gospodnjim najfinijim smiljem i bosiljem
neboj se
neboj se mraka samoće i tame jerbo ćeš baš ti
da nane malo
baš ti ćeš usrećiti grupu gladnih ljudi željih tvoga mekog tijela
tvojih mišića i potkožnoga tkiva vatrom oplahnutim zlatno žute boje
tvoje rskave kožice i najfinijeg mesa
neboj se
neboj se jer će tvoja žrtva dati snage gladnim ustima za bolje sutra
za boljitak i napredak čovječanstva
ali tek nakon par litara vina i pokoju pjesmu kojom ćemo slavit tebe
o nane malo


evo suzu pustih za malo nane

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Janjetina je fina.
I malo janje kada trči dvorištem, nesvjesno da će uskoro završiti na ražnju.
Sunce janjino. Janje. Malo janje.
Od janjeta dobiješ janjetinu.
Čevapi nikada neće biti janje.
Janje moje.
Više janjadi, manje gladi.
Malo janje.
Janje na ražnju uz pivo.
Bilo kuda, janje svuda.
Janje.

janjetu se ne tepa... janje se ubije, pusti mu se krv, odere ga se, izvade organi i izjede se uz zvuchni podrig kao rezultat dobre zhderachine... a ne tu neke emo zhalopojke, bittersweet pjesmice chak... Bolje janje nego mi!! Very Happy
P.S. - koji si ti emo....
P.P.S. - i ti me, Monstrume, razocharao... kakve pjesme, kakve ode, nozh u ruke, razhanj u dvorishte i udri po janjetu XD

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PuKoTiNa je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Janjetina je fina.
I malo janje kada trči dvorištem, nesvjesno da će uskoro završiti na ražnju.
Sunce janjino. Janje. Malo janje.
Od janjeta dobiješ janjetinu.
Čevapi nikada neće biti janje.
Janje moje.
Više janjadi, manje gladi.
Malo janje.
Janje na ražnju uz pivo.
Bilo kuda, janje svuda.
Janje.

janjetu se ne tepa... janje se ubije, pusti mu se krv, odere ga se, izvade organi i izjede se uz zvuchni podrig kao rezultat dobre zhderachine... a ne tu neke emo zhalopojke, bittersweet pjesmice chak... Bolje janje nego mi!! Very Happy
P.S. - koji si ti emo....
P.P.S. - i ti me, Monstrume, razocharao... kakve pjesme, kakve ode, nozh u ruke, razhanj u dvorishte i udri po janjetu XD


neznalice i probisvjetu, hrana se poštiva kad je živa i kad nije, od nje živiš ona ti život daje i stoga joj uvijek moraš dati nužno poštovanje a sad na koljena u ćošak na kukuruze i moli za oprost neznalice jedna pogana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PuKoTiNa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 286
Lokacija: Avalon
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2008. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dedobroje, dok vi izbajate sve svoje ode, pjesme, hvale i ine izraze zahvalnosti shto vam janje pecheno sa stole ne pobjegne, ja chu vech pola pojest... Razz

_________________
Céad míle fáilte, póg ma thoin
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Janjetina je fina.
I malo janje kada trči dvorištem, nesvjesno da će uskoro završiti na ražnju.
Sunce janjino. Janje. Malo janje.
Od janjeta dobiješ janjetinu.
Čevapi nikada neće biti janje.
Janje moje.
Više janjadi, manje gladi.
Malo janje.
Janje na ražnju uz pivo.
Bilo kuda, janje svuda.
Janje.


super sad mi je bar jasno čemu je trebalo ono silno janje janje malo janje na msn.... bilo kuda janje svuda...iseeee meni više odgovara bilo kuda kiki svuda....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 14:48 
Naslov:  Re: Uzgoj janjetine te primjena borilackih zahvata na istima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Is, prezirem janjetinu! Fuj! osijek031.com smile

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maryann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: sj. pol
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

omg...pjesme su bome prvoklasne..svaka čast..hehe...

_________________
osijek031.com smile It's not me! why are you looking at me!? it's really not me...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: